Ranica na grlicu materice?

Novi Sad
Broj postova: 10
Reg. datum: 01.01.2010
Datum unosa: Sreda 06.01.2010, 19:15, Naslov:
super Jekalina, nadam se da ce cista ubrzo nestati a za ranicu se ne brini, ako imas dobrog ginekologa sve ce biti u redu Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 28.12.2009
Datum unosa: Nedelja 10.01.2010, 19:31, Naslov:
e super shto je sve proshlo kako treba Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Angela - Zenski forum
Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 13:17, Naslov:
Drago mi je Jekana sto je sve u redu Wink
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 14:47, Naslov:
Hvala vam svima puno!Ljubim vas!!!!!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 11:27, Naslov:
Mislim da sam ranicu imala od 2003 ili 2004 Mislim
I evo,bila sam kod gishe pre par dana na redovnoj kontroli i zamislite,rekao mi je da je ranica nestala Sokirana Eto,posle toliko godina i to je moguce!Rekla mi je da se to tkivo obnovilo samo od sebe,da se celije na tom mestu i dalje slabije boje jodom,ali da je ipak nema!Nisam ishla na biopsiju nikad jer je PAP sve vreme bio II grupa,cista ona o kojoj sam pisala je pukla,sekret je u redu,ma sve sam reshila Sreca Bash sam srecna...Sledeca kontrola tek za 6 meseci..
Ovo sam napisala jer znam da postoje devojke koje imaju ranicu i koje su zbog iste zabrinute..Eto,mislila sam da nikad nece nestati i da ce mi ceo zivot to stvarati koshmar,ali sve je moguce,nema je Wink


____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 11:34, Naslov:
E bas mi je drago Jekalina,super....
Najbitnije je zdravlje....Poljubac
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 11:35, Naslov:
Bravo Jecika!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 11:35, Naslov:
hvala Mina Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 11:36, Naslov:
I Aleksi Wink Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Banja Luka
Broj postova: 3
Reg. datum: 10.01.2011
Datum unosa: Ponedeljak 10.01.2011, 19:27, Naslov:
Cao.Meni su na redovnom pregledu otkrili ranicu,papa ja uredan a nalaz za HPV cekam,ali dotorica mi je rekla da ako zelim mogu ici na spaljivanje a ako ne da ne idem,ja sad ne znam sta da radim neko kaze da nije dobro dirati neko da nije dobro ostaviti,i kao da ta ranica nema veze sa sterilnoscu.Pila sam cajeve i koristila vaginalete ali uvijek sve isto,ne znam tacno ni od kada to imam i bojim se mnogo!
____________________
Anaagnija Josic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 10.01.2011, 22:16, Naslov:
Draga AnaagnijaBl, nemoj nicega da se bojis, jer strah uvek moze samo da ti skodi...Raduj se svom dobrom zdravlju, Osmeh Cim pocnes da brines o necemu( pa i o mogucoj bolesti), odmah odmazes svom organizmu...Samo se ti redovno kontrolisi i opusti.....Ponekad se stvari rese i same od sebeOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Banja Luka
Broj postova: 3
Reg. datum: 10.01.2011
Datum unosa: Utorak 11.01.2011, 10:23, Naslov:
Inace nisam optimista,vec sam pocela da pijem tablete za imunitet,razne cajeve...Ipak necu do dirati,samo redovne kontrole i valjda ce vremenom nestati,Kunica je dobar caj,.Zaista jesam plasljiva i bojim se tih bolesti,ali redovnom kontrolom se moze izbjeci,.Hvala puno na podrsci.
____________________
Anaagnija Josic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 12.01.2011, 20:41, Naslov:
Anaagnija Bl ako ti je papa test uredan, onda nije rec o pocetnom karcinomu, vec ili crvenilo od neke infekcije, ali to mozes da proveris vaginalni bris i imas poseban za hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu i otkrijes da li imas neke bakterije, gljivice ili virus koji je izazvao dato crvenilo (ili sto ginekolozi to nazivaju ranicom) i tada ako je neki od tih nalaza pozitivan na nesto onda pijes antibiotik ili ciljane vaginalete, nema potrebe da se zbog toga kljukas tabletama za imunitet.
Ili je ranica tj crvenilo samo promena usled hormona jajnika sto je normalna pojava i nimalo opasna. Zato ti preporucujem da ne spaljujes nista Osmeh vec uzivas i da ides na redovne kontrole.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Banja Luka
Broj postova: 3
Reg. datum: 10.01.2011
Datum unosa: Ponedeljak 17.01.2011, 13:19, Naslov:
Jaooo sad mi je puno lakse,idem za par dana na ultrazvuk i po nalaz za HPV pa ako bude uredan onda cu samo ici na redovne kontrole,ali nadam se da ce sve biti ok,Nista javim vam kako sam prosla na pregledu.Pozdrav
____________________
Anaagnija Josic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

leskovac
Broj postova: 9
Reg. datum: 23.11.2011
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 17:35, Naslov:
Ja sam imala ranicu na grliću materice, radila Papa test bio je III grupa posle toga biopsija koja je pokazala CIN III i tako radila odmah konizaciju ..... Place Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2014
Datum unosa: Subota 08.03.2014, 20:15, Naslov:
Citam da mnoge imate ranicu, eee, pa imam je i ja.
Ali meni hoce poslednji dan ciklusa da uzme uzorak-isecak te ranice, jer ne zna kako se jos nije povukla.
Da li je radila to neka od vas??
____________________
Biti isti... Biti poseban... Biti slobodan... Biti samo svoj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 08.03.2014, 20:25, Naslov:
Da, to ništa ne boli i nemoj da paničiš Vrlo srecna nećeš ništa ni osetiti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2014
Datum unosa: Subota 08.03.2014, 20:31, Naslov:
Jao, ti si to radila?!
jao, objasni mi.
je l treba da uzmem slobodan dan na poslu?
ginekolog kaze da samo 2 dana nakon toga, ne smem nista tesko raditi.
a na netu citam da se desava da amputiraju taj deo materice, a ja tek planiram porodicu.
____________________
Biti isti... Biti poseban... Biti slobodan... Biti samo svoj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 08.03.2014, 20:44, Naslov:
ma ajde molim te, ne mogu da verujem da su ti to rekli ....pa strasno....ja nisam uzimala nikakav slobodan dan, normalno otisla, pa posle kuci i sve poslove nastavila da radim...sreca, pa kod nas ima jedna žena, stvarno je dobar ginekolog, kod nje je uvek gužva, žena bukvalno ne može da popije čašu vode, radi kao u rudniku. ali sve uvek lepo objasni i smiri te. nemoj uopšte da se uznemiravaš zbog toga, kakvo crno amputiranje...isečak se uzme za 1 sekundu, toliko mali da je zanemarljivo...pa ti vidi...budi bez brige i nemoj da se sekiraš unapred Poljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2014
Datum unosa: Subota 08.03.2014, 20:47, Naslov:
Hvala ti puno. Srce si, zaista!!
Ma ja em nemam redovno, em mi materica nije dobro razvijena, em ne mogu nikako da ostanem u drugom stanju, pa me zato sada sve i plasi.
Ali, hvala ti punoOsmeh Ovo sto si mi rekla, mi mnogo znaci, jer kazes iz iskustva, ne napamet.
____________________
Biti isti... Biti poseban... Biti slobodan... Biti samo svoj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 124
Koliko clanova ima idealna porodica?