Farmerice na poslu

  • 1
Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 14.04.2011, 14:08, Naslov: Farmerice na poslu
Da li je na mestu gde radite dozvoljeno da nosite farmerice i kakav je vas stav prema tome?
Farmerice su sada nezaobilazan deo garderobe i mogu se kombinovati sa opustenim ili elegantnijim stvarima, mogu se nositi s majicama, bluzama, kosuljama, sakoima, dzemperima...kombinacija je bezbroj i svaka moze biti sasvim ok.
E sad, ako ste nastavnik, profesor, da li mislite da je ok da nosite farmerke kada udjete u ucionicu? Razumljivo je da, recimo, u sudu nije prikladno doci na posao u farmerkama, ili u banci, a sta je sa ostalim sluzbama, radnim mestima?
Ja radim u srednjoj skoli i primetila sam da neke koleginice nikada ne oblace farmerice, vec se uvek oblace malo elegantnije za posao, nista preterano, ali eto, nema farmerica. S druge strane, ima i onih sasvim opustenih, pa i previse opustenih Vrlo srecna
Sta vi mislite o ovome?
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 14.04.2011, 21:08, Naslov:
Ja bez farmerki nikako ne bih isla na teren! HaHahahaha Nosim ih redovno, narocito zimi, a u leto jako retko....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 15.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 00:04, Naslov:
trenutno ne radim, jer sam pocela da studiram. a radila sam u jednoj velikoj firmi 4 godine, tu se moglo nosit sta hoces, ako ti nije neugodno u pidzami onda dodji u pidzami. jedino kada smo imali termine smo bili elegantnije obuceni,ali to nam nisu sefovi govorili vec mi sami smo znali kada dodje neko sa strane da se bolje osjecas obuces nesto elegantnije. to je bio razlog da smo skoro svi u nasem birou imali "odjecu za zamjenit" hahaha svakom su visile kosuljice, suknjice ili pantalone sa strane da se moze na brzaka presvlacit hehe

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 266
Koliko clanova ima idealna porodica?