Pravite ili narucujete kolace?

  • 1
Broj postova: 7
Reg. datum: 14.05.2012
Datum unosa: Ponedeljak 14.05.2012, 21:27, Naslov: Pravite ili narucujete kolace?
Mislim da je interesantna tema, a da je niko nije spomenuo do sad.
Sto se mene licno tice, ja radije narucujem kolace. Poslednja dva puta sam narucila od "Kolaci Beograd" - jednom za slavu, a drugi put za rodjendan. Stvarno su jako lepi i ukusni. Da ne bih kacila slike, pogledajte njihov sajt pa cete videti o cemu pricam. Sve preporuke za njih.
Trebale bi da razmenimo misljenja pa me interesuju vasa iskustva:
- da li kupujete ili pravite kolace?
- koga preporucujete, a koga ne?
- da li ste kupovale u radnjama tipa Dis, Vero i sl.?
- koliko prara ste spremne da date?
- sta vam je bitno pri kupovini kolaca?
- ....
Ocekujem vase komentare...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 14.05.2012, 22:08, Naslov:
Ja i kupujem i pravim kolace...narucujem ih kad bas mnogo vitlam na poslu, pa ne stignem, a i kad nam se jede neki odredjen kolac koji neko pravi, a nama se kod kuce dopada...a volim da kuvam i volim da pravim i kolace i torte....o ceni uopste ne razmisljam, a kupila sam par puta neke stvarno dobre kolace u Tempu i nikada posle nisam mogla da ih nadjem, mislim da je proizvodjac neka "slatka kuca", ili tako nekako....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 26.12.2014
Datum unosa: Petak 26.12.2014, 13:42, Naslov:
Isto tako i ja... Mislim, nekad je jednostavnije naručit, ali meni nije teško napravit sama. Jeste, dogodi se da nemam vremena zbog drugih obaveza i posla, tada naručim, al nekad baš volim sama da napravim.
____________________
Love, love, just love.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 29.12.2014, 12:49, Naslov:
Nisam nikada naručila kolače, jer sam do sada uvek imala vremena da ih sama pripremam kod kuće. Pretpostavljam da kad budem radila, imaću mnogo manje slobodnog vremena pa ću verovatno naručivati. Iako obožavam da pravim kolače i torte, to mi je uživanje i jedva čekam neku priliku da ih pravim. Za jednu slavu sam pre mesec dana pravila 12 vrsti sitnih, posnih kolača, ceo dan sam bila na nogama, ali sam uživala, nije mi bilo teško ni najmanje, evo i fotografije Osmeh

Našlo se tu za svakoga ponešto-rafaelo kuglice, bajadera, medeno srce, oblatne, čupavci, šišarke, vanilice...
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 29.12.2014, 12:55, Naslov:
Za istu slavu sam pravila i ovu Raffaelo tortu Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 30.12.2014, 21:19, Naslov:
wow ovo je prelepo amandice Osmeh svaka cast!
ja inace uvek pravim kolace, jednom sam bas zurila i kupila frikomovu smrznutu tortu, mislim da je bila milka torta. nije mi se dopala nimalo. Radije smuckam nesto na brzinu nego da kupim kolac i u tim situacijama kad se bas zuri.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 31.12.2014, 22:40, Naslov:
Amandice, svaka cast Vrlo srecna prava si majstorica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Utorak 06.01.2015, 18:36, Naslov:
Hehe, hvala Osmeh Zveko, jel su to ovakvi kolači


Piše na njima "sweet house". Videla sam ih kod nas u Univerexportu pa sam pomislila da su to ti Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 09.01.2015, 19:28, Naslov:
pa jeste ta kutija, ali je to bila samo jedna vrsta kolaca, a sad sve mislim da su to bili "indijaneri"...mmmm, ala su bili ukusniiiii Vrlo srecna sad ih vise ne jedem uopste, ali ovih kolacica bas volim da se setim Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.01.2015, 17:37, Naslov:
Oooo da, indijanere obožavaam Vrlo srecna


Cool Cool Cool
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 106
Koliko clanova ima idealna porodica?