Kako podnosite svaku svadju sa partnerom?Kako se osjecate u tom trenu?

  • 1
Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 23:09, Naslov: Kako podnosite svaku svadju sa partnerom?Kako se osjecate u
Kako na Vas utice svaka svadja sa partnerom?Da li Vas to cini depresivnim i da li svaka svadja ostavlja dubok trag na Vas?
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 23:46, Naslov:
Bude mi bas tesko . Placem , nerviram se ... Trudim se da ga kuliram i ponekad mi uspe Osmeh
Nismo mi dobra kombinacija za svadju . On nikad ne popusta a mene to nervira . Ja volim da zaboravim i da sve brzo prodje , on se duri ... Mada prodje i njega posle nekog vremena . Tesko podnosim svadje , i uvek se bas bas potresem ...
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 23:54, Naslov:
Hm zavisi od svadje Osmeh
Ako sam ja kriva ja bih da predjemo preko toga i ne pridajem znacaj tome. Ako je on kriv onda mogu biti prava duribaba Vrlo srecna
Tj ako je malo kriv onda se vise foliram da bi mi se ulizivao i dodvoravao, ako je puno kriv jako se iznerviram i cutim jako dugo i mislim da njega taj muk najvise izludi i vise povredi nego bilo koje reci.
Nikada se nismo bas bas jako posvadjali cesto su to samo prepirke koje se zavrse diiivnim pomirenjem i posto znamo da vodi ka tome malo kao i da uzivamo i u svadji. Placem tj znam i da zaplacem ali to radim samo kada sam sama i uglavnom nije samo svadja uticala na to nego se svasta nakupilo i tako...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 23:56, Naslov:
Pa dobro mislio sam vise da li vas izjeda to sto ste se posvadjale i da li u pridajete toliki znacaj tome bilo da jeste ili niste krive/i?
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 09:20, Naslov:
Paaa ja obicno izbegavam da se svadjam....ne mogu da kazem da smo se posvadjali za ovo vreme koliko smo zajedno,ali da smo se dobro raspravljali DAAAA!!!Pa kako god okrenem lose se osecam....mozda zato sto uvek posle razmisljam sta sam mogla drugacije da kazem ili uradim da do toga ne dodje...i to me drzi tako neko vreme dok se ne pogrlimo i resimo problem.Kada bi bila u pitanju neka ozbiljna svadja sigurno bi bila depresivna...poznajem sebe!!!Ali nadam se da nece do toga doci....Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 10:11, Naslov:
Nadam se i ja Sanja.Ja kad imam djevojku i kad mi je stalo do nje depresivan sam kad god se posvadjamo i bas se ruzno osjecam.To sto ti kazes uvijek razmisljam kako sam mogao sprijeciti da ne dodje do toga i uvijek u sebi nalazim krivca posto sam veliki samokriticar.
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 11:20, Naslov:
Pa sve zavisi,ako je neka sitna rasprava,koju obichno JA preuvelicham,onda sam u stanju neko vreme da se durim i cutim Durilica ,a njega brzo prodje pa me onda zasmejava i ja popustim Lud A ako su neke teshke svadje,koje se hvala Bogu,nisu odavno desile,onda se jako loshe osecam,teshko mi je i umem da plachem,da se nerviram i da kidam zivce shto je sve tako crno...On u tim momentima cuti i kida se u sebi,mada kada je besan ume dosta stvari da mi kaze u afektu,a jako mu je teshko da kaze izvini i to me jako nervira..Oboje smo na svoj nachin tvrdoglavi,pa svako tera svoju politiku i svako za sebe misli da je u pravu...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 11:39, Naslov:
Tesko. Bas tesko.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 13:01, Naslov:
Jos nijednom nisam imala pravu svadju,tako da na to nemogu da prokomentarisem...Bude po nekad neka nesuglasica,al nista strasno...
Obicno kazemo jedno drugom i to ostaje na tome,za 5 min sve zaboravljeno...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 16:22, Naslov:
Ja se najvise raspravljam sa svojim dragim i tad obicno vicem sto ga nervira Vrlo srecna pa se onda vise svadjamo oko toga sto sam glasna i sto vicem nego zbog pravog razloga Vrlo srecna .................ali bilo je dve tri svadje sto su me bas povredile ili tako reci dirnule do srzi.......tad sam plakala ali ne od slabosti vec od besa ...........a osecala sam se mocnom i rekla sama sebi da se to vise meni nece desiti da me ovako niko nece moci vise povrediti jer to necu nikome dozvoliti , i od tad sam pocela drugacije da gledam na zivot .......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 09:50, Naslov:
Nikad se nisam baš baš posvađala s njim. Imali smo nekih sitnijih svađica nakon kojih se naravno nisam osjećala lijepo ali to obično traje par sati, najduže dan i onda se sve izgladi i bude ok. U našem slučaju su više mala prepirkice neko svađe.Od mog osjećaja zavisi ko je kriv za to. Ako je on to izazvao, neće biti nimalo teško, onda me nemoguće povrijediti, i onda ja rondam, rondam, i naravno pretjeram u rondanju i izvinim se, što je meni jako teško.Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 11.07.2010, 13:36, Naslov:
Najbolje iskulirati naravno, ako je riječ o sitnici. Nadam se da ću jednog dana da uspijem i to. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 03.08.2010, 16:25, Naslov:
Baš smo se danas malo prepirali i bila sam baš bezze, ne volim kad se prepiremo ali to su sve sitnice i začini u vezi. Bez toga bi bilo dosadno. Kad se vidimo pojavi nam se blesavi osmijeh na licu i sve zaboravimo. Ja sam mislila da to postoji samo na filmovima. Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 03.08.2010, 22:43, Naslov:
Kad zivis bez svadje, onda je sve mnoooogo lepoooo, Osmeh A moze bez svadje, naravno, Osmeh I naravno da uopste nije dosadno kada je zivot udvoje bez svadje, Osmeh Osmeh Osmeh Osmeh Zadnju recenicu sam ispisala zbog svih onih koji bi mozda pomislili da je ipak zivot dosadan kada se zivi bez trzavica...Ko mi ne veruje, neka proba, uverice se sam, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 12:24, Naslov:
potpuno se slazem sa Zvekom i verujte da to moze da funkcionise
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 47
Reg. datum: 05.12.2009
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 13:16, Naslov:
Najradije bih ga gadjala sa prvim sto mi padne pod ruku Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

bg
Broj postova: 40
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Petak 03.12.2010, 21:15, Naslov:
Uhhh...grozno podnosima. Nikako da se opametim. Sama sebe najvise izmucim.
____________________
I hrabrost moze postati navika kao i strah.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 02.12.2010
Datum unosa: Petak 03.12.2010, 22:52, Naslov:
Sta znaci to svadjati se? Iznositi svoje misljenje i cuvati svoj integritet?
Ne bih rekla da su svadje nuzno zlo, vec konstruktivan nacin da se dodje do kompromisa ili da se nametne svoje misljenje. Mnogo je lepo znati svadjati se, bez zadnjih misli i niskih udaraca.
U tom smislu, nikada nisam volela ravne linije, nekako mi lepse kad se talasa i kad se u tim talasima nadje mera i nadje smisao.
____________________
1+7+8+1+9+8+1

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 04.12.2010, 20:07, Naslov:
Prestala sam da se svadjam, jos odavno, to je samo gubljenje vremena HaHahahaha

...osim toga, osecaj krivice i grize savesti je narocito poguban za zdravlje.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 204
Koliko clanova ima idealna porodica?