Kako skinuti kilograme pred leto?

  • 1
Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 20.04.2011
Datum unosa: Sreda 20.04.2011, 17:00, Naslov: Kako skinuti kilograme pred leto?
Zdravo devojke,

Evo mene muči ovo gore pitanje, vreme sve lepše i lepše a meni sve toplije...
nikako da se razgolitim, nervira me par kilograma viška koje imam. Držala sam dijete i čuda ali ne mogu ja da istrajem u tome pa to ti je.

Pre 10 dana sam uzela Herbafast Ultimatum i počela da pijem svako jutro uz čašu vode. Izgubila sam par kg ali osećam manju glad, i posle 6,7 više i ne jedem. Eventualno neki sokić ili neku cedjenu pomorandžu...

Videćemo krajnje rezultate. Kada sam čitala iskustva korisnika na sajtu www.herbafast.com videla sam da postoji i kafa za mršavljenje!

Možda bi bilo dobro zameniti kalorični nes sa tom kafom? Jel neko probao?
Šta mislite?

ps. inače mama od moje drugarice je uz pomoć starijeg herbafasta zelenog skinula 13 kilograma, promenila način ishrane i sad se super oseća. I to sve za 7 meseci.
____________________
Èuvajte se! Gaga dolaziiiii=)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 20.04.2011, 23:05, Naslov:
Ja nisam ni za kakve preparate, a uvek postoji bumerang efekat...Postoji samo pravilan nacin ishrane, sa vise manjih obroka...Svako moze sam da smrsa, isto onako kako se i ugojio...Obicno je preterana glad, u stvari, potreba za paznjom i ljubavi, pa se onda puno jede....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 20.04.2011
Datum unosa: Cetvrtak 21.04.2011, 09:36, Naslov:
Slažem se sa tobom da ne postoji preparat koji će magično da skine kilograme, ali meni pomognu u baš tome što si navela, polako mi se menja način ishrane i navike u ishrani.. Kako manje jedem, probiram hranu (sigurno neću smršati ako jedem u Meku svaki dan =) i kako nemam tu preteranu potrebu za hranom uveče i zadovoljim se u par manjih obroka sa voćnom užinom..

Hvala na odgovoru.

____________________
Èuvajte se! Gaga dolaziiiii=)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 20.04.2011
Datum unosa: Cetvrtak 21.04.2011, 09:36, Naslov:
Slažem se sa tobom da ne postoji preparat koji će magično da skine kilograme, ali meni pomognu u baš tome što si navela, polako mi se menja način ishrane i navike u ishrani.. Kako manje jedem, probiram hranu (sigurno neću smršati ako jedem u Meku svaki dan =) i kako nemam tu preteranu potrebu za hranom uveče i zadovoljim se u par manjih obroka sa voćnom užinom..

Hvala na odgovoru.

____________________
Èuvajte se! Gaga dolaziiiii=)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 21.04.2011, 11:40, Naslov:
Samo se odreci slatkisa i smanji unos secera na minimum. Pri tom nemoj zaboraviti da i voce sadrzi secer i kalorije, pa nemoj ni sa vocem preterivati. Samo to ti je dovoljno da dodjes na idealnu kilazu, uz sasvim normalnu ishranu.
Nisam protiv tih preparata, verujem da moze uz njih lepo da se smrsa, jednino me brine yo-yo efekat tako da ako usvojis odredjene zdrave navike u ishrani budi sigurna da ih neces izgubiti i ustraj u tome jer se svi izgubljeni kilogrami mogu mnogo brzo vratiti.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Subota 23.04.2011, 16:21, Naslov:
Dijete nemoj nikako da drzis na svoju ruku, jer ne odgovara svakome svaka dijeta, i nije na tebi da izaberes, vec na nutricionisti. Vecina ljudi pogresi kada bira za sebe dijetu misleci da im bas ta odgovara. Gladovanje takodje ne dolazi u obzir. Najbolje je da jedes sve(znaci hleb itd.) ali umereno i redovno!(Neredovna ishrana dovodi to poremecaja metabolizma) I naravno ne zaboravi 5 manjih obroka dnevno.
Ogranici kalorije, i napr. umesto da pojedes celu kutiju keksa, usmi samo 2 komada. Ali nemoj skroz da izbacis secere iz ishrane jer su ti i oni potrebni za pravilan rad metabolizma! Pij dosta tecnosti(ne slusaj one price 2-2,5l na dan jer te price nisu tacne), pij samo onoliko koliko ti odgovara. Pojacaj fizicku aktivnost,(najbitnije su ti kardio vezbe) smanji unos alkohola, potpuno izbaci gazirana pica, smanji unos nezdravih namirnica, umesto secera u kafi ili caju koristi zasladjivac i umesto punomasnog mleka koristi mleko sa polu obranim. Ako te mrzi da trcis ili nemas vremena, veruj mi, brza setnja je jako efikasna takodje. A, ako ipak imas vremena, upisi neki sport kao napr. aerobik. Moje misljenje o tim preparatima, flasterima, patikama je da je to cisto uzimanje novca, tj. prevara, mozda nekome i pomaze ali opet je to jako mali procenat ljudi. Da je tako lako pomocu tih preparata izgubiti kilograme niko ne bi bio gojazan. Moja preporuka ti je da ne trosis novac na te kafe, a nisam ni sigurna da li su zdravstveno ispitane, nikada ne znas. Sve u svemu pokusaj da sledis ove savete i pre svega srecno Osmeh
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 26.04.2011, 10:23, Naslov:
A ovo s patikama mi je skroz smesno. Pa naravno da cete smrsati ako koristite bilo koje patike - dok hodate ili trcite Osmeh Necete lezati s nekim carobnim patikama i mrsati Vrlo srecna
trudim se da svakog dana hodam brzo makar pola sata i tako odrzavam trenutnu tezinu. a za dodatnih 3 kg koja zelim da skinem...moracu da se odreknem cokolade Osmeh mogu da zivim bez hleba najnormalnije, ali bez cokolade...mnogo tesko Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 01.05.2011
Datum unosa: Ponedeljak 09.05.2011, 17:35, Naslov:
Meni najviše pomogne trčanje

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.05.2011, 20:22, Naslov:
Bilo koja fizicka aktivnost. M mozes i jedan grejp ujutru da pojedes , on je odlican sagorevac masti , ali ne mozes da nisa ne jedes posle njega.
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 4
Reg. datum: 25.12.2011
Datum unosa: Nedelja 25.12.2011, 01:25, Naslov:
Ma samo proteine uzimajte. Ja tako ruckam ribu, meso i zdrave ugljene hidrate, trcim malo i skinem taman koliko treba Osmeh)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 20.02.2012, 21:18, Naslov:
Opet sam krenula sa dijetom, u sustini samo smanjujem jelo, vise voca, manje hleba, nema kaloricnih sireva, namaza, slatkisa, nista sa secerom. Nije bas lako, kad sam navikla da jedem kad hocu i koliko hocu, ali dosla sam do tacke da ne volim vise ono sto vidim. Ne osecam se dobro u svojoj kozi, sve mi je tesko. Imam 66 kg, cilj mi je za sad 60. Ako neko ima neki koristan savet, samo napred Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 21.02.2012, 01:13, Naslov:
Ja sam skroz izbacila hleb i savrseno se osecam Osmehumesto hleba,bas kad mi se jede,uzmem proju...u stvari,najgori je kvasac i bas ga izbegavam...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 21.02.2012, 15:45, Naslov:
A eto ja bih da nabacim neko kilce.. Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 24.02.2012, 18:52, Naslov:
Nemoj bre... Vrlo srecna ja mnogo volim da jedem. i volim slatko... i volim hleb i testeninu i sve volim Vrlo srecna a tek cokoladu...uh, previse iskusenja
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 12.04.2013, 20:16, Naslov:
Zasto je sve sto ej ukusno ujedno i kaloricno? Tesko je biti disciplinovan sto se ishrane tice. Trudim se da jedem 5 puta dnevno, izbacim ugljuikohidrate koliko je moguce vise i da izbjegavam kolace, cokolade... a jooj. Znam da je najbolje trcanje a ja mrzim trčanje. Hodati mogu cijeli dan ali trcati ne... Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 15.04.2013, 14:10, Naslov:
Eh.. Tako sam i ja mislila, da sve što je ukusno je i kalorično, ali sam onda puno istraživala na netu i došla do mnogo ukusnih i zdravih recepata. Isprobala sam palačinke koje su mi preukusne. Sastoje se iz ovsenih pahuljica, belanaca, malo stevije (prirodni zaslađivač sa 0kcal)+neko voće kao fil Osmeh
I ja uglavnom jedem 5,6 puta dnevno, u prvom delu dana jedem ugljene hidrate i proteine, a kasnije proteine i zdrave masti.
Bambi, ako ne voliš trčanje možeš da skineš neki program sa neta pa da vežbaš po tome. Ima dosta programa kod kojih ti ne treba nikakva oprema kao što su tegovi, treba ti jedino trenerka i patike Osmeh Preporučila bih ti Insanity, jer je stvarno predobar Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 03.05.2013
Datum unosa: Petak 03.05.2013, 12:06, Naslov:
Obzirom da je leto sve blize, sve manje vremena imas Osmeh
Probaj da pratis i belezis nedelju dana svoju ishranu, i onda je postavi ovde ili posalji preko pm i mislim da ti dosta mogu pomoci.
Za sad neke elementarne stvari, izbegni kasne obroke, smanji unos ugljenih hidrata (pogotovo secera iz konditorskih proizvoda, belog peciva i sl)... i Naravno pocni da treniras.... Uz korigovanu ishranu i pravilan trening mozes imati odlicne rezultate.
Brzih resenja uvek ima, ali nisu toliko zdrava.
Sto se tice suplementacije za gubljenje kilaze, tipa sagorevaci masti i sl, naucnih dokazi o njihovom delovanju su vrlo vrlo vrlo slabi.
Ocekujem tvoj post Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 17.10.2014
Datum unosa: Nedelja 26.10.2014, 04:02, Naslov:
Pred leto nikako, potrebno je početi još na jesen.

Fizička aktivnost i redukovana ishrana su jedini način da se dođe do rezultata.
Kardio treninzi najmanje 3 puta nedeljno.
Iz ishrane izbaciti masti i visokokaloričnu hranu, što manje ugljenih hidrata.
Znači, samo proteini i povrće! Osmeh

Najbolja je veganska ishrana, probao sam sa tim i za mesec i po dana sam video svaku venu na svom telu. Ali ne bih preporučio ljudima sa malo većom kilažom jer to bi bilo potpuni stres.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2014, 12:00, Naslov:
ma kakav cni stres, preporodili bi se Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 153
Koliko clanova ima idealna porodica?