Boriti se ili odustati?

  • 1
Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 10.12.2010
Datum unosa: Petak 10.12.2010, 20:58, Naslov: Boriti se ili odustati?

Drage forumasice,ja sam ovde nova i prvo cu sve da vas pozdravim...Pa da pocnem sa svojim problemom.Decka koji mi je sada bivsi,upoznala sam pre godinu dana preko fb-a,zblizili smo se i pricali o svemu,on nije bio trenutno u istom gradu gde i ja,pa smo se videli cim je dosao i odmah i zapoceli nesto...Bilo je divno,mali znaci paznje,dolazio je ispred moje zgrade da bi me iznenadio...sve je to bilo divno,dok ja nisam uprskala i raskinula sa njim ,jer sam nesto istripovala...proslo je nekoliko meseci i zaista me je sve to mucilo i resila sam prva da mu se javim,izvinem i dokazem da mi je zao..pa mi je on rekao kako sam lose odreagovala i napala ga bez razloga(znaci nije mi to zaboravio).Stalno mi je ugovarao da se vidimo ,ali kada se dopisujemo neke poruke protumacimo pogresno i opet se posvadjamo i opet jovo nanovo...Sreli smo se u jednom klubu,ja sam kulirala a on je konstantno posmatrao sta radim i kako se ponasam.Posle mesec dana smo opet stupili u kontakt i dogovorili da se vidimo...Dobila sam poruku "sta radis sutra" i odgovorila mu nista specijalno.Nista mi nije odgovorio,a sutra sam ga pitala hocemo li se videti i nisam dobila odgovor.To nije prvi put da mi tako uradi.Moram da napomenem da on igra fudbal za jedan nas klub i da sam svesna toga da mu je karijera ispred svega i razumem to i nikakav to problem nije,ali ne znam kako da razumem njegovo ophodjenje prema meni.Da znam da me ne zeli lako bih odustala i nebih se cimala,ali osecam da nije ravnodusan i kada me je video ,to sam mogla da vidim i po njegovim ocima.Decko nije svaler,nije glup i razbio je sve moje predrasude o sportistima.Samo mi je malo cudan.Mnogo bi mi znacilo da me savetujete,sta da radim,vredi li se boriti ili se jednostavno iskljuciti iz svega.Moram da kazem da me bas briga sto je sportista,uopste ga tako ne gledam i jako ga cenim i obozavam jer je divna osoba.Hvala vam puno!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 10.12.2010, 21:16, Naslov:
Pa, ja ga ne bih tako dugo drzala u mislima i cekala - sta bi njemu moglo da padne na pamet, ili kad bi se to on mozda odlucio da nesto pocne....Ni slucajno....Mislim, da on nesto hoce, vec bi nesto i preduzeo...Kad covek nesto nece, onda uvek ima milion mogucih razloga, zasto nece....Pa neka i jeste i nije sportista, to nista ne menja na stvari....To je samo uludo trosenje vremena...Ako si ti njemu bitna, potrudice se on vec......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 10.12.2010
Datum unosa: Petak 10.12.2010, 21:49, Naslov:
Nema on nikakve izgovore,jednostavno cuti...Ja sam ga 100 puta pitala da li zeli ista sa mnom ili ne i nikada me nije udostojio odgovora...Bilo bi mi lakse da kaze"ne,ne zelim ili ne mogu da imam nista visa sa tobom"...I nisam ja inicirala vidjanje ,vec on...Da sam ja bilo bi mi jasnije njegovo ponasanje,a ovako... Crveni karton

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Aleksinac
Broj postova: 10
Reg. datum: 05.12.2010
Datum unosa: Subota 11.12.2010, 19:06, Naslov:
Ok, ako je tako kako kazesh, onda je dechko ne zna shta hoce ... To sam zakljuchila na osnovu njegovog ponashanja. Ispaljivanje za vidjanje je bzvz i nezrelo sasvim.
Kontam da ti je stalo do njega i da zelish da veza sa njim uspe, ali da li si sigurna da i on zeli isto?! Njegovi postupci za sada, ne govore to.

Predlozila bih ti da pochnesh da se bavish stvarima koje volish, koje ce ti odvuci misli s njega - shto je jako teshko, priznajem.

Poprichaj sa njim lice u lice i postavi direktna pitanja, jer trenutno ne znash na chemu si i muchish sebe. Crveni karton To nemoj da dozvoljavash sebi.

Zivi zivot, nemoj da dozvolish da tako neshto utiche na tvoje raspolozenje. Mozda mu treba vremena da skonta shta zeli s tobom, ako zeli ... Ako ne, svaki pogreshni dechko je korak blize pravom, imash svo vreme ovog sveta. Opusti se i uzvaj u zivotu. Mir Sreca
____________________
Kao najdragocenije “breme” nosim poglede i osmehe jutara, a na krilima mojih vidika proteze se svetionik cheznje, nadanja i ochekivanja ... U Tvojim ochima oslikana ... ozivljena i ... UVEK SVOJA ♥

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 11.12.2010, 22:04, Naslov:
kad bolje razmislim, to nije nikakva borba, to ti je prosto tracenje vremena....ti prvo treba da znas sta hoces, a dok cekas sta bi prvo uradio "neko drugi", samo si na gubitku ....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 10.12.2010
Datum unosa: Nedelja 12.12.2010, 23:45, Naslov:
E ovako moje cimanje oko njega ili sta vec...traje mesecima i danas sam resila da odustanem...Najvise boli to sto sam ja kriva,jer je izgubio interesovanje za mene...Zelela sam ja da budem jaka i na delima,a ne samo na recima,ali za dela treba neko da te pusti da mu se priblizis,a on mene nije...odustajao je u poslednjem trenutku,kao da cu da ga opecem ako me dodirne...Resila sam da krenem dalje i jednostavno promenila br. telefona,mozda je nezrelo ,ali jedino tako mogu da pobegnem od sebe...Naravno danas mu je rodjendan i sinoc u ponoc sam mu ga cestitala i nadam se da sam bila prva,mada je to nebitno ..i ne sacekavsi odgovor ugasila br.
@UvekSvoja:U pravu si ,nije mu stalo i to je delima pokazivao,ja sam lagala sebe,a to mrzim...Nisam ni jednog trenutka prestajala da zivim svoj zivot,izlazim,druzim se,upoznajem mnogo ljudi,ali eto covek gresi...
@Zveka :Mozda i nije borba,ali ne znam sta sam mogla vise da ucinim od toga,kad mu nisam bila u blizini,jedino gomila reci,koje mogu ne moraju nista da znace...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 13.12.2010, 14:17, Naslov:
Zao mi je sto prolazis kroz sve to, sigurno nije lako, ali ja mislim da ces se oporaviti od svega toga mnogo brze nego sto se nadas. Koliko sam mogla da zakljucim, vi nikad niste bili u nekoj ozbiljnoj vezi, niste planirali buducnost zajedno, a posto je on vec tako neodlucan, bolje ti je da svoje vreme i svoj zivot uopste trosis na nesto konkretno, korisno umesto na cekanje da se neko skonta da li hoce ili nece nesto. Znam da ti nije lako i zelim ti sve najbolje, imas nasu podrsku ovde!
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 10.12.2010
Datum unosa: Ponedeljak 13.12.2010, 18:57, Naslov:
Bili smo u kratkoj vezi,koja je bila u najavi da postane ozbiljnija,ali se umesala treca osoba ,tacnije moja ,sada bivsa drugarica,drugarica za izlaske i nista vise ,kojoj nisam pricala uopste o toj svojoj vezi...Znala je jedino ko je i da postoji u mom zivotu...Eto ta osoba je pocela da nam se petlja u zivote,pritom njega nikad nije upoznala a ispitivala ga je o nama...Ja sam odreagovala ishitreno,raskinula sat vremena pred polazak na put i to je sve...Glupost ,a valjda se sve zavrsava uglavnom zbog gluposti,a ne velikih stvari...Hvala vam na podrsci,jaka sam ja ,izdrzacu! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 15.12.2010, 15:26, Naslov:
Jako mi je zao sto si u takvoj situaciji i voljela bih ti dati odgovor koji ce ti se svidjeti ali procitavsi ovo sam shvatila da na zalost nije dovoljno zeinteresiran. Mi inace uvijek mislimo da je do nas, izgleda da nam djavo ne da da racionalno razmislimo. Mozda on trenutno nije za vezu, mozda trenutno ima druge prioritete...Uglavnom, moj savjet ti je da zaboravis na njega. Odnos muskarcxa i zene posebno u mladjim godinama je odnos macke i misa. Ne zelis biti macka zar ne i ganjati ga. Nikada nemoj biti ona koja ganja. Ti budi lovina. Wink Ljude po prirodi zanima ono misteriozno, ono nedokucivo. Ako je lako dostupno, nije interesantno. Ima vremena za veze i za pravne osobe i ma koliko otrcano zvucalo : "Pravi ce naici kad se najmanje budes nadala". Zena je muskarcu najprivlacnija kad je najhladnija, ona je torfej koji treba osvojiti, nesto za sta se treba boriti. I sama znas da puno vise cijenis ono za sto si trudom postigla nego ono sto si lako dobila. Wink Puno ces takvih u zivotu sresti, ne dozvoli da se opterecujes njima. Zelim ti puno srece! Budi ponosna i jaka. Posveti se sebi i budi zadovoljna pa ces vidjeti koliko ces ih privuci. Wink
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 10.12.2010
Datum unosa: Cetvrtak 16.12.2010, 22:35, Naslov:
Hvala va na podrsci...dobro sam ja...Inace saznala sam juce nesto sto mi se cini jako nezrelim.Decko me je u periodu kada smo prekidali kontakte na nesto duze cimao sa jednog meni nepoznatog broja...To je prvi put bilo u avgustu,tada sam jos sumnjala na njega ,jer mu je broj jako slican...opet se to ponovilo u septembru,kada smo se ponovo nesto posvadjali...I juce se napravila blesava i pozvala sa svog drugog broja,medjutim nije hteo da se javi,ali sam putem dopisivanja sa njim saznala da je to stvarno on i sigurna sam u to 100%...Sad mi nista nije jasno...to je bilo samo cimanje da proveri jesam li promenila br. ili ja jos u funkciji,ali mi nije jasno cega se on plasi...Nije me zezao sa tog broja samo cimnuo,ali nekako sam znala da je on...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 262
Koliko clanova ima idealna porodica?