Maske za lice

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 08:29, Naslov: Maske za lice
Da li stavljate maske na lice i koje?
Koliko puta?
Ja stavljam 1-2va puta nedeljno...
Uzimam maskice iz Avona...Maskica koja mi lice okrepi i osvezi je Avon maska (Aloja i avokado)...Za suvo lice(hidrira)!Ponekad koristim i Planet Spa masku (mleko i pirinac)namazem na lice,sacekam 20 minuta da se stegne a zatim samo skinem jednim pokretom...Ta maska je za glatku kozu lica!Masku od Aloje skidam pomocu tufera i vode... :-P
Maska avokado i aloja-
Avon Planet spa maska-
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 20:29, Naslov:
Koristim Garnier vocne maskice za lice!
Super neguju lice...Stavljam jednom nedeljno a nekad ni tad,kad se setim...Cherry koliko kosta ta maska Planet Spa?
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 20:36, Naslov:
Koristim nivea peel-off. Osvezi mi lice a i skida se lako Osmeh
nekad sam koristila masku koja mi je odlicno cistila lice iz oriflame kozmetike (od gline i krastavaca), ne znam da li je jos uvek u ponudi Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 14.06.2007, 02:40, Naslov:
Daco,Planet spa maskica kosta 299,50 dinara!
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 04:07, Naslov:
Bas cu da narucim tu masku za lice!
Jer provereno dobra???(Nije uopste skupa!)
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Nedelja 22.07.2007, 23:26, Naslov:
Ja sam stavljala Avonovu (ah Avon...) peel of masku sa cajevcem za ciscenje koze.
U poslednje vreme sam presla na stavljanje obloga od zalfije. Skuvam caj i natopim njim blazinice pa ih poredjam po licu ili ga ocistim kao tonikom. Zalfija je odlicna za smirivanje koze. Moje lice je uzasno osetljivo i muku mucim vec mesecima Tuzna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 91
Reg. datum: 03.05.2007
Datum unosa: Sreda 08.08.2007, 06:48, Naslov:
Niveine maskice za 2 nanosenja su super!Ima 4 ili 5 vrsta maske i stvarno su dobre.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 6
Reg. datum: 06.09.2007
Datum unosa: Cetvrtak 06.09.2007, 18:29, Naslov:
Neutrogena mi je najbolja

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 08.11.2007, 20:03, Naslov:
U poslednjih mesec dana stavljam masku od gline, jednom nedeljno.
Nekad mesam samo sa vodom i drzim dok se ne osusi, ali cesce je mesam sa kasikicom meda i kasikicom pavlake.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 01:50, Naslov:
Predlazem i ja par domacih recepata koji ce nahraniti nasu kozu.

Krastavci vracaju kozi vlagu, nakon cega je glatka i mekana.
- Dvije zlice soka od krastavaca umijesamo sa 3 zlice mekanog svjezeg sira. Masku nanesemo na ociscenu kozu i drzimo 15 minuta. Nakon toga isperemo mlakom vodom.

Etericno ulje ruzmarina sadrzi sredstva koja kozu smiruju i lijece. Mozemo ga koristiti za piling.
- 300 g morske soli umijesamo sa 200 ml vrhnja i 1 cajnom zlicicom ruzmarinovog ulja. Masiramo 5 minuta i isperemo toplom vodom.

Osjetljiva i isusena koza nahranit ce se maslinovim uljem.
- Maslinovim uljem jedostavno masiramo kozu na odredjenim mjestima, prije spavanja.

Kisele jabuke sadrze vocne kiseline, koje napnu i obnavljaju strukturu koze.
- 1 jabuku naribamo i umijesamo s 1 cajnom zlicicom meda. Drzimo 20 minuta na licu i vratu.

Riza sadrzi mineralne tvari i vitamin B, koji obnavljaju vezno tkivo u kozi.
- zlicu rizevog brasna umijesamo s malo mlijeka i 2 kapljice susamovog ulja. Kistom nanesemo na lice. Nakon 10 minuta obrisemo masku vlaznom maramicom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Valjevo
Broj postova: 6
Reg. datum: 10.11.2007
Datum unosa: Subota 10.11.2007, 16:44, Naslov:
Pa,evo,ukljucila sam se i ja. Imam mesovitu kozu i jako sam zadovoljna kremama Seba med sa zastitnim faktororm ph 5,a i cena je pristupacna.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 18:44, Naslov:
Predlazem jos dvije maske koje mozete napraviti kod kuce:

Maska za dubinsko ciscenje

Izmijesamo 3 cajne zlicice maslinovog ulja i jednu cajnu zlicicu soli. Njezno masiramo i isperemo nakon 5 minuta. Maska je odlicna za dubinsko ciscenje i odstranjivanje necistoce. Djeluje i kod odstranjivanja tvrde koze na stopalima i laktovima.

Maska za masnu kozu

U 1 dl mlijeka umijesamo komadic kvasca. Dobro izmijesamo i u tankom sloju nanesemo na ociscenu kozu. Nakon 15 min isperemo vodom.

Tucen bjelanjak izmijesamo sa par kapljica limunovog soka, ostavimo djelovati 20 min, zatim isperemo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 22:42, Naslov:
Kad pravite voćnu salatu- odvojite malo voća sa strane i napravite sebi masku. Osvežiće vam i očistiti lice dok pripremate slatkiš. Ja obočno izgnječim četvrtinu banane, dodam malo kivija i narendane jabuke. Sve to izmešam i dodam malo meda. Umesto meda možete koristiti i jogurt . Držati oko pola sata pa mlakom vodom skinuti s lica nežnim pokretima ruku!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.10.2008, 13:27, Naslov:
Sminker sam ali radim i tretmane lica i negu lica.Imala sam problema sa masnom T-zonom i preko drugarice iz Austrije sam dobila preporuku da koristim kozmetiku ARTISTRY i njihovu masku za dubinsko ciscenje lica koja se stavlja jednom nedeljno 15 min.Rezultat je fenomenalan. Wub Wub
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Petak 21.11.2008, 09:28, Naslov:
MASKA ZA MASNU KOZU
Uzmite jedno zumance, jednu kasicicu meda, kasicicu maslinovog ulja i 1 kasicicu limuna.
Sve zajedno umutiti da se dobije glatka masa, pa nanesite na dobro ocisceno lice i vrat i ostavite da deluje 20-25 minuta.
Posle toga isperite i nanesite kremu.

MASKA ZA SUVU I NORMALNU KOZU
Jedno žumance, kasicica meda i kasicica maslinovog ulja.
Sve zajedno umutiti da se dobije glatka masa, pa nanesite na dobro ocisceno lice i vrat i ostavite da deluje 20-25 minuta.
Posle toga isperite i nanesite kremu.

MASKA SA AVOKADOM ZA SUVU I OSETLJIVU KOZU
Pomijesajte kasiku pasiranog avokada i nekoliko kapi bademovog ulja ili kapsule vitamina E. Pazljivo umasirajte na lice i ostavite 30 minuta. Obrisite maramicom i isperite mlakom vodom.

HIDRANTNA MASKA SA BANANOM (za suvu kozu)

1 zumance
2 kasicice bademovog ulja
1 zrela banana

Umutite sastojke u gustu kasu. Nanesite na lice i ostavite da deluje 10 minuta.Isperite hladnom vodom.

MASKA OD MEDA ZA ZATEZANJE LICA

Dve kasike meda i jedno belance umutiti. Naneti na lice i ostaviti da deluje oko 20-30 minuta. Oprati vrucom vodom, a onda dobro hladnom. Maska hrani i zateze kozu lica. Bore bar privremeno nestaju. Ova maska se ne sme cesto upotrebljavati.

MASKA OD ZUMANCETA
Jedno zumance pomesajte sa pola limuna. Od toga se napravi kasa, koju nanosite na lice i ostavite da deluje bar 20 minuta. Skidajte je vatom umocenom u toplo mleko. Maska je vrlo hranljiva i dobro sredstvo protiv bora.

MASKA ZA PRIRODNI LIFTING
Dobro umutite belance, nanesite na lice i pustite da deluje petnaestak minuta, a zatim ga operite mlakom vodom, i namažite lice hidrantnom kremom. Efekti ovog tretmana dobro se vide samo dva sata nakon umivanja, ali ako postupak ponavljate nekoliko puta nedeljno, vremenom ce rezultati postati trajni.
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Petak 21.11.2008, 11:16, Naslov:
Koristila sam nekoliko Baleinih maskica...Iz Oriflame-a sam koristila neku vitaminsku masku, ljubicaste boje, koja divno mirise i hladi i posle nje bude divna koza...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kikinda
Broj postova: 53
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Petak 21.11.2008, 19:22, Naslov:
Ja koristim Nivea visage-masku za lice sa medom,i prezadovoljna sam,ne bih je menjala ni za jednu drugu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 22.11.2008, 13:52, Naslov:
Angela,i ja sam koristila tu istu Orifflame masku,bas ima predivan miris,a koristila sam njihov proizvod za skidanje celulita,pomaze ali ne bas toliko.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 17:27, Naslov:
Danka koliko dugo vec masku koristis??meni stvarno hladi kozu mada je vise letnja maska...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 23.11.2008, 17:32, Naslov:
Od prosle godine,a ti?
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 290
Koliko clanova ima idealna porodica?