Avon

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 04:11, Naslov: Avon
Da l imate neki Avon proizvod i sta mislite o Avon kozmetici??? Osmeh
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 21:28, Naslov:
Avon je luksuzna kozmetika!
Uclanjena sam,ali narucuje mi samo porodica i ja!
Ne porucujem bas svaki mesec proizvode!Inace ima puno stvari koje su im super a isto tako ima stvari koje mi se i ne svidjaju!
Ekstra su im parfemi,nakit,sminka ali mi se ne svidjaju samponi i balzami za kosu!!
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Petak 15.06.2007, 00:14, Naslov: Avon active
Proizvodi koji su za svaku pohvalu:

Vrlo srecna">
Prizvodi koji se nisu bas pokazali:HaHahahaha HaHahahaha :-D ...
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 19:50, Naslov:
Od Avona mi se dopadaju senke (lavanda), parafinsko pakovanje, piling za telo sa shea buterom je extra... Imam mleko za telo Senses Celebrate me, lepo mirise..
Koristim piling za lice za problematicnu kozu i peel off masku sa cajevcem, za ciscenje lica.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Petak 22.06.2007, 20:02, Naslov:
Parfemi su im dobri, mada su davno bez najave izbacili moj omiljeni Rare Pearls, a i Rare Golda odavno nema Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 19
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Petak 22.06.2007, 20:25, Naslov:
Jel to neko nama ovde radi za Avon Vrlo srecna

Pre dvadesetak godina kada je moja sestra od svoje jetrve iz Pariza dobijala Avonove karmine i ostale drangulije bili su odlicnog kvaliteta i inovativni...sada je sve to vrlo slicno i prosecnog kvaliteta kao i Orifleme....

Ja sam ipak za Max Factor,Loreal a ko ima vise para Dior...ipak je tacna ona stara izreka sto skuplje to bolje.....
____________________
I nikad ne zamisljaj zivot kao uplasen oprostaj vec kao stalni docek i stalni pocetak budjenja:-)

Profil

Posaljite privatnu poruku

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 05:15, Naslov:
Avon mi se dopada,neki proizvodi su za svaku pohvalu,cak bolji nego neki papreno skupi i poznati proizvodi.Naravno nije im bas sve naj,ali iskreno uglavnom jeste.Ne svidja mi se jedino to sto npr u katalogu postoji flasica parfema,prilicno veliko izgleda,a kad stigne flasica bude mnooogo manja nego sto slika pokazuje...Znaci da proizvode bolje videti svojim ocima...Ipak ja volim da se zavalim u fotelju kod kuce i da na tenane gledam katalog i da odlucim sta da kupim,a ne kao u parfimeriji pa me one prodavacice uzurbavaju i prosto me primoravaju da kupim proizvod....
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 22
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Subota 28.07.2007, 02:00, Naslov:
meni od avona ima super stvari prvenstveno kapi za kosu iz zelene kolekcije zatim calming podloga za lice, al su im jako loše true color sjenke nikako ih ne preporučujem!!!
sad planiram uzet jedan ultra colour rich ruž i onu astonish lenght maskaru pa cu vidjet...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 10.09.2007, 07:34, Naslov:
Avon je odlican!
Posle Vishi i Loreal Avon je ok!
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 59
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 20.10.2007, 20:34, Naslov:
avon najvise koristim
posebnmo kupku od cokolade
____________________
seli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Nedelja 21.10.2007, 08:00, Naslov:
Hm, zašto negativno poređenje sa Oriflame-om? Zbog kataloškog načina prodaje, možda? Svako ima drugačiji tip kože, drugačije potrebe, želje, kupovnu moć.. Da, pogađate, ja koristim dosta Oriflame-ovih proizvoda i mogu neke i da preporučim, ali dosta sam otišla već off topic, samo sam htela da iskažem i svoje mišljenje.
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 21.10.2007, 08:48, Naslov:
Ja ne mogu ni Avon ni Oriflame.Kupovala sam obe marke ali nisam mogla da ih koristim.Sadrže puno hemije a moja koža je prirodni hemi-tester.Sva se ospem čim ima i trunčice aluminijumovih jedinjenja i titanijum dioksida! A oni su i štetni! Samo potpuno prirodne stvarčice koristim i lice mi je onda super.Za kupke koristim cvetna ulja, aromaterapijska ulja i tinkture , listove nane cvet kamilice,....kao i morsku so.Mnoge kupke se mogu napraviti kod kuće.Podjite u biljnu apoteku, prodavnicu zdrave hrane i kombinujte mirise i lekovita svojstva bilja po volji uz morsku so i tečne sapune na bazi meda bez hemije i konzervansa ako imate osetljivu kožu kao ja. Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BAÈKO GRADIŠTE
Broj postova: 1
Reg. datum: 10.03.2007
Datum unosa: Cetvrtak 22.11.2007, 04:53, Naslov: Volim Avon
Detaljno možeš pregledati katalog i na miru bez žurbe odabrati proizvode koje želiš. A za svaku vrstu "džepa" ima ponešto i nigde nema toliko sniženja cena kao u Avonu. Najtoplije ga preporučujem. :cool:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 105
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 22.11.2007, 05:22, Naslov:
Volim Avonove proizvode...nedavno sam narucila brdo stvari i jedva cekam da mi to stigne pa cu vam prenijeti utiske...
Ona torbica,braon-bez je preslatka...mnogo volim da je nosim...pa maskara sa onim cvjeticima je divna,pa...pa...Osmeh)))
____________________
kjara

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Petak 15.02.2008, 11:02, Naslov:
Koristim njihovo mleko za telo i stvarno sam jako zadovoljna,medjutim pre odredjenog vremena sam uzela njihov puder koji se uopste nije pokazao dobro...maskare im nisu lose a moze da se nadje i po neki zanimljiv parfemcic.Uglavnom vise mi se svidja njihov program za negu tela nego program dekorative...
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 45
Reg. datum: 13.02.2008
Datum unosa: Petak 15.02.2008, 12:41, Naslov:
Meni je Avon sasvim o.k.Najvise mi odgovara nacin prodaje,jer ja nemam vremena da lutam po gradu i trazim odgovarajucu masku,kremu i sl.Ovako odaberem narucim i svi zadovoljni.Volim i njihovu bizuteriju.
____________________
FLORA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 17.02.2008
Datum unosa: Nedelja 17.02.2008, 23:48, Naslov:
koristila sam orimflajm,a sada koristim avon.kupovina preko kataloga mi vise odgovara,jer mogu lagano uz kaficu da pregledam ponudu,sto u parfimeriji sigurno nebi mogla . Sreca Citam novine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 17.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 18.02.2008, 00:00, Naslov:
narucila sam neke proizvode iz martovskog kataloga,ali je aprilski mnogo bolji.ima dosta snizenih proizvoda Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

titel
Broj postova: 4
Reg. datum: 08.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 21.02.2008, 10:43, Naslov:
ja se bavim prodajom avona!mogu vam reci da sam prezadovoljna proizvodina protiv bubuljica,puderi tecni,maskare,sjajevu ultra color rich,parfem pure blanca,i salma hajek.....ma avon mi totalno odgovara,najvise mi se svidja,pored avona volim vishy kozmetiku,garnier,i rimmel lakove za nokte!drage dame danas je malo para a previse marki i kvaliteta!!!!!!!!ljubim vas sve
____________________
Cini dobro,i dobro ce i se vratiti!! Budi nasmejan i pozitivan!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

titel
Broj postova: 4
Reg. datum: 08.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 21.02.2008, 10:45, Naslov:
samo bih vas pitala slatke moje da li koristite ili pravite neke preparate protiv suve kose i suvih krajeva kose?treba i savet
____________________
Cini dobro,i dobro ce i se vratiti!! Budi nasmejan i pozitivan!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 119
Koliko clanova ima idealna porodica?