Kako da zaboravim 8 godina provedeno sa njom???

  • 1
Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 16.08.2012
Datum unosa: Cetvrtak 16.08.2012, 09:02, Naslov: Kako da zaboravim 8 godina provedeno sa njom???
Rizukujem sto se obracam na ovom sajtu koji je namenjen damama,da mozda budem neshvacen ali mislim da samo Vi zenske duse mozete da mi pomognete,date prave savete.Nadam se da postoji jos iskrenih i dobronamernih ,koji ce me razumeti i pomoci.
Rizikujem da budem preopsiran i da niko ne procita ovo,ali da bi me shvatili,moram sve da napisem i to apsolutno iskreno,mozda cak i da dusu „otvorim“..
Naime ja sam covek u zrelim godinama,preko 43 godine zivota i ovo sto mi se dogodilo sada,daleko bolje za mene bi bilo, da mi se desilo kada sam imao 22-25 godina,ali to je zivot.
Ja sam se mlad ozenio sa 20 godina,dobio dete odmah i zbog toga mi se to i nije moglo dogoditi tada,zavrsio vojnu akademiju,radio u ratnom periodu,bio po ratistima,radio u vojsci.
Kada sam izasao iz vojske 2002.god.poceo sam da radim neki drugi posao i jako uspesno radio to.
Tada 2004.godine bio sam menadzer prodaje u jednom preduzecu,raspisan je konkurs za novim radnicima i tada se pojavila ONA i od tada sve i pocinje.
Ja sam je primio na posao,obucavao,ucio poslu.Odmah smo osetili da se privlacimo,jako brzo smo,poceli da budemo zajedno,veoma brzo samo se zaljubili,zavoleli.Moram da kazem da je mladja od mene 11 godina,tada je imala 26 godina,ja 37 g.,ona udata,ja ozenjen ali zavoleli smo se.Bio sam ja i pre nje sa drugim zenama,medjutim ni jedna nije mogla da mi privuce paznju,da me zainteresuje. Odmah sam je puno zavoleo,znao sam da je ona PRAVA u mom zivotu,ja sam veliki romantik u dusi,brak mi nije bio dobar,nestalo je ljubavi,paznje.itd (nije opravdanje,ali..).
Ubrzo smo i promenili preduzece,ja postao direktor prodaje,nju postavio za menadzera prodaje,pomagao joj oko svega.Stalno smo bili zajedno od jutra do veceri,posle posla ona je isla u svoj stan ,ja u svoj.To je tako trajalo do 2006.god.,kada je njen muz procitao SMS koji sam joj poslao,to je bilo uobicajeno kada nismo zajedno,da se dopisujemo.Tada nastaje haos,saznala je i moja supruga,ja sam joj sve priznao,ona je morala da prestane da radi samnom,ja sam se cuo sa njenim muzem,ona sa mojom suprugom,opsti haos ali nismo prestajali da se vidjamo,otezano ali smo se vidjali.Prosao je taj haos,ona je pocela da radi u drugoj firmi,vidjali smo se svako popodne,bili zajedno,poceli da pricamo i planiramo zajednicku buducnost,sve vreme sam bio uz nju.
Onda 2008.godine,resili smo da ja izadjem iz svog stana,da napustim porodicu,ona je svog muza naterala(po njenim recima) da ode iz tog stana u kojem su bili.Ja sam 3 puta izlazio iz svog stana,napustao porodicu,odlazio u podstanare i sva 3 puta sam se vracao u svoj stan ,odmah posle samo jednog dana provedenog u drugom stanu.Treci put kada sam izasao iz svog stana,trazio sam od nje da dodje do mene u taj novi stan,nije htela,rekla mi je da provedem noc u tom stanu i da ce ona tada doci,medjutim toga dana se potrefilo da je njen muz dolazio u Beograd i da treba da prespava kod nje,da bi sutra dan nesto zavrsavao,nije dosla,nakon 1-2 meseca njen muz se vratio u taj stan.Mi smo nakon toga prekinuli kontakt.
Ona je ubrzo usla u vezu sa tipom koji joj je davao auta da vozi,vozio je gde je ona htela,bila sa njime 5-6 meseci,davao je novac.Posle njega je usla u vezu od 1,5 godine sa covekom koji joj je davao pare,za njene potrebe,za sex,to mi je ona pricala,rekla je da jo je bilo muka od toga.Pitao sam je kako je onda toliko dugo izdrzala sa njime,razumem da je bila neko vreme,nije imala pare ali toliko dugo da bude sa njime,onda je to veza,nije samo kao zbog para.
Posle njega je bila sa nekim crnogorcem,koga je upoznala 2010.godine na odmoru kada je bila sa muzem i sa detetom na odmoru.On joj je nudio brak,da se razvede,da joj nadje posao u Crnoj gori,davao joj neke sitne pare,bila sa njime do kraja 11.meseca 2011.god.Isla kod njega vikendom vozom do Crne gore i bila sa njime.Sve mi je ona to ispricala,mada sam i ja znao za neka desavanja,tvrdila je da je „u svakom trazila kao mene“,!!!
Ja sam od 2008.god.,imao jednu vezu od 5-6 meseci u kojoj sam trazio NJU i nakon toga sitne kombinacije,radi zadovoljavanja potreba.U svakoj sam trazi nju i samo nju.Razveo sam se pre 2 god.,patio sam za njom,nisam mogao da budem u vezi sa nekom drugom,nisam mogao,ona mi je falila,ona mi je bila potrebna i njena ljubav.Zivot mi je bio bez zivota,kada ona nije bila samnom.
Od 2008.god do 20011.god,.nismo prekidali kontakt,culi smo se povremeno,slali SMS,vidjali se povremeno,nismo prestajali da se volimo.
Onda sam ja u 11.mesecu 2011.god.postao direktor prodaje u novom preduzecu,ona je to cula od svojih drugarica,poslala mi SMS da mi cestita i pozvala me da se vidimo na kafi,jedva sam docekao,videli smo se na moj rodjendan,posle toga ona je presla kod mene da radi u tom preduzecu,ponovo smo bili zajedno posle 3 godine i posle svih dogadjanja u njenom i mom zivotu.Ja sam jedva prevazisao to sto je ona bila u 3 duge veze,kada sam je pitao,kako je mogla,odgovor je bio da je morala da nastavi zivot,da je u svakom trazila mene.Jedva sam to prevazisao,kinjio sam je i svesno i nesvesno zbog toga,priznajem iskreno i napokon sam to prevazisao do kraja 2 meseca 2012.god.Bio sam srecan kada smo ponovo bili zajedno,posle 3 godine patnje,muke,tuge za njom
U 3 mesecu 2012.god,otvaram svoje preduzece,pocinjemo da radimo zajedno-ortacki,delili smo rashode i dobit na pola.Imali smo u 3 mesecu odlicne rezultate,voleli smo se,bili zajedno stalno.
Ponovo smo planirali zajednicki zivot,da se ona razvede od njenog muza,da budemo do kraja zivota zajedno.
U 4 mesecu pocinju sitne svadje,pa vremenom sve vece i vece,da bi ona u 7 mesecu,na rodjendan moje cerke prekinula samnom.Prvom smo se svadjali oko gluposti,pa smo poceli sa uvredama malim,pa sve vecim i vecim,na kraju smo svasta jedno drugom rekli,bas svasta.Posao je poceo da staje zbog tih svadja,na kraju smo morali da idemo autobusom na poslovne sastanke umesto mojim autom,kao pre,U tom periodu i neki ljudi su nas poslovno prevarili i sve je to uticalo na nas.Mene je bilo sramota od nje,sto moramo autobusom na poslovne sastanke,sto su nas ti ljudi prevarili a nekada sam to resavao bez problema.Bilo me je sramota,jer sam za nju zeleo da obezbedim bolje uslove za zivot,da mozda budem veci u njenim ocima,da bude zadovoljna i srecna pored mene.Bilo je i lepih trenutaka i dogadjaja u tom periodu.
Razlog zbog cega prekida samnom je bio,da ona hoce stabilnost,da nece svadje,da ne moze da predje preko mojih izgovorenih uvreda.Ja sam je molio,prekljinjao da mi oprosti,da znam da sam pogresio,da se to nikada nece ponoviti,molio sam je preko 2 meseca,
Njoj sam oprostio sve uvrede koje mi je izgovorila,ona meni nije,
Nakon toga slao sam joj SMS,videli smo se 2 puta na moje insistiranje,rekla mi je u besu (barem mislim da je u besu),da me mrzi,da kada bi me videla mrtvog,samo bi prosla pored mene.Posle svega,posle 8 godina,posle svih desavanja,ne razumem??Sta je sa pricom o najvecoj ljubavi,o zelji da budemo do kraja zivota zajedno,ne shvatam,o tome da me voli najvise na svetu?Gde sve to nestade,odjedanput,ne shvatam?
Kulminacija je nastala da sam pokusao i samoubistvo (glupo-znam,ali..)zbog toga,ona je znala za to,spasilo me je moje starije dete,koje je reagovalo.Nije me zvala nakon mog pokusaja samoubistva ni da me pita,kako je,nista.Kao da sam joj pobio pola familije,ne shvatam?Gde je tu covecnost??
Kada sam ja posumnjao da bi ona posle Nove godine(tada smo se posvadjali), pokusala da uradi tako nesto ,otisao sam u 01, h posle pola noci kod nje u stan,da vidim kako je,muz i dete je nisu bili tu.
Sada posle svega,posao je u stanju haosa,para nema,je ne radim,ne jedem-smrsao sam 12-14 kg,ne spavam,pusim 2 pakla dnevno,ne smejem se,usamljen sam.Samo mislim na nju,patim,tugujem,ne zovem je vise,kada idem gradom od svake plave devojke mislim da je ona.Ocekujem da je vidim u drugom autu,u kaficu,na ulici sa nekim muskarcem,ocekujem da je vidim ali ne znam ni sta bih sa time!!!
Mislim da sve uvrede koje smo rekli jedno drugom,sve mogu da se prevazidju ako postoji zelja i volja za time,mi smo odrasli ljudi,mozemo to da sredimo ako zelimo i ako se volimo.
Ne znam ni da li da pokusavam vise da je vratim ?
Ne znam ni kako da je zaboravim i prebolim?
Dajte neki savet,predlog,dobronameran,iskren,pravi,unapred zahvalan.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 16.08.2012, 23:11, Naslov:
Ah, kako je vasa prica burna, nije lako pohvatati bas nista... Ja samo mogu da ti kazem jedno, ako ti je toliko stalo bori se, ljubav je cudo i za nju uvek vredi boriti se.. Ti sam najbolje znas u tvom slucaju koliko je to vredno.. S moje tacke gledista ova prica je jako tubulentna i nedefinisana.. Mi nismo tu da bilo koga osudjujemo na kako i na koji nacin zivi, samo ta zena znaci moje misljenje je daj Boze da zna sta hoce.. mozda gresim, ali jedan je zivot, sami treba da presudimo koliko se vredi ulagati u nekoga.. Mislim
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 19.08.2012, 19:51, Naslov:
Druze....ja cu biti malo surova ali ne uximaj mi za zlo,to je samo moje misljenje.Ja iskreno mislim da je ta dama klasicna "sponzorusa"....po celoj prici(bar kako sam ja shvatila iz napisanog) ona je sa tobom samo ako si finansijski siguran i ako mozes da joj pomognes da napreduje u karijeri.I ne samo ti vec i ovi sto si ih nabrojao...Mislim da ona dobro zna sta hoce....novac.Bila sam u slicnoj situaciji gde mi je prijalo da mi neko ugadja,izvodi me na vecere,doddeljuje radno mesto,dobru platu....doduse nikad nije nista bilo medju nama ali priznajem da mi je sve to prijalo.Sto ne znaci da se ponosim time....tada sam bila puno mladja i nisam razmisljala kao sada.Covek koji je zaljubljen(u ovom slucaju ti) sve ce uraditi da zadrzi zenu koju voli...ali bi ti savetovala da ne unistavas sebe jer nije vredna toga.Dzabe da se jedan bori samo....mislim da ona kada vidi da ce te izgubiti vraca se...da budes malo ostriji prema njoj bez grize savesti mislim da bi se spustila na zemlju.Ne znam....ja tako mislim.I da budete ponovo zajedno mislim da bi bila sa tobom samo dok ima neke koristi.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 20.08.2012, 22:43, Naslov:
Ajaoooo....sta uradi ta devojka, ili zena, sta vec....Prilicno se okoristila za sve sto joj je trebalo....I od svakog...Klasicna sponzorusa...Tu nema ni traga od ljubavi....I ja sad ne mogu da verujem da neko skoro ceo svoj zivot potrosi na nekog ko nije vredan ni mrve ljubavi...Ja mislim da tebi neko hitno treba da skine te roza naocari kroz koje ti gledas u tu zenu i da se ti lepo oporavis i krenes dalje....koliko zena trenutno ima na ovoj planeti....i verovatno ima i pazljivih i plemenitih i nesebicnih i onih koje daju, a ne samo uzimaju...zelim ti puno srece i da nadjes neku bas dobru dusu, pa da onda vidis razliku i sam Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 23.08.2012, 08:54, Naslov:
Zveka je sasvim u pravu, ti gledas na tu zenu sa puno ljubavi, ja razumem da te sve to boli i da ne mozes tek tako da zaboravis sve, ali moras da mislis na sebe. Trgni se malo, posveti se pre svega sebi i tome da TI budes bolje. Kad se to desi, i ostale stvari ce polako dolaziti na svoje mesto. Pokusaj da ozivis posao, skoncentrisi se na to, nemoj se predavati. A kad opet stanes na noge i ona ti se opet javi samo je ignorisi. Ovakva zena nije vredna nicije ljubavi, pogotovu ne nekog ko joj je sve oprostio, nalazio opravdanja za nju i trudio se da joj pomogne.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 256
Koliko clanova ima idealna porodica?