Prvi rani znaci trudnoce

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 24.03.2010, 13:05, Naslov:
aaa...znachi tako to funkcionishe..hvala mishu Poljubac

Imam od koga da uchim! Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 24.03.2010, 13:11, Naslov:
Pazi mishu sve je individualno....neko ima jace,neko slabije simptome.Nemoj se oslanjati na to...ali nije na odmet znati!Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 879
Reg. datum: 02.07.2009
Datum unosa: Sreda 24.03.2010, 13:16, Naslov:
ovako prvo ono sto si pitala uvezi krvarenja, nije obavezno. ja imam i jednu i drugo iskustvo.
a zatvor me muci samo kad se bas bas prejedem. piskim cesce nego pre trudnoce, mozda svakih 2 sata ili 1.5 sve zavisi koliko tecnosti unosim.
____________________
Želiš li biti u skladu s drugima, najpre moraš biti u skladu sa samim sobom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 24.03.2010, 13:28, Naslov:
a jel vas svrbe dude i stomak ? Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 19:20, Naslov:
puno spavam, malo jedem, muka mi je Dali sam Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 19:26, Naslov:
Gladna sigurnoOsmehhahhah
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.05.2010, 09:52, Naslov:
Aleksi,jesi stvrano trudna ? Wub Ako jesi Sreca
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.05.2010, 10:20, Naslov:
Eeeee zeno jel jesi...?!?...ja bi bas volela....ajde javi nam....po simptomima si 50:50!!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Subota 22.05.2010, 23:28, Naslov:
Prva trudnoca mi je bila super,nista nisam osetila bas nista...Jedino
sto mi se jelo nesto slatko a kiselo...Pa sam se davila sa ananasom...

Druga trudnoca mi je bila ista ao i prva,jedino se razlikovala u tome sto sam jela
zelenu salatu umesto ananasa...Znaci nista,ni muka,ni zatvor,nista Osmeh

Treca trudnoca je pocela sasvim drugacije...Sad sam trudna 4 nedelje,grudi jako
bole,ujutro mi je muka,piskim svakih pola sata....
stomak mi je kao da sam trudna jedno 5 meseci vec....Znaci sve drugacije...
A videcemo kako ce da se nastavi Osmeh))
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 47
Reg. datum: 05.12.2009
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 09:22, Naslov:
Meni je u pocetku,koliko se secam,samo bilo malo muka.Saznala sam da sam trudna kada sam ukapirala da mi meca kasni 20 dana Vrlo srecna Tek kad je trudnoca odmakla,osetila sam da mi nekako nedostaje vazuha,da se brzo zamaram,imala sam povecan pritisak,i pocela sam da oticem,kao da sam puna vode,ko balon Vrlo srecna I pocela sam naglo da se gojim od mozda petog meseca,a najvise sam dobila na kilazi u 8 i 9om..
E,opisah celu trudnocu ukratko,a ne samo prve znake Wink Nema veze,mozda ce nekom znaciti....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 14.12.2010
Datum unosa: Utorak 14.12.2010, 03:32, Naslov:
pozz svima od nove clanice foruma Osmeh
molim vas da mi pomognete: zadnji ciklus mi je bio 14/11 a imam razloga za zabrinutost. Uradila sam 2 testa, i negativni su ali su mi rekli da je suvise rano. Ciklus mi kasni dan-dva sad, pa mi molim vas kazite kada je najbolje vreme da se uradi test da bude tacan? Od simptoma imam: bolne natecene grudi, naduvan stomak i stalno trcim na wc (na 1.5h) poludecu..takodje imam gadjenje na neku hranu i jaaako puno spavam. Bila sam kod dr pre nedelju dana, ali on nista nije video, osim gljivicne infekcije i hormonskog divljanja. Moze li to biti znak trudnoce? Hvala puno svima o Nine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 15.12.2010, 10:24, Naslov:
To sto su testovi negativni je dobar znak, mislim. Kad sam ja bila trudna drugi put, uradila sam test nedelju dana pre nego sto sam uopste trebala da dobijem i bio je pozitivan! Ponovila sam test onog dana kad sam trebala da dobijem i opet je bio pozitivan. Testovi detektuju i najmanje tragove hormona trudnoce tako da ako je dva puta bio negativan, verovatno nisi trudna. Ako si pod stresom, jos vise ce ti kasniti, probaj da se opustis makar par dana. U slucaju trudnoce za dve nedelje moze sasvim lepo da se vidi na UV, tako da opet imas vremena da razmislis sta da radis. Ja jesam imala mucnine i povracanje, i trcala sam u WC, ali tek od 5.-6. nedelje trudnoce, ne pre.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 14.12.2010
Datum unosa: Sreda 15.12.2010, 22:52, Naslov:
hvala Teacher Osmeh meni i dalje kasni, treci test jos nisam uradila sacekacu jos malo da budem sigurna. Zaboravila sam da napomenem da mi je temperatura u poslednje dve nedelje od37-37,5 (od pretpostavljene ovulacije) i ne spusta se i da imam bolove u stomaku kao da cu dobiti ali malo drugacije, bol je samo sa leve strane i spusta se ka dole, ne uobicajeno kao do sada. Pomislila sam da je upala ili tako nesto ali dr mi je potvrdio da osim divljanja hormona, sve ostalo je ok.
Videcemo za par dana, hvala na odgovoru. Pozdrav od Nine! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 16.12.2010, 09:29, Naslov:
Draga Nina, nikad nisam radjala pa ti ne mogu biti bas od neke pomoci za savjetovanje. Samo sam htjela da ti pozelim dobrodoslicu i kazem ti da se smiris, sve ce biti ok. Nekima menst. kasni i po par mjeseci od stresa. Vjerovatno nisi trudna ako je dva puta test bio negativan a ti simptomi mogu biti od prehlade a puno spavas mozda jer je vrijeme tako a mozda si i anemicna. Meni zeljezo kad padne kao sad npr. uzasno mi se spava, malaksala sam, nemam snage. Sretno. Wink
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 160
Reg. datum: 23.12.2008
Datum unosa: Utorak 21.12.2010, 10:37, Naslov:
Evo ovako...Jako dugo nisam ulazila na sajt,nazalost i BAS STE MI NEDOSTAJALI,a za to vreme ja sam bila vredna....i jos jednom postala mama malog Ogija,te je Veca dobila batu a ja podsecanje na rano ustajanje,budjenje nocu,grceve,nove zubice....tako da novopecene trudnice SPAVAJTE STO VISE,skupljajte snagu i MISLITE POZITIVNO,dva puta sam to radila i verujte,pomoglo je!!!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 160
Reg. datum: 23.12.2008
Datum unosa: Utorak 21.12.2010, 10:40, Naslov:
I jos nesto,za mucninu VEOMA pomaze da se kao tabletica proguta zrno pasulja,skuplja kiselinu i super je za trudnice koje od iste i povracaju,sto se meni dogodilo oba puta!!!!

Jeftinije je od badema i uvek ga imamo u kuci, ja sam pokusala sa bademima,ali.....kupim ja tako 100 gr. badema...gricnem jedan...drugi...treci...celih 100 gr....a onda mi bude muka od njih!!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 21.12.2010, 11:32, Naslov:
cestitam vecaimamaOsmehda bude ziv i zdrav i da vas uvek raduje!ja sam ovih dana imala mucnine ujutru,gadjenje na kafu,vrtoglavice i uplasila sam se da necu postati po TRECI put mama,ali nije to u pitanju,verovatno samo prehladaOsmehu pravu si vecaimama,treba spavati sto vise,nije lako sa novorodjenim bebama,taman kad izadju iz faze grceva,dolazi faza nicanja zubica,pa cvrsta hrana,pa ratovanje,pa puzanje,hodanje....odmarajte dok mozeteOsmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 89
Koliko clanova ima idealna porodica?