Povecano lucenje pljuvacke u trudnoci

  • 1
Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Petak 12.04.2013, 15:28, Naslov: Povecano lucenje pljuvacke u trudnoci
Drage dame,
puno bi mi znacilo kada bi ste podelile svoja iskustva i sa nama.
Da li je bilo onih kojima se pljuvacka u trudnoci lucila kao iz slavine i koje su zbog toga morale po citav dan imati peskir, ili lavor u koji su pljuvale? Tuzna
Ja se, nakon nesnosnih mucnina i povracanja, koji se polako smiruju, davim sa ustima punim pljuvacke Tuzna I sve mi je to mnogo, mnogo gadno i onemogucava mi druzenje sa prijateljima, jer mi je neprijatno... Inace sam zagazila u drugu nedelju cetvrtog meseca.
O mucninama i povracanju sam dosta mogla procitati, ali o ovoj tzv. hipersalivaciji ima jako malo.
Hvala unapred na odgovorima i svim dragim trudnicama zelim sto mirniju i lepsu trudnocu.
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 14.04.2013, 07:32, Naslov:
Hej, pa mi smo tu negde Osmeh ja sam u prvoj nedelji 4.meseca, i imala sam taj problem sa pljuvackom koji se sad prilicno smanjio. Meni je to bilo povezano sa mucninom i imala sam tu potrebu da stalno pljujem ili da gutam. Na poslu nisam mogla da pljujem stalno, pa bih gutala pljuvacku, bilo mi je jos vise muka od toga, ali eto...sad se vec i mucnine znatno smanjuju. Moja kuma je imala isti problem, ona je skoro do kraja 4. meseca non-stop pljuvala i svi su joj se cudili - otkud to u trudnoci. znaci, jeste redak problem, ali ga ima. Ono sto sam ja procitala o tome jeste da sto vise pljujes - vise se pljuvacke luci. Kad bi uspela nekako da manje izbacujes pljuvacku ili da se malo opustis? znam da je tesko, ali to bi trebalo uskoro da prestane, ne bi trebalo da se maltretiras s tim do kraja trudnoce.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Subota 20.04.2013, 13:15, Naslov:
Puno hvala na odgovoru draga Teacher Osmeh Znam da je to retka pojava i da se mnogi cude... ali ja poludeh. Pored visokorizicne trudnoce koju imam i silnih drugih komplikacija, jos i to, ali izdrzacu Osmeh
Drago mi je da su nam trudnoce slicne starosti. Praticemo se ;-)
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 94
Koliko clanova ima idealna porodica?