Jedna zapetljan situacija

  • 1
Broj postova: 15
Reg. datum: 24.12.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 15:29, Naslov: Jedna zapetljan situacija
Situacija je ovakva:
On je bio u vezi sa jednom devojkom pre mene, posle 2 godine zabavljanja su dobili dete i ziveli zajedno. Kada je dete napunilo 2 godine putevi su im se razisli i. on bar kaze, promenili su se i nisu se vise voleli pa su resili da se rastanu. Dete sada zivi daleko od svog tate i on moze da ga vidi samo ako sam ode do tog grada gde majka sada zivi. Inace majka ne zeli da mu da dete na vikend ili nesto slicno jer misli da je dete premalo, on kaze da to namerno radi da bi mu se svetila. Ja ne znam celu njihovu pricu i ne zelim previse da pitam, jer vidim da on nije spreman da se otvori.
Samo njegova najbliza porodica zna da je ta njihova zajednica pukla, ne zeli da kaze drugima jer ne zeli da se suoci sa pitanjima.
Nas dvoje se vidjamo vec 2-3 meseca i prilicno smo se zblizli, ja sam kod njega skoro svaki drugi dan i cesto se cujemo, lepo nam je, ali problem je u tome sto on ne zeli ni sebi ni drugima da prizna da smo u vezi. Kaze da ne zeli da brza stvari jer to nikad ne izadje na dobro kasnije. Tako da sada ja nisam sigurna na cemu sam, kao cekam ga i razumem, ali ne mogu doveka. Ja imam fin odnos sa njegovom sestrom i cak ni njoj nije jasno zasto se on tako ponasa.
Jer ima neko ideju u cemu je problem ili je imao slicnu situaciju?
Pitala sam da li je on mozda i dalje zaljubljen u njegovu bivsu ali on kaze da nije to nego mu jednostavno treba vremena, jer mu je tesko palo to sto je izgubio sina.
Hvala na bilo kakvim komentarima Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 15:54, Naslov:
Prvo dobrodosla!
Hvala bogu,nisam bila u takvoj situaciji,ali moj savet je da mu kazesh ono shto osecash,shto ti je na dushi! Ti si imala razumevanja za njega i 3 meseca vec cutish o vashoj vezi zajedno sa njim.Reci mu sve,sachekaj josh malo ako mislish da treba,ali mislim da ako mu je stalo do tebe treba da oma rzumevnja.Vreme je da okrene novi list i nastavi svoj zivot,a ne da se skriva...Ne mogu da kazem nishta za njega jer samo on zna shta mu je u glavi,ali verovatno da ima veze sa tom bivshom zenom...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 24.12.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 16:31, Naslov:
Rekla sam mu ja, ali on sve vreme ponavlja kako ako sada budemo sve zbrzali onda cemo imati velike probleme kasnije (mislim da je to nesto iz proslog iskustva jer su otprilike takav pocetak imali on i bivsa, pubertetski i nezreo Tralalalala ) . Ma i ja sam velika kukavica, igram po njegovim pravilima jer me je strah da cu ga izgubiti ako budem probala da nabacim svoju volju Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 16:33, Naslov:
Ovako, posto prilicno dobro poznajem nacin razmisljanja muskarca, ja njega razumem. Oni drugacije razmisljaju i drugacije prihvataju poraze. On je po meni trenutno 'ni na nebu ni na zemlji', ni sam ne zna sta zeli, a pri tom pati za detetom. To sto ne zeli javno da prizna vasu vezu meni je znak da nije siguran u to sve, a samim tim to znaci da mu ni samom nije jasno sta oseca jos prema bivsoj, zato zeli da prvo tu bude cist, pa da krene dalje.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 24.12.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 16:41, Naslov:
onda mi stvarno treba tvoja pomoc Osmeh jer ja ih uopste ne razumem!
prvo, mi smo u vise navrata pricali o tome da li je on preboleo bivsu i on kaze da to nije nikakav problem jer se njihova veza nije naprasno zavrsila vec se raspadala jedno 6 meseci, tako da, po njemu, ona vise nije nikakav problem, ali ko zna ... mislis li da ima ikakve vajde od cekanja ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 17:25, Naslov:
Pa iskreno mislim da valja pricekati jos malo. U stvari to malo je relativno, zavisi sve od njegovih osecanja. ako kaze da je to sve tako sto se tice njegovih osecanja onda moze biti da mu je ostala jos samo navika, koju mnogi tesko prevazilaze. Zato on sve to jos vaga u sebi, znaci treba mu vremena.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 24.12.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 17:32, Naslov:
Da, ta navika mi uopste nije ni pala na pamet. Licno meni je 3 meseca prilicno dug period, ali to je zato sto nisam imala neke duze veze tako da stvarno ne znam sta je to stvar navike. eh valjda nista ne gubim ako sacekam jos koji mesec Tralalalala hvala puno! dobrodosla si da napises krace uputsvo za koriscenje muskaraca Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 23:34, Naslov:
Meni se cini da je on onako generalno izgubio veru u zene jer ga je cela ta situacija sa bivsom zenom jako povredila. mogu samo da zamislim kroz sta prolazi jer zeli, a ne moze da vidja sina kako i koliko bi hteo. ti moras da imas razumevanja za to, sigurno da mu nije lako. veza sa tobom je za njega nesto novo, mozda je poceo odmah da oseca nesto jako prema tebi i plasi se tih osecanja, mozda se plasi da se ne ponove neki problemi koje je imao sa bivsom, a mozda ih je previdjao bas zbog tih osecanja. Po mom misljenju, tri meseca nije bas toliko dug period, savetujem ti da sacekas jos malo da vidis kako ce se stvari odvijati, makar jos mesec-dva. ako i dalje bude sve isto, ili gore, postavi mu ultimatum, jer onda vise nema svrhe da cekas...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 25.12.2009, 11:00, Naslov:
The Teacher Ole to je to,slazem se Zdravo

Andemona,sa nestrpljenjem chekamo uputstvo za korishcene mushkaraca Cvijece Vrlo srecna Mir
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 25.12.2009, 12:20, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Samo pitajte, treba da mi otvore posebnu rubriku Andemona doktor za probleme (od uvek u drustvu vazim kao savetodavalac ili psiholog bilo muskima bilo zenskima taka da sam se svega naslusala Mir )
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 25.12.2009, 12:22, Naslov:
eno ti moje muke na chatu,pa daj neki savet Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 10
Reg. datum: 18.12.2009
Datum unosa: Sreda 06.01.2010, 13:52, Naslov:
Situacija je vrlo nezgodna,mislim da je taj covek u soku.kokoska od bivse zene mu ne da da vidi dete!To treba da resi preko suda,ima pravo.Kada to resi ti se potrudi da mu zivot bude ruzicast,ugadjaj mu,budite srecni i volite se.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 24.12.2009
Datum unosa: Subota 23.01.2010, 21:30, Naslov:
moguce, sok je prava rec za njegovo sranje! Mislim da jos uvek nije ni shvatio sta mu se desilo, i to da ce to dete rasti bez njega u blizini Tuzna probacu Wink pozdrav!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 24.01.2010, 00:22, Naslov:
mislim da sve to kod njega odrazava jednu nesigurnost u sve......mislim da otvoren razgovor i da mu kazes sve kako se osecas i sta zelis ,moze dovesti do resenja situacije
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Nedelja 24.01.2010, 22:07, Naslov:
Moje misljenje je da ne treba biti nestrpljiv i da se za neke ljude i ljubav treba boriti.
Ali, nikako mi se ne dopada to sto on krije vasu vezu! Ima li cega da se stidi sto je sa tobom?! Sigurna sam da nema. Ali, on definitivno ima razloga sto je krije, a ubedjena sam da ovo sto ti govori nije pravi razlog, nego da je pravi razlog precutao. U slicnoj prici moje prijateljice razlog je bila nada da ce se pomiriti sa bivsom devojkom, pa nije hteo da se zna da je u medjuvremenu bio sa nekim.
Naravno, ne kazem da je i ovde to slucaj, ali sigurna sam da vredis vise nego prelazno i privremeno resenje.
Kazes plasis se da ces ga izgubiti ako probas da nametnes svoju volju. Pa, draga moja, meni se cini da ti pre razgovora sa njim treba ozbiljno da preispitas sebe. Zasto se plasis da ces izgubiti nesto sa cim, ustvari, i nisi potpuno zadovoljna? I zasto zelis to sa cim nisi skroz zadovoljna? Ne zelim da zvucim grubo, ovo ti pisem zato sto sam i sama bila u situaciji kada sam morala da preispitam sebe.
Zelim ti puno srece. Da znas sta zelis i da to i imas.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 272
Koliko clanova ima idealna porodica?