Frizure za vjencanje

  • 1
Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 17.11.2011, 22:13, Naslov: Frizure za vjencanje
Kako izgleda idealna frizura za vjencanje po vama? Jeste li vise za pundje, pustenu kosu, ili kombinaciju? Mozda loknice? Udajem se uskoro a ne mogu da se odlucim. Koje se vama svidjaju. Vjencanica mi je u" princeza stilu" pa sta vi mislite? Imam dugu kosu. Trazim slikovito misljenje. Osmeh Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 23.11.2011, 09:03, Naslov:
Princeza stil - bas stil za tebe Osmeh da iskoristim priliku da ti cestitam i pozelim srecu u braku Osmeh
mislim da bi tebi blago uvijea kosa lepo pristajala, ne mislim da bi ti pristajala neka preterano "uredna ili zategnuta" frizura, ja bih pustila nekoliko prameniva sa strane. Ili mozda da budu neke blage loknice koje ce ici samo na jednu stranu?





____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Sreda 23.11.2011, 17:48, Naslov:
Po meni su najbolje one klasicne frizure(pundje, lokne), jednostavne, mada mogu da dodju u obzir i one modernije i inovativne, samo da nije kic...na tebi je da izaberes Vrlo srecna










____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 23.11.2011, 21:57, Naslov:
Hvala puno The Teacher. Interesantno, obje ste nasle po jednu koje su u uzem izboru. The Teacher prva a Angela cetvrta po redu frizura.

Meni se ova svidja
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 130
Koliko clanova ima idealna porodica?