Zabranjena Ljubav-Posle prijateljstva se rodila ljubav

  • 1
Broj postova: 5
Reg. datum: 30.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 30.11.2009, 13:28, Naslov: Zabranjena Ljubav-Posle prijateljstva se rodila ljubav
Cao Zenske! Oriental

Druzim se sa Bratovim drugom vec godinu ipo dana.Pricali smo si sve tajne i druzili se.Imala sam decka 2godine ,znaju se pa cak i druze.To je jedno drustvo.Ostavila sam decka bila pre 4 meseca,jer sam morala da se odmaknem od njega,poceo je sa drogiranjem a i ja sa njim!Izvukla sam se i to jako brzo!
Medjutim pre 4 dana ,sam izasla sa Aleksandrom...dosao je u kafic gde sam ja bila sa drugaricom...U tom trenutku su pocela da se radjaju prelepa osecanja Wub
Vidjamo se od petka,svaki dan i svakim danom nam je sve lepse.SVakim danom mi se sve vise i vise svidjaju stvari koje do sad nisam videla!Sta vi kazete na ljubav posle drugarstva?Sta vi kazete na to,kako da kazemo mom rodjenom bratu?..za mog bivseg me i ne brine toliko!!! Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 30.11.2009, 14:00, Naslov:
Meni se nije desila takva veza (posle drugarstva), ali iz tudjih iskustava znam da takve veze mogu biti vrlo kvalitetne, jer se partneri dobro poznaju.
E, sad... malo komplikuje to sto je on bratov drug. I ja imam starijeg brata i znam kako je on reagovao na neke simpatije koje su njegovi drugovi pokusali da iskazu prema meni. Kazem pokusali, jer nisu ni imali hrabrosti za to. Kod tih muskih prijateljstava postoji pravilo nikada se ne udvarati sestri svoga druga. To je stvar postovanja.
Ali, isto tako nas kum je na kraju ozenio sestru svog najboljeg druga. Ovaj sa njim nije hteo mesecima da razgovara, ali strasti su se stisale. Sada kum ima divan brak i dve cerkice i svi se vrlo lepo slazu. Znaci, ljubav je najvaznija.

Dobro razmisli o poroku starog decka i nemoj dozvoliti samoj sebi istu gresku ponovo, molim te. Ako mozete da mu pomognete da se i on izvuce bilo bi divno, ali pazi na sebe.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 30.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 30.11.2009, 14:23, Naslov:
Pokusavala sam da spasim starog decka..medjutim ne ide...on je to i pre mene radio i uvukla sam se zajedno sa njim u to.Moji roditeljis u pricali sa njegovima ..medjutim nastavio je jos gore nego dok je bio samnom.Njemu nema pomoci...ako ja nisam mogla da uticem na njega,a toliko me je "voleo"...medjutim nebih sada o njemu jer imam veoma losih iskustava ,i ne secam se rado tih vremena sa njim.
Sto se tice moga brata...Jako su dobri prijatelji...To jeste jedna vrsta postovanja..medjutim ja smatram ako bi Aleksandar objasnio tacno sta oseca..i zasto se sve tako desilo...da nebi bilo nikakvih problema.Medjutim ,plasim se ako moj Brat ....bude imao nesto protiv...a zaljubim se...a polako se to i desava..da ne patimo oboje! Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 30.11.2009, 17:01, Naslov:
Samo polako, ne verujem da bi tvoj brat imao nesto mnogo protiv, ako je taj decko o.k. Slusaj srce devojko, a ne sta ostali misle unaokolo, svetu se ne moze ugoditi, to ti je moj najiskjreniji savet Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 01.12.2009, 07:54, Naslov:
Meni se desila ljubav posle drugarstva i to sa bratom najbolje drugarice...doduse zavrsila se neslavno,posle deset godina,ali to sad nije tema.Mogu samo da ti kazem da je to malo mac sa dve ostrice...ja sam posle svega prestala da se druzim sa tom devojkom iako smo od malih nogu bile nerazdvojne.razlog je sasvim prost...jednostavno ona je njegova sestra i sta god da je uradio(a uradio je najgoru mogucu stvar) ona je stala na njegovu stranu i to me je uzasno povredilo.A i ne znam kako bi mogla da odlazim kod nje i da ga gledam posle svega...ne kazem da ce i to tebi da se desi,daleko bilo...volela bih da to uspe ako vam je stvarno stalo i ako se volite,samo ne bi volela da patis.Moj ti je savet da dobro razmislis da li je to to,dajte sebi malo vremena oboje da vidite kako ce to da funkcionise...ne bi volela da ti brat posle prebacuje kako je zbog tebe izgubio druga ili slicno...nemoj se ljutiti sto ti ovo sve govorim,samo ti predocavam sta moze da se desi...ja ti sad pricam iz ugla drugara tvog brata(tvog decka Osmeh ) sto opet ne mora da znaci da on tako misli.Ako ste vas dvoje sigurni u svoja osecanja ne verujem da bi tvoj brat imao nesto protiv...a i ako bi se bunio u pocetku posle bi sve doslo na svoje mesto.Ja ti savetujem da mu kazes sta osecas prema njegovom drugu...sigurno ce da razume!!!!SVE NAJBOLJE TI ZELIM I NARAVNO DA TRAJE!!!!! Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 01.12.2009, 08:18, Naslov:
Ljubav posle prijateljstva...nesto sasvim normalno i lepo Osmeh meni se desilo, i evo u braku smo vec dve i po godine, super nam je. Mislim da je tu jedina komplikacija sto je tvoj brat njegov najbolji drug. Ni to nije toliki problem, ako oni imaju cvrsto prijateljstvo i poverenje jedan u drugog i ako mu tvoj decko objasni da nije s tobom samo iz zezanja. Problem bi jedino bio ako stvari ne bi funkcionisale medju vama kako treba i onda bi se to automatski odrazilo na njihovo prijateljstvo. Tvoj brat bi se tu nasao izmedju 'dve vatre'. Medjutim, po onome sto si ispricala, vasa veza ima izgleda da bude jako uspesna i predivna, tako da...porazgovarajte s bratom, nemojte dugo da krijete od njega, nadam se da ce sve da ispadne kako treba Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 01.12.2009, 15:50, Naslov:
Mislim da ako se volite i slazete nista nije bitno i sta ko misli.....ja i moj suprug smo bili drgovi 2 godine i sada smo muz i zena i imamo divan brak jer smo se kao drugovi dobro upoznali i saznali dosta jedno o drugome
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 30.11.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 09:07, Naslov:
Moj brat se dan danas druzi sa mojim bivsim deckom....raskid nije uticao ni na mene ni na brata...Medjutim moj brat ga je upoznao preko mene....Ja mislim da je najbitnije da se mi volimo i razumemo...a brat ce kad tada da se pomiri sa tim...morace... Pokusacemo ovih dana da popricamo sa njim...Prvo ce moj decko,da porazgovara sa njim...onda naravno obojee... nadam se da ce sve da bude okej...svakim danom se sve vise i vise gubim,od jakih osecanja..za njim! Jako se dobro razumemo...predivan je u mojim ocima...i ako dok smo bili prijatelji ,nije bilo nikakovg AMA BAS NIKAKVOG inetersa!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 09:27, Naslov:
Tako je to ne rece neko dzabe u ljubavi i ratu nema pravila....
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 30.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.12.2009, 13:50, Naslov: :)
Da vam kazem ,imam dobre vesti!Popricaoo je sa mojim Bratom...poceo je da se smeje i rekao je "naravno da moze" ...radi brata nema vise problema...saznalii su i roditelji tako da nam sada nista ne stoji na putu...sve je do nas!!!! Oriental Osmeh Osmeh Osmeh Osmeh Osmeh Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.12.2009, 13:52, Naslov:
Bas mi je drago...majkemi...uzivajte u ljubavi in cuvajte jedno drugo!!!!!! Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.12.2009, 13:52, Naslov:
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Sreca
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 03.12.2009, 13:54, Naslov:
E,draga,pa divno!
Uzivajte sad u slobodi i carima ljubavi!
Sve naj,naj... Cvijece
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.12.2009, 13:54, Naslov:
Ajde sad u kafanicu Tihana duso da proslavimo i ovo!!!!!!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 30.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.12.2009, 09:06, Naslov:
Zurka Zurka Zurka Zurka CASTIM VAS SVE !!! sta zelite da popijete?? Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.12.2009, 09:36, Naslov:
Neka je sa srećom!!! Oriental Oriental Zurka Zurka
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 133
Koliko clanova ima idealna porodica?