Molim pomoc vezano za trudnocu!

  • 1
Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 11:01, Naslov: MOLIM POMOC VEZANO ZA TRUDNOCU!
Pretpostavljam da je vec bilo milion ovakvih tema,ali nisam uspela nigde da pronadjem situaciju slichnu svojoj...Radi se o sledecem:

Menstruacija mi kasni otprilike 8 dana,a inache je redovna.Imam dechka vec 3 godine i uvek spavamo bez zashtite,ne znam kada su mi bili plodni dani,a kada ne,ali
nije ejakulirao u meni.Uradila sam test pre 4 dana i pokazo je jednu crticu,tj negativan rezultat.Imam sve simptome kao da cu da dobijem:Bole me krsta,grudi su mi otekle,nervozna sam,iskochile su mi bubuljice po licu...Ali,i dalje-nishta!
Juche i danas sam povratila zeludacnu kiselinu,ali predpostavljam da je zato shto nisam doruchkovala,a zapalila sam cigaretu...To mi se deshavalo i ranije...Pritom imam zatvor(u zadnje vreme slabije jedem kuvano),ali sam i vec 2 puta za 15 dana dobila proliv....
U ponedeljak cu ici kod lekara,ali do tada me zanima vashe mishlenje...Da li postoji shansa da sam trudna,da li da ponovim test i kada? Hvala unapred!


____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 11:05, Naslov:
verovatno ti kasni zbog nervoze. Mnogima se poremeti menstruacija zbog ove promene vremena.
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 11:33, Naslov:
Ja mislim da ima sansi da si trudna, ali i da je samo poremecaj neki Po meni 50% 50%
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 11:34, Naslov:
Mislim da je najbolje sacekati pregled kod doktora. Do tada, ako ce ti biti lakse, uradi ponovo test.
Sve smo ovde dobronamerne i sve volimo da pomognemo, ali ipak nismo strucne.
Nemoj mi zameriti, ali nesto cu napisati...
Po tekstu sam shvatila da eventualna trudnoca ne bi bila dobrodosla. Imas dugu i stabilnu vezu. Medjutim, ako jos uvek ne zelite dete onda treba da koristite neki vid kontracepcije. Ne bih da zvucim kao neka baba, ali to je vrlo vazno.
Zato bi moj predlog bio da na tom pregledu pitas za savet u vezi kontracepcije. Anti bebi pilule, cini mi se, dobro su resenje za par kao sto ste vi. Danasnje tabletice imaju mali procenat hormona.
Zaista ne zelim da te uplasim, ali vrlo je vazno znati i sledece. Za ubuduce! Pre nego sto zaista ejakulira muskarac luci tecnost koja takodje sadrzi spermatozoide.
Nadam se da ce sve biti u redu.
Uvek smo tu jedne za druge. Barem da saslusamo, ako ne mozemo da pomognemo.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 11:37, Naslov:
Tako je Mary evo napisala si bas sve od reci do reci sto ja htedoh, ali nemam vremena...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 11:50, Naslov:
Devojke,hvala vam na odgovorima,i ja sam u dilemi da je shansa 50:50...

Marijana,naravno da se ne ljutim,hvala na opshirnom odgovoru,ali,u sluchaju da sam trudna,beba ne bi bila ne pozeljna,sigurno ne bih abortirala,dechko i ja vec zivimo zajedno,ozvanichicemo vezu dogodine,ali beba nam josh nije u planu,ali ako se desi,Boze moj...Inache,imam i ranicu na grlicu materice,da li bi to u buduce predstavljalo problem da zatrudnim ?

I hvala vam josh jednom,bash ste ljubazne!!!! Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 11:59, Naslov:
Iskreno, pomislila sam da si neka klinka... znas ono... bas bas mlada... Zato sam krenula sa objasnjenjima. Ha, ha... Ali, ako vas dvoje zivite zajedno i planirate vencanje, pa onda je to super.
Odgovor na ovo drugo pitanje ne bih se usudila da dam, zaista nisam strucna.
Imas temu Trudnice javite se, pa u slucaju da ipak budu lepe vesti javi da znamo...
Zurka
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 13:15, Naslov:
hehehe...Nisam bash klinka,u februaru punim 24,a dechko ima 27... Osmeh
Zavrsila sam medicinsku,pa dosta toga vec i sama znam,ali uvek volim da chujem i tudje mishljenje,posebno ako je neko imao slichan problem ili ako se razume...

Bash si super! Kisssic
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 14:13, Naslov:
Po meni 80% da si trudna! Onih 20%, da ti kasni zbog nervoze... Obzirom da ne zelite jos bebu, daj Boze da nisam u pravu! Ubuduce, malo vise pazite. Inace, ranica na grlicu nema veze, bolje da je saniras ali moci ces i mozes da ostanes trudna.
Zelim ti sve najbolje!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 15:06, Naslov:
Hvala na odgovoru Tamarishka,javicu vam shta je bilo jer planiram da ponovim test
u ponedeljak ujutru...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 15:27, Naslov:
Sve što je Marijana napisala jednako je mom mišljenju. Tebi Jekalina želim sve ono što ti želiš sebi, u svakom slučaju,javi ima li šta novo. Mada veće su šanse da je zbog prehlade ili nervoze, jer bi test već pokazao. Današnji testovi mogu da pokažu i "malu" trudnoću. Uz tebe smo!
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 15:44, Naslov:
kissic maxi...! moguce je i da je pogresio test jer sam ga radila 2-3 dana posto mi je kasnila meca,ali ponovicu u ponedeljak pa javljam! pozz
shta bude,bude,necu se buniti Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 15:47, Naslov:
Bravo Jekalina, uvijek treba da stojiš iza svojih postupaka ma kakve posledice oni nosili, a slađe posledice nema. Meni su testovi bili pozitivni i prije termina za menstruaciju, znači, nije mi još kasnilo kad sam saznala da sam trudna, oba puta.
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 15:52, Naslov:
Jaoooo...Blago tebi!Imas dvoje dece!Bash lepo.... Cvijece
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 18:05, Naslov:
Da kao što reče maxi, testovi pokazuju i veoma malu trudnoću tako da je verovatno neka prehlada u pitanju stres ili slično....ja sam takodje sa drugim detetom rdila test 5 dana posle "pravljenja" bebe i pokazao je pozitivan rezultat....a za ranicu...pa dr. je tu najstručniji da ti kaže šta i kako ide...sve u svemu sve najbolje ti želim...ove ili sledeće godine Osmeh
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 23:31, Naslov:
Meni se vise puta desavalo apsolutno isto. I u tim slucajevima nisam bila trudna. Zapravo, kad sam bila trudna, uradila sam test samo posle jednog dana kasnjenja menstruacije i bio je pozitivan. A desavalo se da mi kasni i po 15 dana, dolazi mi muka, nekad i povracam, ali se ispostavi da je u pitanju samo prehlada i malo vise stresa...do sad sam zbog tih kasnjenja radila gomilu testova, i nista, tako da ja ne verujem da si trudna Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 29.11.2009, 20:00, Naslov:
ljudi,nisam trudna,dobila sam....jeeeee....hvala vam svima puno na pomoci,ali,mislim da neko vreme necu posecivati ovu temu .:_)))))
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Nedelja 29.11.2009, 20:07, Naslov:
eto..ja bas volim bebe,volela bih da tu imamo jos jednu trudnicu ovde,ali ako je tvoja zelja bila da ne budes trudna i ja sam srecna zbog tebe.....
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 30.11.2009, 10:53, Naslov:
pa,znash kako,ne bi se bunila da jesam,ali kad vec nisam,beba moze josh malo da sacheka!!! Osmeh Chim bude,javljam..Nadam se dogodine Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 15
Reg. datum: 04.12.2009
Datum unosa: Petak 04.12.2009, 09:00, Naslov:
Ubrzaj to malo... To je najveca sreca koju imamo... :o)))
____________________
Sledite link i dajte mojoj princezici besplatno svoj glas... Hvala!!! http://takmicenje.pampers.rs/gallery_details.php?id=920.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 82
Koliko clanova ima idealna porodica?