Ne mogu da ostanem u drugom stanju

  • 1
Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 26.02.2011
Datum unosa: Subota 26.02.2011, 07:13, Naslov: Ne mogu da ostanem u drugom stanju
Molim za savet

Ja sam iz R.S i imam 22god. Bila sam udata 2,5god ali muž nije želeo decu pa me nije ni čudilo što ne ostajem trudna... Već 1god živim sa verenikom (pošto sam se razvela) u Beogradu i silno pokušavamo da dobijemo dete ali ne ide...Njemu su dve devojke ostajale trudne ali nisu iznele trudnoću. Ja sam bila kod svoje doktorice u R.S. rekla mi je da je sve u redu samo da imam jedan jajnik malko manji od drugog.Isto tako imam jako neredovne cikluse i za to mi je bila dala neke hormonske tablete (a nije mi vadila hormone) nakon kojih mi je jako loše bilo a trebali su da mi ustabile ciklus...Posle mi je rekla da je to u redu i da će mi se ciklus ujednačit posle prve trudnoće... A ja nikako da ostanem u drugom stanju.... Da napomenem i da je verenik stariji 14 god od mene....
Prošli mesec sam osetila se drugačije,bila sam napeta,nervozna,čest bol u glavi i grudima i primetila sam iscedak prozirno bele boje iz grudi...Mislili smo da sam trudna konačno...Juče sam dobila nakon 25dana od poslednjeg ciklusa a inače dobijam tek posle 35 dana... Jako me boli i ide mi obilno iako mi uvek prvi dan ide jako malo, skoro ništa....
E sve me ovo brine i volela bih da mi date nekakav savet pošto mi jako želimo da dobijemo bebu, pijem folnu i čaj od macine trave kako su mi rekli...
____________________
NE BRŽE OD ŽIVOTA......PUN GAS PA POLAKO... NEVER ride faster than YOUR angel can FLY!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 26.02.2011, 22:29, Naslov:
Draga Tea-rose, Osmeh
da bi uopste resila taj svoj problem, najpre moras da probas da se opustis, obavezno....dokle god budes brinula oko toga svega, bice mnogo teze...verovatno bi trebalo da se konsultujes sa doktoricom u vezi koriscenja hormona,....a po godinama vidim da si jos mlada, ima vremena...nista u zivotu ne moze na silu, ni trudnoca...dokle god budes o tome razmisljala i brinula, tesko...opusti se i uzivaj sa svojim verenikom, a kad budes opustena i zadovoljna, namestice se sve samo od sebe....Osmeh)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 27.02.2011, 15:59, Naslov:
Mozda bi se trebala konsultovati sa jos nekim lekarom i kao sto rece Zveka nemoj se puno opterecivati time i bit ce sve u redu.....ali svakako pricati sa lekarima o tome....zelim ti sve najbolje....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 27.02.2011, 23:14, Naslov:
Ja mislim da bi ti trebala da uradis malo detaljnije analize pre svega, da ti se sredi ciklus i da uradis merenje folikula, da znas kada ti je tacno plodan dan i da onda pokusas da ostanes u drugom stanju. Posto ti je doktorka rekla da je sve ok, najbolje bi bilo da odredis plodan dan i da tada probas.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.02.2011, 04:14, Naslov:
Prvo da se ne ponavljam da se opustis i da ti to ne predstavlja problem. Ako ti uobicajeno ciklus kasni po nedelju dana ili deset dana ne treba mnogo da se uzrujavas i pijes hormone, pogotovo ako ti oni ne prijaju i ako ti je lose. Da bi pocela da uzimas neku hormonsku terapiju potrebno je vise analiza i preporucila bih ti da prestanes sa time pogotovo zato sto imas dosta propratnih nezeljenih efekata, kao npr. efekti zbog kojih si pomislila da si u drugom stanju...
Onda bih ti predlozila da posaljes malo svog verenika da se testira, njihovo testiranje je prilicno izvodljivije i manje neprijatnije. Ne vidim razlog zasto bi se ti i dalje podvrgavala nekim ozbiljnijim testovima ako je na pregledu bilo sve u redu, a postoji mogucnost da je u njemu problem.
Mlada si jos, iskreno moje si godiste koliko mogu da procenim i po tvojoj prici mislim da je sa tvojim organizmom sve u redu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 15.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 06:15, Naslov:
kao sto su ti svi rekli, po mojoj seki znam (nije mogla 5 godina ostati trudna, i 2 bebe je izgubila u 5 mjesecu) da na silu nemozes. moja seka je namjestala sat kada bi bila to nekako jako plodna, i tokom seksa je mislila samo na trudnocu. i svo vrijeme nista.

vjeruj da je odustala nakon tih 5 godina. rekla "ok,nemogu ostat trudna i kraj", nije proslo 3 mjeseca bila je trudna. uzivaj u seksu. misli na NISTA. uzivaj u zivotu. imas 22 godine, provedi se... pokusaj da uzivas Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 104
Koliko clanova ima idealna porodica?