Zenski svet - Virtuelne prijateljice - Srecne domacice

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 26.07.2010, 14:21, Naslov:
Wub
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 26.07.2010, 14:59, Naslov:
Tinche,upravo prochitah ove tvoje prichice(ono za metlu u tramvaju Vrlo srecna) i ovu za frizerku Sokirana Nemoj kod nje vishe ni da idesh .. Ja bi odlepila !
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 01.11.2011, 14:56, Naslov:
Cas nemackog...citamo tekst kom ne znamo kraj...Profesor stalno zapitkuje,sta mislimo,iako ne znamo,zasto je to tako...koliko taj ima god...itd...
U jednom trenutku pita profesor, sta mislimo ,cime se bavi zenski lik u ovom tekstu.
Ja koja nisam cula pitanje, pitam "Ko,ona?" (na nemackom)
A profesor razgoraci oci,i pred celom grupom (nas 16) krene da tapse Sokirana
"Uciteljica,da koleginice! Bravo koleginice!Svaka cast na takvom razmisljanju"
Sokirana Sokirana Sokirana
Ja sam propala u zemlju!SVi ono "kako si znala,bla bla" Jbg genije sam Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 01.11.2011, 14:59, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna to samo ti mozes.... Lud
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 01.11.2011, 18:23, Naslov:
E moj zivot je ko spanska serija, ja sam se u medjuvremenu razvela srecno Sreca i sada sam samo svoja lazem Osmeh zauzeo me je jedan zgodni frajer vec pola godine vratila sam se u zavicaj i tu cu umreti..nema raja bez rodnog kraja.. Mir
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 01.11.2011, 20:31, Naslov:
Mir 'Ocu i ja u rodni kraj..... Place
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 02.11.2011, 20:51, Naslov:
Joooj majko mila...Vrlo srecna....odem danas sa Nidzom da kupim hleb...Vrlo srecna....i ispred nas neka baba...nadrndana,premislja se pet dana sta ce da kupi......Vrlo srecna....i tako stojimo iza nje i cekamo,kad moj sin ispruzi ruku i babu za kosu....a ona nosi periku....Vrlo srecna...ladno joj je svukao perikuuuuu...aaaaaaaaaaa.........Vrlo srecna....mene blaaaam,kao izvinjavam se a hocu da umrem od smeha....ona samo sto me ne ubije pogledom,a Nidza mlati li,mlati onom perikom.....jooooj Boze...HaHahahaha
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 02.11.2011, 20:55, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna bravo Nidzo Bebica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 02.12.2011, 19:59, Naslov:
Imam jednu koleginicu koja je pravo zvocalo, u stanju je da non-stop gunja Ljuta ...elem nesreca Bljak je navela jednom da radi sa mnom, kazem nesreca jer ko mene hlebom i ja cu njega, a ko kamenom ee zeznuo se Zloca .. Niko nista ne zna sem nje.. pa kao kukavic jaje baci ona meni neke stvari da popravim uz reci "drzi ovo, necu ja da ti popavljam" a ja ne pamtim kada mi je nesto vraceno, al grese svi.. uzmem ja i pocnem pa zagledam, nije moje nikako i ukapiram i lepo ustanem i pokazem joj, tj. dokazem da je to njenih ruku delo, cuti ona..sutradan prebace mene na novo, opet ona na sred hale vikne "dolazi da popravljas ovo" bruka i gundja li gundja a ja ni pet ni sest najsladji osmeh od uva do uva, poljubac i dva srednja prsta Bljak Od tad sam joj kao kacilo, zadirkujem bockam je za sta stignem Zloca da ne kazem podjebavam.. Kako sam dosla ponovo na pocetak lanca sada smo blizu, a ja sam Dj Vrlo srecna posto je radio moj, tako da ga svuda nosim sa sobom.. kaze ona "letecete ti radio kroz prozor" a ja "haha i ti za njim" i tu ona izgundja svasta nesto, e rekoh cekaj samo.. ceo dan je bila u haosu, nista joj nije polazilo za rukom, izgrdili je ljudski, dok meni extra dan..naravno nisam joj likovala, ruzno bi bilo, posle nekog vremena cujem je prica jednoj koleginici "joj ne znam sta mi je, tresu mi se ruke, nervozna sam, nista mi ne ide" ja se okrenem ovako naopaka Bljak i kazem joj "Sneska hoces ja da ti kazem sta ti je" ona me upitno gleda, a ja ni pet, ni sest "neko ti drma kavez" ona Sokirana Vrlo srecna cirkus sa mnom Vrlo srecna Mir
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 03.12.2011, 22:57, Naslov:
Objasnjava meni gazdarica danas kako da drzim posao da mi brze i lakse ide kaze (ainace je gadna, azdaja svi je se boje, sem mene naravno Bljak ) "treba da drzis tu, tu i tu" ja je gledam mrtva ladna "a gde da nadjem trecu ruku" Lud Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 04.12.2011, 00:36, Naslov:
Vrlo srecna
Ludaku moj !
Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 00:02, Naslov:
Za pocetak da se predstavim...moje nik name je Staklena...Po prirodi sam dobra osoba ali moj otac za mene uvijek kaze da sam kao od stakla pa stoga i nadimak...mnogo sam osjetljiva... Wink U braku sam godinu i pol dana i otakako sam se udala zivim u Austriji ...jako volim svog muza,porodicu i sve stvari koje vole mladi...Inace sam vragolasta..volim setnje,zabave.kartanje i crtanje...a u zadnje vrijeme otkako sam otkrila ovaj forum volim i ovo cavrljanje sa vama Sreca Sve pohavale za forum i sve cure koje se tu nalaze....Pusa sviiiiima zakon ste Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 00:32, Naslov:
Frendovi Dobro ti meni dosla!
Ima da se druzimo,samo da puca pogotovo u nase kafance! Cool

Frendovi
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 12:02, Naslov:
Dobro nam dosla staklena Frendovi , dobro dosla u zenski klan. Vrlo srecna Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 21:51, Naslov:
Juhuuu Staklena...pa dobro nam doslaaa....!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

leskovac
Broj postova: 9
Reg. datum: 23.11.2011
Datum unosa: Nedelja 22.01.2012, 12:56, Naslov:
Zdravo, i ja sam nova ovde Posramljena .......Maja , imam 32 godine , rak u horoskopu, knjigovodja, imam sinčića od 8 godinica....u braku , ne baš srečnom 9 godina, vedra pozitivna volim ljude volim smeh.....nadam se da ću ovde pronači poyitivne vibracije i da ću biti prihvaćena .... Wub Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 22.01.2012, 16:12, Naslov:
Naravno Majo da si dobrodosla i to srdacno Cvijece Zdravo
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 22.01.2012, 18:54, Naslov:
Zdravo Mace!
Zurka Dobrodosla u nase jato! Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 23.01.2012, 21:46, Naslov:
Zdravo Maceeee...dobrodoslaaaaa!!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

leskovac
Broj postova: 9
Reg. datum: 23.11.2011
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 17:20, Naslov:
Hvala vam puno....... Wub baš ste zlatne... Cvijece mislim da ćemo se lepo družiti
Zurka

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 78
Koliko clanova ima idealna porodica?