Savet za obnovu veze

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 25.02.2012, 17:58, Naslov:
Ti mnogo filozofiras, ja mislim. Bolje bi bilo da se opustis i uzivas u zivotu. U neku ruku si perfekcionista, a takvi uvek brzo dosade. Muskarac je lovac i uvek treba da se bori, ali da pri tom ostane dosledan sebi. Samo takav moze da bude zanimljiv. A ti si toj devojci dosadio, pogotovu tim porukama, pa je zato stavila tacku. Tako sam i ja jednom. A prava ce biti ona koja uzvrati ljubav na pravi nacin. Ti si umislio da je volis, a u stvari volis ideal nje, zato sto je bila najbliza cemu tezis. U zivotu trebas biti spontaniji, jer sve najlepse sto se desi upravo se desi spontano. Ne krivi traume, dovoljno si pametan da umes realno da razmisljas.
I jos nesto, zabavljanje se ne zove ZABAVLJANJE dzabe, kad veza pocinje sve izgleda savrseno, a da bi opstala potrebno je mnogo vise sem ljubavi..zato nikada ne treba da gajiš neka prevelika ocekivanja, opustis se i uzivas, pa sta bude bice, jer gde su velika ocekivanja, tu su i velika razocarenja.
Mozda sam zvucala grubo, ali ni jednog trenutka nisam zelela da te uvredim, da me ne shvatis pogresno, posmatraj ovo kao jos jedno misljenje Osmeh
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 27.08.2011
Datum unosa: Sreda 29.02.2012, 00:44, Naslov:
Hvala ti na savetu Andemona.

Verujem da je tako kao sto si rekla.

Mogu li te samo zamoliti da mi pojasniš, kako perfekcionisti dosade?
Veruje da si u pravu, samo me interesuje malo detaljnije.

Hvala ti.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 29.02.2012, 09:21, Naslov:
Pa eto kako, vole da sve bude 'pod konac', da sve ide u odredjenom prepoznatljivom smeru.. To mozda moze u nekom trenutku da bude zanimljivo, ali ne dugo, jer svaki kalup brzo dosadi. U zivotu treba uvek da budes inovativan, pre svega u vezi, braku, jer rutina moze da puno unazadi odnose, da ne kazem unisti. I ne samo to, kada ulazis sa nekim u nesto, treba da budes spreman na to, da ta osoba ima i mane, koje ce izaci na videlo pre ili kasnije, e od tvoje spremnosti da je prihvatis kakva jeste zavisi buducnost veze. A i od mnogo toga jos, jer svaki medjuljudski odnos je kompleksna stvar, a narocito ljubavni..
Imala sam jednog tako koji je bio perfekcionista. Razgovori i sve ok, ali kako je vreme odmicalo vrlo brzo sam shvatila da to nije ono sto ja zelim. Ne mogu da zivim po sablonu, svaka cast onome ko moze. Takvi ljudi se u stvari boje da im se stvari otmu kontroli, sto je zaista posledica trauma. Ali ne shvataju da guse druge oko sebe. Ne daju im prostora da iskazu sebe, a tu ljubavi nema, ili se brzo ugasi. Ostavila sam ga jako pazljivo i oprezno da se ne bi osetio mnogo povredjenim. A dugo mu je trebalo da prihvati to, jer sam u njegovim ocima bila na neki nacin idealna zena.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 27.08.2011
Datum unosa: Sreda 29.02.2012, 23:41, Naslov:
Hvala ti jos jednom na odgovorima i savetima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2012, 14:21, Naslov:
Zao mi je zbog toga,zaista ali te potpuno razumem! Znam kako ti je. I ne mislim da si ti kriv,mislim da je devojka potpuno nezrela. Zaljubila se u drugog kad ste raskinuli. Tako brzo? Nemoj da se ljutis zbog ovog posta,to je moje iskreno misljenje. Trgni se,mozes naci mnogo bolju. Ne trosi vreme uzalud. Ne vredi. Samo napred i glavu gore!
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2012, 14:22, Naslov:
Zao mi je zbog toga,zaista ali te potpuno razumem! Znam kako ti je. I ne mislim da si ti kriv,mislim da je devojka potpuno nezrela. Zaljubila se u drugog kad ste raskinuli. Tako brzo? Nemoj da se ljutis zbog ovog posta,to je moje iskreno misljenje. Trgni se,mozes naci mnogo bolju. Ne trosi vreme uzalud. Ne vredi. Samo napred i glavu gore!
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2012, 16:54, Naslov:
Ja bih rekla da ta devojka samo hoce da te povredi,da bude sve kako ona hoce,nastavis li tako kako ona hoce i kako ona misli i dalje ce biti isto.Mozda je to sve posledica toga sto je taj decko bio los prema njoj.Ti nisi bio nimalo i bio si pazljiv.I ja sam naucila da sto si bolji prema nekom taj je prema tebi sve gori ne znam zasto je to tako,ali to nimalo ne valja.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2012, 17:07, Naslov:
Meni to nije jasno meni bi recimo bio dovoljan jedan decko sto bolji,meni perfekcionista recimo nece dosaditi,i sa perfekcionistom uvek imas nesto novo da pricas,kazes....Nisu oni neki ''specijalc'',''retardi'' kakve ih neke osobe smatraju...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kikinda
Broj postova: 21
Reg. datum: 06.06.2012
Datum unosa: Utorak 19.06.2012, 10:07, Naslov:
Ako vec vidis da u pocetku ne ide dobro,mislim da to ne trebas nastavljati jer ni u buducnosti nece ici. Mislim da ta devojka tebe ne zasluzuje,pokusaj i ti to razumeti i bice ti lakse. Veruj mi. Ima mnogo boljih devojaka koje cekaju nekog kao sto si ti!! Zato ne ocajavaj i glavu gore!
____________________
O,slatka mala izvrnuta torto :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 3
Reg. datum: 18.03.2014
Datum unosa: Utorak 18.03.2014, 14:00, Naslov:
pozdrav svima na forumu... evo ovako moj je problem sledeci i cini mi se neresiv iz mog ugla gledano.upoznao sam jednu curu juna prosle godine.bili smo u kontaktu konstantno preko fejsa jedno mesec dana a onda se videli i smuvali posle 2 izlaska...u nju sam se zaljubio cim sam je video,i onaj ko kaze da ljubav na prvi pogled nije moguca u velikoj je zabludi. bili smo u vezi 7 meseci,pa slobodno mogu reci da je to najlepsi period u mom zivotu,ako se izuzmu poslednjih mesec i po dana kad su poceli prvi problemi. s obzirom da smo udaljeni neka 25km uglavnom sam ja isao a nekad je ona dolazila za vikend kod tetke i ostajala 2-3 dana,izlazili smo vidjali se,sve je bilo super i u najboljem redu,kazem negde do nove godine. naime,ja sam poceo da sumnjam da je u kontaktu sa nekim likom preko fejsa.jer mi je stalno govorila kako je neki likovi startuju i tako to...ja sam imao njenu sifru na fejsu neko vreme i video neke njene poruke ali nista opasno mi se nije ucinilo u tom momentu. da bi ona posle jedne bezazlene rasprave,promenila sifru i naravno nije htela da mi kaze jer sam navodno bezobrazan...to je kod mene jos vise izazvalo sumnju. stekao sam utisak da mi govori samo ono sto joj odgovara a da ono sto je bilo kljucno,sto je srz problema,da je to precutala. poceli smo da se svadjamo cesto i ja sam joj rekao da ako joj je stalo stvarno do mene da nema potrebe da ima kontakt sa nekim osobama koji ni ne poznaje,jer je to za mene neka vrsta muvanja,na sta mi je ona rekla da sam lud i da je sve to samo sala...bilo kako bilo,zadnjjh dana se nismo culi,tj.ja se nisam javljao,i 14.februaura mi se javila i rekla da raskidamo jer ne moze da me trpi vise i da sam preterao. naravno zvao sam je da se vidimo jer sam hteo da razgovaram sa njom i da vidimo sta cemo i da li mozemo dalje ili ne,na sta mi je ona rekla da nema potrebe da se vidimo i da je sve rekla preko poruka...imam utisak kao da je bezala da se vidi sa mnom...a da jos me i blokirala na fejsu...
od tada se nismo culi ni videli, da bi je ja u nedelju sasvim slucajno sreo u mestu gde ona zivi,ali nismo mogli da pricamo duze od 7-8minuta jer nismo bili sami. poenta je da je meni do nje jako stalo,zavoleo sam je puno puno,i evo otkako smo raskinuli a ima mesec dana,ja se jako lose osecam i silno zelim sa njom da se pomirim...da li neko ima savet sta i kako da uradim,ili da bar nekako saznam da li je i njoj bar malo stalo kao sto je i meni. svaki savet mi je dobrodosao

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 18.03.2014, 23:13, Naslov:
...eeee, to liči da je ona rešila da ne budete zajedno...jedino da ispoštuješ njenu odluku i da se stvarno ne viđate neko vreme, pa onda da probaš ponovo...na silu neće ići nikako, možeš samo da pogoršaš stvari....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 3
Reg. datum: 18.03.2014
Datum unosa: Utorak 18.03.2014, 23:39, Naslov:

pa tako ispada,al ja ne znam sta je razlog tome...? ono sto mi je ona rekla nikako ne pije vodu,pogotovo raskid na takav nacin ko da sam je prevario ili ne znam sta vec,pa ne zeli da se cuje a kamoli vidi sa mnom. a na silu nece ici tacno,jer sam je zvao par dana posle raskida i nije se javila niti odgovorila na poruke...e sad koliko da cekam jer smo mi raskinuli pre mesec dana,vec je proslo neko vreme? ne znam sta da radim, previse mi je stalo do nje da tek tako odustanem,stvarno nemam resenje...a sa druge strane ona se ne javlja...


Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 20.03.2014, 11:11, Naslov:
Mozda je devojka tebi stvarno bila verna i uvredilo je sto si sumnjao u nju. Mozda misli da nemas dovoljno poverenja u nju i nece da bude u vezi s nekim ko je ljubomoran. Probaj da joj stavis do znanja da joj verujes i da je postujes. Naravno, ako joj zaista verujes. Ako to nije slucaj, mislim da ne treba da obnavljas vezu u kojoj postoje sumnje i nepoverenje. Budi otvoren sa njom, uradi nesto spontano, ludo, romanticno, pa ako ti se nakon toga ne javi ili ne vrati, onda jr verovatno za nju ta prica zavrsena i za tebe znak da krenes dalje...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 3
Reg. datum: 18.03.2014
Datum unosa: Cetvrtak 20.03.2014, 13:59, Naslov:
zbog toga smo i raskinuli,jer mislim da je ona trebala da se potrudi da to poverenje vrati,mislim da bi to vise ucvrstilo vezu. a ona je onako presla preko toga,i nije se ni malo potrudila, ja hocu da joj verujem ali ne zavisi sve od mene apsolutno...bilo kako bilo,moja osecanja prema njoj su tu,ne znam kako je sa njom a voleo bih da znam jer onda se ni trenutka ne bi razmisljao da nesto uradim i probam da se pomirim sa njom...poenta je sto je nisam video,niti bilo sta cuo otkad smo raskinuli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 95
Koliko clanova ima idealna porodica?