Zelena kafa za mrsavljenje?

  • 1
Broj postova: 184
Reg. datum: 06.11.2008
Datum unosa: Nedelja 15.11.2009, 19:16, Naslov: Zelena kafa za mrsavljenje?
Ovih dana sam puno citala o njoj,pa me zanima da li je neko od vas probao? Pijem kafu
____________________
Kad si u nevolji, zakucaj na vrata prijatelja i - otvorice ti se oci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 184
Reg. datum: 06.11.2008
Datum unosa: Nedelja 15.11.2009, 19:43, Naslov:
Prema istraživanju objavljenom u časopisu "Journal of International Medical Research" dokazano je da konzumiranje jedne šoljice ove kafe na dan za osam nedelja smanjuje telesnu težinu za 10 %, povećava mišićnu masu za 8% u odnosu na masno tkivo, smanjujete telesni indeks mase tjela za 8% i sve to bez ikave promene uobičajenog režima ishrane.
kako to zaista funkcioniše? Sastojci u zelenoj kafi sprečavaju apsorpciju glukoze u crevima i tako regulišu metabolizam. Inače, zelena kafa je poznata i po tome kao odlično oružje u borbi protiv starenja zbog antioksidanata koji sprečavaju nastanak slobodnih radikala, supstance koje uzrokuju oštečenje ćelija i nastanak bolesti.

____________________
Kad si u nevolji, zakucaj na vrata prijatelja i - otvorice ti se oci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 16.11.2009, 08:59, Naslov:
mene zanima kako ona moze da se nabavi Vrlo srecna konzumiranje kafe, bez promene uobicajenog rezima ishrane - to je za mene Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 16.11.2009, 09:13, Naslov:
I za mene the Teacher. Jednom sam slušala Leontinu, koja je takođe koristi, kako priča da joj prijatelj donosi iz inostranstva. Da li ima kod nas negdje, to nisam čula.
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 16.11.2009, 11:02, Naslov:
Imate zelenu kafu u svakoj bolje snabdevenoj apoteci. Tako je barem u Bg. Leontinina slika je na kutiji. Kosta nesto vise od 2000 dinara. Pakovana je u kesice, ali ne znam koliko kesica ima u kutiji, niti koliko ce vam trajati ta jedna kutija.
Ali, reci cu vam nesto iz licnog iskustva...
BEZ PRAVILNE ISHRANE I VEZBANJA NEMA GUBLJENJA KILAZE.
Ne kazem da nekome zelena kafa, razne tablete i slicno nece pomoci da izgube koji kg, ali nista od toga nije trajno resenje.
I jos nesto... Cini mi se vazno.
Leontina nije smrsala pijuci zelenu kafu, nego je radila test intolerancije na hranu i na taj nacin izgubila kilograme. Ovo je sada samo marketinski trik, barem po mom misljenju.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 25.12.2009, 13:33, Naslov:
SASTAV
Zelena kafa 5.87g, mleko u prahu 2.902g, biljna mešavina: sušeni plod nezrele pomorandže 17.5mg, esencija kineske ruže 12.5mg, esencija lista lotosa 300mg, esencija divlje ruže 12.5mg, esencija đumbira 10.75mg, hitin 600mg, vitamin B3 - 20mg/125%RDA*, vitamin B6 - 5mg/357%RDA* i vitamin C - 250mg/312.5%RDA*.
*EU RDA vrednosti


DEJSTVO
Zelena kafa - napitak za mršavljenje je dijetetski suplement čiji aktivni sastojci stimulišu sagorevanje masti, ugljenih hidrata i kalorija, kao i održavanje optimalnog energetskog nivoa. Smeša biljnih esencija utiče na smanjenje telesne težine, obima struka i poboljšava formu tela. Sadrži antioksidanse neophodne za termogenezu koja ubrzava metabolizam masti i utiče na smanjenje apetita.


NAPOMENA
Ne preporučuje se trudnicama, dojiljama, deci ispod 16 godina, osobama sa srčanim problemima, visokim krvnim pritiskom i dijabetesom. Preporučena doza se ne sme prekoračiti. Dijetetski suplementi se ne mogu koristiti kao zamena za raznovrsnu ishranu. Pre upotrebe posavetovati se sa svojim lekarom ili farmaceutom.
Nakon 14 dana redovne upotrebe napitka, potrebno je napraviti pauzu u trajanju od 4 do 5 dana.


NAČIN UPOTREBE
Jedna kesica dnevno.
Kesicu Zelene kafe rastvoriti u 100ml tople vode, popiti 20 minuta pre doručka.


____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 25.12.2009, 17:42, Naslov:
Verovatno je to dobra stvar i pomogne ali bez kretanja i pravilne ishrane kile se vrate brzo nazad.....ja sam smanjila unos hleba i slatkog,uvece ne jedem posle 6 popijem samo zeleni caj ili pojedem neku vocku i smrsala sam vec 5 kg
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 184
Reg. datum: 06.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 28.12.2009, 01:35, Naslov:

Jasno mi je kako mogu smrsati...fizicka aktivnost,smanjen unos hrane i sokova..tralalalala...ali ako postoji neki laksi nacin,sto da ne!
Da li je neko imao iskustva,i kakva su?
____________________
Kad si u nevolji, zakucaj na vrata prijatelja i - otvorice ti se oci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 28.12.2009, 14:40, Naslov:
Sva ta sredstva za mrsavljenje nisu bas ni bezbedna za zdravlje.....meni zeleni caj pomaze za izbacivanje toksina i poboljsava metabolizam
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 11.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 17:24, Naslov:
Cao svima! Ja nisam mogla da pijem zelenu kafu bog povisenog pritiska,pa sam uzela ovu novu,sa garsinijom,smrsala sam 4kg za nekih 11,12 dana koliko je vec pijem! Iznenadjena sam,iskreno! Preporucujem svima da probaju!
Pozz Vrlo srecna
____________________
cvece

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 08.01.2010
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 21:28, Naslov:
Pozdrav i od mene!
Puno sam citala o zelenoj kafi...na kraju sam je kupila.
Pila sam je 14 dana,smrsala sam 2 kg. Ukus joj je prijatan,ubije mi apetit i uopste nemam zelju za slatkisima.
Da li je jos neko probao, i kakva su vasa iskustva? Noktici
____________________
Glup covjek koji je postao svjestan da je glup-nije vise glup!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lazarevac
Broj postova: 1
Reg. datum: 22.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 18:58, Naslov:
jesam ja i deluje

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 09:00, Naslov:
Citam danas u novinama kako je zelena kafa povucena iz nekih apoteka a u Crnoj gori skroz jer sumnjaju da u sebi sadrzi sibutramin,supstancu koja izaziva ozbiljne zdravstvene probleme....sada je na ispitivanju.....inace svi preparati za mrsavljenje kod nas prolaze samo jednu vrstu analize a to je da li je higijenski ispravan,a sastav se uopste ne ispituje samo se pusti na trziste bez ikakve detaljne analize.....strasno....zato devojke moje sada je lepo vreme pa na trcanje i vezbe,nemojte jesti posle 6 uvece,pijte puno vode i eto rezultata
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 13:59, Naslov:
meni je josh strashnije shto se ne ispituju ni namirnice za bebe,a ni bebi oprema..Sve shto u EU nije dozvoljeno za upotrebu,nasha zemlja uzvozi..Strashno!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 261
Koliko clanova ima idealna porodica?