Najveci zlotvori sveta

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 11:09, Naslov:
Meni nesto znacajno nije ni promijenila ja znam i bez toga da ako mislis dobro bit ce ti dobro i ako mislis lose bit ce ti lose, film mi je samo potvrdio ono što sam već mislila.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 11:33, Naslov:
Ok,kapiram shta hocesh da kazesh i slazem se sa tim... Ali kakve veze imaju loshe misli i ta kniga(film) sa ovim shto sam napisala? Mislim
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 11:45, Naslov:
Imaju veze jer kao nsto rekoh razmisljajuci o necemu sto je negativno privlacis vise negativnosti u svoj zivot,to je poenta
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 11:49, Naslov:
Znachi,sada kada neko prochita neke istorijske chinjenice o ljudima koje su chinili loshe stvari,privuci ce zlo u svoj zivot? Sokirana
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 12:03, Naslov:
Ja ti objasnih svoje mišljenje a ono glasi da je najbolje izbjegavati negativne teme, osobe pa i negativne hisorijske licnosti. Ja sve to izbjegavam jer volim razmisljati o pozitivnim stvarima. Ovo je forum, i ja ne pokusavam promijeniti tvoje misljenje nego samo iskazujem svoje Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 12:12, Naslov:
Citat:
Ja cu se složiti sa Tini. Na neki način im odajemo počast spominjući ih. Po mom mišljenju nisu vrijedni pomena. U životu treba ustati pa pomenuti ljude koji su doprinjeli svemu dobrom na ovom svijetu a ovima se ne zamarati jer nisu ni vrijedni pomena. Negdje sam procitala da Majka Tereza nikada nije htjela sudjelovati u nekoj "akciji": Protiv rata, osobama koje su je pozvale je poručila da bi se odazvala rado da je akcija bila ZA MIR. Govoreći o zlu i svemu negativom samo ga više stvaramo u našim životima a to nam ne treba, zar ne?


Da bi smo znali sta je dobro, moramo prvo iskusiti ono sto je lose!
Tako da baBina, ja se ne slazem sa tobom.
Ti mozda ne volis da gledas lose stvari i mislis da ne treba pominjati...Ali veruj mi treba.
Jer tako skreces paznju na to lose i ne bi trebalo da ga cinis vise...
Verovatno si ti u svom zivotu nesto ucinila lose, nenamerno ili namerno, to ti se nije svidela pa si ga preokrenula na dobro...Tako je i sa ovim... Zasto onda Spominju Hitlera, Staljina, Lenjina, Milosevica, itd... Ma hajjj molim te...
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 12:12, Naslov:
Samo napred,zato i sluze teme Vrlo srecna Svi smo mi razlichiti,a samim tim i nasha mishljenja.. Inache,meni kad se neka tema ne dopada,ja se ni ne trudim da je chitam Wink Tako da ako mislish da ovo utiche negativno na tvoje misli,nemoj chitati ovakve jezive prichice Poljubac Bez na asocijacije Vrlo srecna
Vojim teee Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 12:14, Naslov:
Bas sam ovu htjela komentarisati Vrlo srecna Vojim i ja tebe
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 12:38, Naslov:
Nemam nista protiv ove teme samo ja ne zelim da spominjem te ljude i pisem o njima to je moje misljenje.....Jekalina to nema veze sto si postavila temu sve je ok ali brzo procitaj Secret i razumeces sta sam htela reci....ljubim te
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 12:56, Naslov:
Mislim, sta ima to o sekretu sto se zna a da mi to vec ne znamo !? Osmeh
Morao sam malo sale nabaciti, izvinite ! xD
Hm... The Secret...
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 13:01, Naslov:
rekla sam ti ukratko, ne mogu da se sjetim tacnih rijeci ali uglavnom tvoje misli kreiraju tvoja djela, ako mislis pozitivno bit ce pozitivno ako govoris o pozitivnom ili negativnom to stvaras u svom zivotu. Uvijek se treba bazirati na ono sto hoces a ne na ono sto neces jer univerzumu saljes poruku na taj nacin. Ako nesto cvrto zelis i vjerujes u nesto to ces i dobiti a ako nesto ne zelis i ponavljas da ne zelis dobit ces jos vise onoga sto ne zelis, univerzum odgovara samo na misli bile one negativne ili pozitivne.. to je neka sustina a i bez te knjige znamo da treba razmisljati pozitivno
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 13:58, Naslov:
To mu dodje ono..."Kakve su ti misli takav ti je zivot"!!!Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 14:00, Naslov:
Pa jeste, i to je tako 100%
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 21:24, Naslov:
Tini,ne brini Poljubac
Kakve su ti misli,takav ti je zivot,jedna velika mudrost i velika istina.. Wink
Samo,to nema veze sa temom Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 21:34, Naslov:
ako budes procitala knjigu, videces da je jako bitno i ono sto napises, odnosno, sto ostavlja pisani trag, jaaako je bitno...ja sam iscitala neke knjizice o tim zlotvorima, ali me je uglavnom zanimalo da saznam kako su proveli svoje detinjstvo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 21:44, Naslov:
Mislim da je bitnije ono o chemu mislish,i ono shto kazesh,bitnije od toga shto napishesh ili prochitash.. Vidim da ste svi pod utiskom te knjige,ali i dalje tvrdim da ova tema nema nikakve loshe namere da nekome nametne crne misli ili bilo shta tome slichno,a da ne govorim da ta knjiga nema apsolutno nikakve veze sa temom,jer tama nisu milsli,vec jednostavno istorija o nekim ljudima koji su ostavili trag,ruzan trag... Kao,eto recimo Hitler.. Niko ne voli da ga pominje,ali,eto,on je jednostavno postojao i i dalje deca u shkolama uche o njemu Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 21:50, Naslov:
Ja a vjerujem ni druge članice nemamo nista protiv teme a i sama znas kako se teme nadovezuju jedna na drugu Samo smo se nadovezale, ne vidim šta je loše u tome što imamo drugačija mišljenja. Knjiga je jako dobra ali nas nije hipnotisala jer smo inace pozitivne a i da nas je hipnotisala to bi bilo u jednom pozitivnom smislu. Ja nisam pročitala knjigu ali sam gledala film.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 21:54, Naslov:
Nisam rekla nishta loshe Mislim I nisam rekla da je loshe imati drugachije mishljenje... Pijem kafu Ali da ne ponavljam po stoti put,skrenuli smo sa teme Wink
I to shto sam otvorila ovakvu temu,ne znachi da sam negativna ili bilo shta slichno tome...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 22:12, Naslov:
evo,Zveka je ponovo aktivirala temu na forumu knjiga "the secret",pa tamo mozete da komentarishete o toj knizi i filmu Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 22.05.2010, 02:09, Naslov:
Ne znam da li smem da podrzim Jekalininu temu? Posto sam kao uglavnom protiv. Osmeh Salim se
Ajd samo da ostavim komentar i da ne menjam tematiku.
Knjigu nisam citala, film cini mi se da sam gledala ali mozda i gresim, mozda je neki drugi sa istim imenom, ali ne vezano za to moje misljenje je takvo da ne tyreba zlo izbegavati zato sto cemo onda mi da mislimo lose, budemo zli, desava nam se zlo... to mi malo cak apsurdno i zvuci. Cak stavise mene takodje zanima kao i zveku kako su ti zlotvori rasli, da se otkrije uzrok, sama srz odakle potice to zlo, jer jedino tako mozemo da nadjemo nacin kako da ga sprecimo ili usmerimo na dobro.
Iz neuropsihijatrije i psiholoskih nekih knjiga sam citala da se ljudi ne radjaju zli, nas mozak je tzv tabula rasa, vec zao covek postaje odrastanjem i uglavnom takvi ljudi nasilnici i ubice imaju veliko izrazen segment u limbickom sistemu(deo mozga namenjen za emocije) za strah ili ga uopste ne poseduju, ti ljudi su ili izuzetno boje(takvi ljudi napadaju i ubijaju uglavnom nemocne i slabije od njih samih) ili nemaju uopste strah tj emocije i oni ne mogu ni da se nazovu ljudima vec monstrumima, uzrok toga je svakojak. I smatram da ako sam ja zaintrigirana njihovim pricama da nisam zla niti da prizivam ili podrzavam zlo, to je nesto sto nas okruzuje nazalost i to nesto ako izbegavamo ili znaci da ga se plasimo sto je normalno ali da ne verujem u prizivanja neka, mislim da covek sam to iskreira u svojoj glavi da mu se to desilo zato sto je sanjao, procitao u horoskopu ili "predosetio" da ce se desiti.
To je kao kada vam je uskraceno nesto, tipa prestajete da pusite a odjedared primecujete gomilu pusaca oko sebe kako to sa zadovoljstvom rade a ranije kao da ih nigde nije bilo ili kada se plasite neke bolesti, posledica pa samo srecete ljude sa tim problemom. Ili ako brinete za nekog a ta osoba se bas tada ne javlja i cujete svasta lose na vestima bas u tim momentima....
Naravno da se negativnost siri od coveka na coveka, i da je mnogo lepse vama kada vidite nasmejane i raspolozene ljude nego nesrecne...ali kao sto rekoh to nema nikakve veze sa tim sto je Jekalina postavila ovu temu i smatram da je to potpuno druga filozofija. I da verovatno Jekalina time sto je postavila ovu temu ne znaci da je los covek Vrlo srecna Tralalalala
Nisam ironicna, nemoj samo da se Ljuta na mene, niti bilo ko od vas.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 360
Koliko clanova ima idealna porodica?