A sta da ja sad tu radim??

  • 1
Broj postova: 6
Reg. datum: 12.03.2012
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 13:47, Naslov: A sta da ja sad tu radim??
Zelim podjelit svama ukratko svoju pricu pa da cujem i vase misljenje (ipak curke su curke) Osmeh
Vec godinu i pol dana se intenzivno dopisujem s jednim deckom...on zivi u dr.gradu...imam osjecaj kao da ga poznam milijun godina a nismo se ni vidjeli.
Htio je par puta doci ali ja sam to uvijek izbjegavala.
Sad mogu reci da sam jako zaljubljena u tog covjeka,cujemo se preko tel.i preko skypea...ma svega.
On je ono sta sam trazila citav zivot-u njemu sam pronasla sve kao i on u meni...ali ja imam jedan problem-on je imao bolesnu sestru i sav novac koji bi zaradio davao je njoj za lijecenje...jadna preminula je prije 3g od raka Tuzna
....taj covjek sad ima 29g i u zivotu nema doslovno NISTA...niti auto,niti svoj 'krov nad glavom' zivi s roditeljima...posla u nasoj drzavi skoro i nema...pa tu i tamo nesto radi..ugl.on nema bozjeg novcica...kako da zivim s takvom osobom? ima 29g a u zivotu nista nije stekao ??? dali ja trazim previse ili da se borimo skupa s ovom nasom ljubavlju? nema osnovne potrebe za zivot a ja sam navikla da imam sve.
Hvala vam na savjetu.
Tuzna..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 17:20, Naslov:
Jako zanimljiva nedoumica, a prvo sto ja mogu da ti kazem je ovo, ti njega NE POZNAJES. I ozbiljno to mislim. Sve dok nekog ne sretnes, ne pogledas u oci, ne podelis intimnost, ne posvadjas se, ne provedes s njim bar godinu dana, veruj ne mozes da znas kakav je ma koliko se tebi u ovom trenutku cinilo. Jedno je prava realnost, drugo virtuelna, zanese te, pa ti je sve idealno. I tu imam iskustvo, pa znam sta govorim. Verujmo da je on ok decko i pored svega, a ti ces odgovor na svoje nedoumice znati kad ga upoznas u realnosti, jer hemija je cudo, nje ili ima ili nema, pa ce se odgovor sam dati i tu je svakoj prici kraj.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 12.03.2012
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 18:40, Naslov:
hvala ti andemona sto si odvojila malo vremena da popricas samnom.
zanima me dal bi se ti borila da se uvjeris da je to-to?? da je to stvarno ljubav.

dal bi se borila ili bi odustala? jer takav zivot je tezak.ja idem za koji dan kod njega i nadam se da cu se rijesiti nedoumice koja me izjeda

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 20:31, Naslov:
Ja sam uvek za ljubav, i uvek dok osecam da je to to, boricu se za nju, dok sam ziva. Ljubav je cudo, a ja verujem u cuda Osmeh
I veruj za sve u zivotu postoji resenje, nista ne treba terati na silu, sve uvek dodje na svoje Wink
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 12.03.2012
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 20:35, Naslov:
a legenda si..tnx Wink borit cu se i ja ako se uvjerim da je to-to.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 23:01, Naslov:
Ako je on zaista sve ono sto ti trazis, za takvu ljubav se vredi boriti. Ljubav pa sve ostalo Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.03.2012, 18:17, Naslov:
Ja bi da sam na tvom mestu polako gradila tu vezu,ako vec zelis sa njim da budes.Andemona je u pravu kada kaze da ti njega ne poznajes kako treba...jedno su dugi razgovori,a sasvim drugo surova realnost.Videces kakav je i da li je borac...ali samo uzivo.Probaj ali se ne nadaj previse....da se ne razocaras ako nije to to!Ako vidis da je neko sa kim vredi da se boris kroz zivot onda zanemari sve sto si navikla da imas...jeste da je mnogo teze sa nekim krwnuti od nule ali ako vredi onda ce i rezultati biti mnogo sladji.Nadam se da ce te uspeti...Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 94
Koliko clanova ima idealna porodica?