Zenski svet - Virtuelne prijateljice - Srecne domacice

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 20.10.2009, 20:22, Naslov: Zenski svet - Virtuelne prijateljice - Srecne domacice
Evo ovako neka ovo bude neki nas mali svet, gde smo sve prijateljice i gde svaka igra svoju ulogu...ja cu prva da se predstavim:
Zovem se Andemona, 9 godina sam u braku sa zgodnim ( Sreca ) muskarcem 2 godine starijim od mene. Imamo tri devojcice i zivimo u inostranstvu. Ja sam inace osoba koja voli da istera po svome i volim da se zezam i privlacim paznju. Crnka sam srednje visine i vitke gradje...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 20.10.2009, 21:23, Naslov:
Hajde i ja...A puno toga vec znate Vrlo srecna

Zovem se Valentina,punih 27 godina.Dve i po godine sam u braku,mm i ja smo istih godina,malo smo razliciti ali se puno volimo Wub Zivimo u Becu,on duze,ja tek pola godine (kako brzo prodje?! ),i evo privikavam se,ide nekako,cekam zaposlenje...Decicu jos uvek nemamo,ali nadam se da ce doci taj dan da i ja nesto pisem u temi "Trudnice,javite se" I sl. Bebica Dotle,zadovoljicu se vaspitanjem druge dece Cool
Po prirodi sam vesela osoba,i cekam da opet budem to Vrlo srecna ,poslusna,ne volim da se svadjam,malo nejaka...Ma na hleb da me mazete Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 09:47, Naslov:
Necu da se predstavljam jer me sve dobro poznajete...Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Vratila sam se....vratile se vase nocne more,nase zurke do zore...
kisss za sve vas drage moje Poljubac
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 10:38, Naslov:
Vodila sam juce svekrvu kod ginekologa kao prevodilac (inace ona je duplo duze ovde od mene, a prica tako sto jednu rec kaze na nemackom a deset na srpskom). Da mozete videti muke moje dok prevodim i pitanja koja ona postavlja... Kad kaze doktorka sve je u redu ona brze skace i kuca u njen sto da ne urekne Vrlo srecna . Pokusavam pogledom da joj pokazem da smiri strasti al' ne ide... '' 'Ajd pitaj zasto kada idem da piskim 10 minuta mi sve vrucina u stomaku'' , taman da pocnem da prevodim kad ona ustaje i vice ''Temperatura'' i to vise puta doktorki kruzeci po svom stomaku rukama...a ja zinula u nju ''zemljo otvori se da me progutas''
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 12:01, Naslov:
Vrlo srecna A kad ja budem napisala sta se meni desilo sa tim nemackim jezikom!!!Uzas,stvarno zemljo otvori se!!! Dok sam bila na praksi u vrticu,jako lepo sam se slagala sa vaspitacicama,i tih dana imala sam bolove u predelu bubrega.I jednog dana pita me jedna jako prijatna vaspitacica,u godinama ,sta i gde me to boli.Kopfschmerzen je na nemackom glavobolja(kopf-glava,schmerzen-boleti)...i sad ja umesto da kazem imam bol(schmerz),i pokazujem rukom na bubrege,ja joj kazem "imam Kopf(glavu) ovde negde,pa moram doktoru",ona me samo bledo pogleda...najgore sto sam ja shvatila tek posle par dana sta sam joj rekla,pa sam odmah isla da je potrazim i kazem,covece nemam ja glavu negde u predelu bubrega!!! Boze,svasta! Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 12:33, Naslov:
Cek' i ja da se "oglasim".... Vrlo srecna
Ja sam jedna mala,plava domacica,zovem se Sanja,imam 30 godina i volim sve sto vole mladi.... Lud Lud Lud ....malo sam zgolja,ali nema veze.Iz Beograda sam,zivim u Atini,udata sam za Grka,zove se Lazaros i u braku smo 3 meseca.Volela bi da imam blizance...(Andemona daj recept... Vrlo srecna ...),luda sam za decom i nekad sam "najgora od sve dece". Lud Volim da caskam sa vama ovde jer ste sve otkacene!!!Eto ukratko.... Vrlo srecna

____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 12:35, Naslov:
Citat:
'' 'Ajd pitaj zasto kada idem da piskim 10 minuta mi sve vrucina u stomaku''

Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Jaoj Andemona mogu da te zamislim!!!!! Lud Lud Lud
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 12:39, Naslov:
Citat:
i sad ja umesto da kazem imam bol(schmerz),i pokazujem rukom na bubrege,ja joj kazem "imam Kopf(glavu) ovde negde,pa moram doktoru",ona me samo bledo pogleda...

Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
E znam kako ti je Tini.ti.......ja sam se jednom izblamirala na sred pekare pred milion ljudi....elem,posla ja da kupim hleb,dodjem na red i umesto da kazem "ena psomi"(jedan hleb) ja odvalim "ena psoli"(jedan k...c).Dok sam ja skapirala sta sam rekla svi su vristali od smeha.Htela sam da umrem od blama.Doduse skapirali su da nisam grkinja,ali...joooooj blaaaaamaaaaaaa!!!! Neugodno mi je
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 13:02, Naslov:
Vas dve bukvalno se valjam po podu od smeha Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 14:22, Naslov:
Hvala vam, smijem se i plačem od smijeha..uljepšale ste mi dan.. Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 15:40, Naslov:
Mene znate odavno, i ja sam u klubu domacica zenskog sveta odavno. Sa svima sam delila iskustva iz trudnoce (pocevsi od mucnine pa sve do laznih kontrakcija Vrlo srecna), prvih dana materinstva, prve decije bolesti, razmenjivala recepte... da, mnogo volim da kuvam, da pravim kolace, volim ponekad i da izmisljam recepte...najveci deo dana kad sam kuci provodim u kuhinji. imam jednog malog hiperaktivnog sina (koji se u ovom trenutku popeo na stolicu i pokusava da odvali bravu sa vrata) koji okupira moje vreme najvise Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 22.10.2009, 08:33, Naslov:
Hajde i ostale cure predstavite se i ti Danka moras da bi svi razumeli tvoj profil. Ko zna moza neko i iskoristi ovo i snimi seriju Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 08:48, Naslov:
Pakovala sam ves pre neki dan. Moj muz sedi za kompjuterom i cata sa nekim curama (da napomenem da se uz moju pomoc uclanio i lazno predstavio). Vice on meni iz sobe non-stop ''e sta sad da napisem'', ja se naljutim i kazem mu da pise vise sta hoce, sam neka smislja... Izlazi on na terasu da ispusi cigaru (ne pusi u stanu) i prica kako mu se neka zali juce raskinula sa deckom... Nosim ves u tu sobu (decija soba) slazem u orman i da pokupim neke papirice od grickalica na stolu. Pogled mi onako sasvim slucajno pada na ekran i vidim cura napisala kako je decko uvek lagao i da je patoloski lazov... Vrlo srecna Mislim se u sebi, e sestro da znas sa kakvim ovde imas posla... slatko sam se ismejala Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lukavac
Broj postova: 13
Reg. datum: 09.07.2009
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 13:59, Naslov:
E ovako da se i ja ukratko predstavim .Zovem se Erna imam 31.g. u braku sam sa jednim divnim čovjekom punih 8.g. imamo dvoje djece djevojčicu od 7.g. i dječaka od 2.g.nevolim svađe i jako sam osjetljiva osoba što je prilično za raka volim izlaske i druženja .niskog sam rasta i smeđa sam.Neznam šta da više napiše ako se sjetim podjelit ću to sa vama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 15:29, Naslov:
Evo i mene Osmeh Ja sam Amanda, iz Vršca sam i imam 21 god. nemam muza ni decu jos uvek, ali nadam se bice jednog dana, ima vremena, ne zurim nigde.. hocu jos malo da uzivam dok mogu, a i da zavrsim fakultet koji studiram ovde u Vršcu-fakultet za poslovne studije. uglavnom sam uvek nasmejana, mada mnoge stvari mogu da me povrede. inace sam iskrena, druzeljubiva, i naravno tvrdoglava (bik u horoskopu Vrlo srecna ) Zivim sa tatom i sestrom koje volim najvise na svetu, a majku sam nazalost izgubila pre 6 godina.. Tuzna sve u svemu, nikad ne gubim nadu i uvek gledam napred.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 16:46, Naslov:
E da te pozdravim Amanda i da ti kazem da smo totalno iste Vrlo srecna i ja sam bik u horoskopu i druzeljubiva...iskrena .....uvek nasmejana i naravno tvrdoglava Vrlo srecna kako smo se nasle Osmeh

Ali ja imam 31 god i u braku sam vec 12 god .......imam sina od 11god i cerkicu od 6 god .......inace zivim u Austriji 10 god i tu cu verovatno i ostati ..............volim da se druzim i prijateljstvo mi je jako potrebno ........ne mogu da zivim bez muzike .........veliki sam optimista i netrpim nepravdu........... i uvek sam realna Osmeh sta bi jos mogla napisati .........da je moj muz moja prva i jedina ljubav .......da smo totalno razliciti .......i da se vecito raspravljamo o muskim i zenskim pravima......... on je balkanac Vrlo srecna sta reci drugo .......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 19:36, Naslov:
heheh, bas smo se nasle Vrlo srecna kog datuma si rodjena? Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 19:54, Naslov:
Moje ime je Zveka, Osmeh...Ja sam vrlo zadovoljna svim onim sto sam do sada postigla u svom zivotu, imam dvoje dece, muza, kucu, cvece, veeeliku bastu( za koju mi je moj draaagi muz sam napravio slatku ogradicu ), svoju licnu dragu biblioteku, Osmeh, radim posao koji volim,....Imam nekoliko dragih prijateljica sa kojima se sjajno druzim...Jedna drugoj kupujemo male pokloncice i pijemo kafe, idemo na kolace(samo zenska postava),....Osmeh,..Volim da kuvam, imam pun ormancic zacina sa raznih strana, sama gajim neke zacine i menjam se sa prijateljicama...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 19:58, Naslov:
E Zveka ti si bas srecna zena Osmeh ........amandica ja sam rojdena 12 maja a ti ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 20:05, Naslov:
hehe, ja sam 11.05. Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 147
Koliko clanova ima idealna porodica?