Da li bi trebalo da me nervira...?

  • 1
Broj postova: 3
Reg. datum: 10.04.2011
Datum unosa: Nedelja 10.04.2011, 19:22, Naslov: Da li bi trebalo da me nervira...?
Moj decko, 27 godina, je da kazem umetnik. Bavi se dizajnom, fotografijom, skroz je u tom svetu. A ja imam 19 godina i nekad ne mogu da ga razumem.. Skoro 2 godine smo zajedno. Ono sto me muci jeste- da li bi trebalo da mi smeta to sto osim obicne fotografije, voli i fotografije zena u ovakvim onakvim pozama, gole, polugole, samo odredjeni delovi itd..? Jer svaki put kad vidim na odredjenom sajtu da je oznacio da mu se svidja fotografija, malo me uvati ljubomora ali mu ne pokazujem.. Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 10.04.2011, 20:36, Naslov:
Ne bi trebalo da te nervira...I nemoj nikada da se uporedjujes sa ostalim (narocito devojkama sa fotografija)....a samo se seti koliko tu ima fotosopa...HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 11.04.2011, 11:09, Naslov:
Ja te sasvim razumem, i mene bi to nerviralo, i bila bih ljubomorna, a zveka jeste u pravu - ne bi trebalo da te nervira, treba da imas samopouzdanje do neba i da se ne zamaras time Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 10.04.2011
Datum unosa: Ponedeljak 11.04.2011, 21:45, Naslov:
To i jeste mali problem, nemam puno samopouzdanja.. :/

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 12.04.2011, 19:18, Naslov:
Pa ti si prilicno mlada i razumljivo je da nemas samopouzdanje koje bi trebalo da imas, ali moras da znas koliko vredis i koliko zasluzujes. Uvek moras da razmisljas na nacin kako je on na dobitku sto je s tobom, kako ti ulepsavas njegov svet, kako bi on bio jedini na gubitku ako ne biste bili zajedno. Zato sto je stvarno tako Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 10.04.2011
Datum unosa: Utorak 12.04.2011, 21:06, Naslov:
Hehe, ovo definitivno dize samopouzdanje Vrlo srecna Hvala Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Sreda 13.07.2011, 20:57, Naslov:
pushupstairs, mislim da ne bi trebalo da te nervira, tesko je nas umetnike razumeti Osmeh hehe, salu na stranu, ali mozda ti decko vise tezi eroticnim slikama i tako tom materijalu, mozda je to ono sto ga ispunjava Osmeh nemoj da se brines puno a sto se tice fotografija, znas da su one profesionalne i fotosopirane i pokusaj da razumes da je to deo njegovog posla u kojem on uziva Vrlo srecna
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 172
Koliko clanova ima idealna porodica?