Fizicki izgled partnera

  • 1
Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 14.10.2012, 12:26, Naslov: Fizicki izgled partnera
Da li vam je i koliko vazno to kako vas partner izgleda i koliko je njemu bitno kako vi izgledate? Da li mu sugerisete ponekad ponesto? Da li vam on npr. sugerise kakvu boju, duzinu kose treba da nosite, sta da obucete i sl.?
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 19.10.2012, 14:42, Naslov:
Ja njemu ne sugerisem nista, osim ako mu dajem kompliment u smislu: e ta ti frizura odlicno stoji, ili ta boja ti bas pristaje. Ne sugerise ni on meni sta da obucem bas uvek, ali posto moj partner ima jako istancan ukus (malo da ga pohvalim ovako usput Vrlo srecna)volim kad mi kaze sta mu se svidja i sta misli da mi lepo stoji Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 21.10.2012, 14:57, Naslov:
Jako mi je bitan fizicki izgled partnera, da drzi do sebe i svog izgleda. Ne mora on da bude neki lepotan (a sta bi i falilo Lud ) ali ne moze da bude neka rugoba. I da ima bicepse i plocice Vjezba Vrlo srecna , salim se (al sta cu kad volim Wub )
Doduse ukusi su razliciti, nekom je nesto lepo, drugom je to isto ruzno.. Bitno mi je jako da vodi racuna o svom telu ne samo po pitanju higijene, sto se podrazumeva vec uopste. Voli da me pita ponekad kako mu nesto stoji,i volim da mu kazem sta mu dobro stoji, ali ja licno bas retko mu sugerisem nesto, jer ima dobar ukus Osmeh a kad sugerisem to je uglavnom oko frizure.
I on meni najvise voli da se mesa oko frizure, slaba tacka mu je moja duga kosa i vrdnuo bi da je mnogo skratim. Prosle godine zamalo frizer da mi strada, Vrlo srecna posle kaze mogu da te feniram i sta hoces, al sisanje nikako, da ne visim s neke bandere posle Lud Vrlo srecna
A ovako on voli uvek da budem skockana od glave do pete, pa se ponosi sa mnom kao svaki ponosni lav
HaHahahaha
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 125
Koliko clanova ima idealna porodica?