Avon

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Petak 22.02.2008, 16:09, Naslov:
Evo savet za Detektivku:
dva zumanceta pomesas sa par kapi limuna i par kapi maslinovog ulja.
Drzis to na glavi pola sata i skines.Kosa ce ti dobiti sjaj a i zastitice ti iskrzale krajeve.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 17.02.2008
Datum unosa: Subota 23.02.2008, 00:08, Naslov:
AVON ima dobre sampone ,ali probaj GLISS od schwarzkopfa sampon sa 1/3 tretmana.Neces pogresiti.Kosta oko 400 dinara.ZA DETEKTVKU


Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 05.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 17.03.2008, 09:32, Naslov:
Sto se tice AVON-a, potpisujem da je kolekcija Planet Spa jaaakooo dobra (da se razumijemo, nije nesto ni jeftinija u odnosu na izvikane kozmeticke marke), i vrijedi svake pare. I ANEW nocna krema u zelenoj staklenoj ambalazi. Ostalo... strasno sam sumnjicava...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 5
Reg. datum: 10.02.2008
Datum unosa: Petak 25.07.2008, 16:16, Naslov:
malo kasno odgovaram,ali valjda mi necete zameriti da ponovo pokrenemo temu....za suvu kosu ja bar koristim avon advance tehnik i veoma sam zadovoljna!On je za suve krajeve i bas i kosu cini zdravijom!
____________________
Todo en la vida tiene una rason!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 07.08.2014
Datum unosa: Cetvrtak 07.08.2014, 19:31, Naslov:
Potrebne devojke na mestu Unit Leader-a u Avon Cosmetics-u. Obezbedjeni PIO I zdravstveno osiguranje, isplata na 21 dan. Provizije I bonusi, motivacioni programi I stimulacije. Besplatna Business Academy I treninzi za negu I lepotu kose I kože I make-up. Broj mesta je ograničen, neka se jave samo ozbiljni kandidati. Info u inbox Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 07.08.2014
Datum unosa: Cetvrtak 07.08.2014, 19:33, Naslov:
Cao, ja sam nova na forumu, nisam imala nameru da se reklamiram vec da samo ponudim devojkama mogucnost zarade. Izvinjavam se ako sa prekrsila pravila ponasanja na forumu, nije mi to bio cilj.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 123
Koliko clanova ima idealna porodica?