Najdraži pokloni

  • 1
Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 13:12, Naslov: Najdraži pokloni
Koji su to vama dragi pokloni i od koga ste ih dobili? Jesu li vam drazi oni skupocjeni ili oni koji imaju emotivnu vrijednost?
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 13:24, Naslov:
Ja sam osoba koja više voli da daruje nego da prima. Najsretnija sam kad sam u stanju usreciti nekog drugog i makar malo mu uljepšati dan osmijehom, lijepom rječju ili poklonom. Poklone ne razvrstavam po vrijednosti nego po znacenju. Nesto najvrijednije sto sam dobila u zivotu je pjesma koja je bas za mene napisana a tu su i neke materijalne stvari koji imaju veliku emotivnu vrijednost kao npr. moj zaručnički prsten koji je dokaz ljubavi i jednog novog razdoblja zivota... Bas neki dan sam dobila kapu i šal koje mi je drugarica isplela bez ikakvog razloga. Meni, takvoj kakvai jesam, emotivnoj ludi samo sto suze nisu krenule. Kako divan gest. To je za mene vrijednije od bilo kakvih markiranih stvari jer je to znak paznje i ljubavi... Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 160
Reg. datum: 23.12.2008
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 14:19, Naslov:
Ja volim sitnice,male znake paznje....U zadnje vreme me raduje svaki crtez moje male devojcice koji nacrta za mene,jedno vreme smo ih kacili na frizider,ali posto ih je sve vise....ukrasili smo kutijicu i u njoj cuvamo svaki crtez!!!!

Ali pre nekoliko godina,kada deca nisu bila ni u planu,sadasnji suprug mi je za godisnjicu zabavljanja,posto bas u tom trenutku nismo bili pri paricama,poklonio KREM BANANICU uvijenu u masnicu!!!!!

Plakala sam k'o kisa,od srece naravno!!!

Paznja je najbitnija,pa makar to bila i cokoladna bananica!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 14:21, Naslov:
Divnooo veco. Wub. Čuvaj te crteze obavezno...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 160
Reg. datum: 23.12.2008
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 14:28, Naslov:
Cuvam,cuvam,vec sada Veca voli da pogleda svoje prve crteze,do duse na njima bas ne moze da se desifruje sta je sta,ali.....

Jos malo pa cemo u tu kutiju stavljati i Ogijeve Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 17:34, Naslov:
Tako i treba jer je to zlata vrijedno...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 21:15, Naslov:
Svaki poklon mi je na svoj nacin drag bez obzira na vrednost poklona
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 25.12.2010, 12:00, Naslov:
...su svi pokloni koje dobijem...Osmeh volim i da poklanjam i da dobijam poklone HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 25.12.2010, 19:43, Naslov:
kad nam se rodila cerka pre 4 meseca,onog dana kad sam izasla iz bolnice,muz mi je doneo prelep prsten s plavim kamenom i arabeskom na kamenu,zaista je jedinstven i posebno mi je drag jer me podseca na rodjenje nase male princeze koja je sama po sebi najveci i najelpsi poklon koji smo ikad mogli da dobijemo.sve u vezi sa njom je tako,osecali smo se,i sad se osecamo,kao da nam je neko poklonio neko najvrednije blago...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 26.12.2010, 22:09, Naslov:
Vjerujem, dijete je najveci dar, najdragocjeniji...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 250
Koliko clanova ima idealna porodica?