Papučar

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 10:56, Naslov: Papučar
Šta je po vama "papučar"?Rade li samo papučari kućne poslove po vama? I šta mislite o njima? Da li bi se vaš dragi mogao svrstati u tu skupinu a ako ne bi, bi li voljeli da je makar malo papučar? Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 11:00, Naslov:
Po meni muškarac treba da pomogne ženi u nekim težim kućnim poslovima uvijek a i u ovim ostalim ako žena nije u mogućnosti. Nisam za to da muškarac radi kućne poslove dok žena npr. leži. Ipak je određeno koji su muški a koji ženski poslovi. Ja sam za to da muškarac pomogne, a u slučaju da je žena spriječena, da ima puno obaveza ili ako boelsna npr. zasto ne bi obavio vecinu, dobro, nećemo baš očekivati da pere prozore i da pravi pitu ali mu vala neće pasti kruna s glave ako i bude radio. Vrlo srecna
Moj dragi nije papučar, ne bih ga cijenila da jeste. Po meni je papučar osoba koja nema svoje ja i koja se na neki način boji žene i radi sve što mu ona kaže. Meni je to strašno. Mislim da treba da bude muško, da se zna, ko ima brkove. Vrlo srecna Vrlo srecna Ne bih nikada dopustila da ja lakiram nokte, a da on pegla npr isto kao što ne bih ni ja radila neke teže poslove, zato imam njega. Poželjno je kad je muškarac disciplinovan, a takav je ako je tako odgojen i ako ste vi učinili da bude ali tu treba znati granicu. Moj dragi je zna i meni je savršen upravo takav. Udovoljava mi na sve moguće načine ali opet do granice koju ja iz poštovanjua prema njemu nikad ne bih prešla a i kad bih htjela nadam se da ne bih mogla, vjerujem da ne bih.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 18:08, Naslov:
Pa ja ne volim da delim poslove na muske i zenske....i nije mi muskarac papucar ako radi kucne poslove.Ne znam ni ko je izmislio uopste taj naziv,ali ajd' sad....organski ne podnosim muskarce koji samo sede i sve cekaju od zene.To su za mene sirovine...a papucar...Mislim....mozda bi u tu grupu svrstala one sto klimaju glavom i govore za sve "Da,draga..."....Volim kad se muskarac sam seti da uradi nesto...operre sudove ili slicno...a ne da mu crtas da ne mozes....mozda zato sto sam rasla u porodici gde nije bilo podeljeno to musko-zensko....svi smo sve radili pa mozda zbog toga sad isto ocekujem od svog muskarca.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 19:29, Naslov:
Po meni se kucni poslovi ne dele na mushke i zenske... Kuca je zajednichka,zajedno tu zivimo i zajedno treba da radimo sve.Moj puz chesto pere sudove,i ne mislim da je zbog toga papuchar... Deshava se da ja ponekad ne mogu da radim,ako me boli glava ili tako neshto,pa onda on uzme i sredi kucu,usisa,skuva ruchak..Ali,uglavnom,zajedno sredjujemo,svako odabere shta ce da uradi i shto se kucnih poslova tiche,tu nema problema.. A po meni je papuchar mushkarac kome zena konstantno naredjuje,a on ne ume da joj odgovori.To je mushkarac kome je zena glavna u kuci,ali ne samo u kuci vec i u zivotu, i koji se plashi da da svoje mishljenje...Papuchar ustvari i nema svoje mishljenje,on ce uvek podrzati zenino shto je van svake pameti.. Mislim da nikada ne bih mogla da budem sa takvim mushkarcem..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 07.07.2010, 16:13, Naslov:
Pa nije onda fer ni prema muskarcima da ih ne dijelimo na muske i zenske. Znači da ih ne treba dijeliti kad se radi o kucnim poslovima a kad se radi o nekim fizicki zahtjevnijim poslovima onda treba oni se odmah prišivaju muškarcima, gdje je tu onda ta nedjeljivost?
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 07.07.2010, 17:22, Naslov:
Ne radi se o deljivosti i nedeljivosti....sigurno ne bi volela da vidim muskarca koji sa keceljom setka po kuci sa varjacom u ruci...ili zenu sa kutijom alata,umazanom od kreca i farbe.....ali nije lose ni nekad da muskarac skuva ili zena zameni sijalicu ili da muskarac opere sudove,a zena ofarba ogradu.......naravno sve zavisi od licnosti i vaspitanja.Bar ja tako mislim....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 07.07.2010, 17:24, Naslov:
Sanja upravu si,a bil voljela da imas onakvog muza koji hoda sa keceljom po kuci kao sto je postavljen u kafanici?Osmehhahaha
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 07.07.2010, 17:28, Naslov:
E pa sad....da je kao Paja-kuvar....tu bi vec razmislila...Vrlo srecna...ali mora non-stop da bude takav.....ne mora nista ni da kuva,samo neka se seta...Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 07.07.2010, 17:30, Naslov:
Heheheh...pa dobro da ti ne dosadi?Osmehhahah
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:10, Naslov:
Sanjci zamisli da si na selu negdje, ti cijepaš drva a on pere prozore Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:12, Naslov:
Vrlo srecnaVrlo srecnaVrlo srecna...pa moze ponekad ali ne stalno...Vrlo srecnaVrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:12, Naslov:
Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:19, Naslov:
Nema deljivosti i nedeljivosti... Jednostvano,ti "mushki" poslovi npr to cepanje drva koje pominjesh,ili popravka automobila,ili premeshtanje nameshtaja.. Moze i zena to da radi,ali mislim da bi bilo bzv iz prostog razloga shto su mushkarci i zene drugachije konstitucije i zene ne bi smele(iz zdravstvenih raloga) raditi teshke poslove ... Zato postoje ti mushki i zenski poslovi Wink Ali,u kuci svi rade sve.. Ja sam eto,i krechila i farbala prozore bez problema,nije mi bilo teshk,umem i sijalicu da zamenim,osigurach i te stvari... Mi sve radimo zajedno.Ali,eto,on je popravljao vesh mashinu jer ja to ne umem..Mushkarci vole da budu majstori.. Ali,moj je multi praktik Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:22, Naslov:
To je super kad i muškarac i žena znaju sve da rade. Ja ne kažem da ne mogu da rade muškarci poslove žena a žene muškaraca ali je ipak nekako bolje i prirodnije da se muškarci drže svojih a žene svojih kako bi poslovi bilo obavljeni kako treba Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:25, Naslov:
Pa ne znam da li bih se slozila Mislim ja samo pricham iz svog iskustva... Eto,kazem,ja skoro nikad ne perem sudove,uglavnom puz,i sve ispadne kako treba Wink A pranje sudova bi trebalo da je zenski posaoWinkPitanje?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:30, Naslov:
Pranje suđa može da bude i muški, dok recimo pranje prozora.... bilo bi divno kad bi žena samo trebala da se brine od ejtetu npr kad je dijete malo, a muž sve ostalo da radi Mir
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:35, Naslov:
ja kad se porodim,moj puz ce sigurno u vecini stvari da me odmeni,da bi mogla da odmorim od porodjaja i brinem lepo o bebi..Ali,i on ce menjati pelene i ustajati nocu isto koliko i ja..To smo se vec dogovorili Wink
Josh da moze da doji,bilo bi super Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:37, Naslov:
Obecanje ludom radovanjeeeee....Vrlo srecna....svi oni tako obecavaju pa posle ih nigde nema.Uvek imaju neke obaveze na poslu ili slicno...Vrlo srecnaVrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:37, Naslov:
Samo da ne kaže, Jelena dijete ti plače ustaj ženooo. Vrlo srecna ali da ne skrećemo sa teme Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:41, Naslov:
Zivi bili pa videli Wink Mislim da hoce,jer gledam ga sad..Ja ga nocu probudim jer ne mogu da spavam i kazem mu da mi donese sok,i on,mica,ide do kuhinje da mi donese sok i vrati se da spava ili popushimo cigaru zejedno Wub Isto,ustajao je kad su nam prokishnjavale dve sobe da skuplja vodu,a mene pustio da spavam...
To je osecajnost,a ne papuchar...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 259
Koliko clanova ima idealna porodica?