Sekte-Koristi rad koji sam već pisao i literaturu koju sam r

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.08.2009, 11:02, Naslov:
Zanima me da li ste nekada imali bliski susret sa nekom sektom ili ste mozda culi? Licno meni su dolazili Jehovini svedoci vise puta na vrata deleci svoju propagandu. Ja sam se rado upustala u razgovore zato sto sam jednostavno htela njih da ubedim u suprotno. Kada se setim samo kako sam se zabavljala (umirala sam od smeha) zato sto nisam ovca znam i ja ponesto iz biblije(citala sam je). Uzivala sam da mi nesto procitaju pa protumace pa im ja onda protumacim (mnogo logicnije) na svoj nacin. Zesca stvar oni ne veruju u raj i pakao i da postoji svet gore gde ide dusa, pa kazu Isus ce opet ustati a sa njim i svi koji su mu verni(naravno misle na sebe). Ja (luda) im kazem ok. a sta cemo ako ipak postoji onaj svet gore ,pa kad se gore sretnemo sta ce onda da mi kazu. Kazu kada se svi dignu iz grobova i ljudi i zivotinje ce biti prijatelji. Ja kazem sta ce zveri jesti da nece mozda tigar da pase travu...I tako ja njih zbunjujem , zbunjujem i vise ne dolaze.(E a stvarno nisam normalna).
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Cetvrtak 27.08.2009, 11:09, Naslov:
Nemam lepo mišljenje o sektama, i sam naziv sekta mi je odvratan.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.08.2009, 11:12, Naslov:
Bas si me nasmejala! Sve si bweee luda!!! (!Mislim u bas pozitivnom smislu)
Znam da idu vrata od vrata,i pokusavaju narod da ubede u tamo nesto,ne znam kako ih ne mrzi.
Ja sam jednom imala priliku da otvorim vrata dvema bakicama,kulturno sam rekla ne,isto tako su se one kulturno nasmesile i otisle dalje.
Ne umem ja nesto da se raspravljam Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.08.2009, 12:09, Naslov:
Ne volim sekte koje rade naopake stvari i na stetu coveka ali postujem svacije misljenje i ne mozemo biti svi istog verovanja,ja licno isto citala sam Bibliju puno puta i mnoge knjige na tu temu jer me to zanima,isto mislim da Bog nije stvorio niti postoji raj i pakao gde se dusa muci i gori u nekoj vatri,logicnije mi je da je dusa energija koja se uvek radja i nikada ne nestaje,isto tako mislim da i ljudi i zivotinje su u pocetku ziveli u miru i da su svi bili biljojedi a nisam Jehovin svedok, sto je i naucno dokazivano po gradji ljudskih creva mi smo biljojedi.....svako ima neko svoje misljenje i mislim da je bolje ljudima reci da ne zelis ih poslusati nego ih ubedjivati u suprotno i suditi o njihovom stavu..... mi svi na forumu da procitamo Bibliju imat cemo razlicita misljenja i gledista o tome i ko bi bio u pravu?????..........mislim da je najbitinije verovanje iz srca i cinjenje dobrih dela kao i postovanje tudjih misljenja i verovanja jer svi smo mi Bozja deca ako imamo ljubavi u sebi
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 18:34, Naslov:
Od same raci "sekta",jezim se.To je jedno od najveceg zla ovoga sveta.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 253
Koliko clanova ima idealna porodica?