Idealno vrijeme za trudnocu

  • 1
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 13.03.2014, 19:44, Naslov: Idealno vrijeme za trudnocu
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2014
Datum unosa: Cetvrtak 13.03.2014, 20:26, Naslov:
Idealno vreme je kada se zena zaposli i pronadje srodnu dusu.
Godine su nebitne za trudnocu-ne verujem u bioloske satove.
____________________
Biti isti... Biti poseban... Biti slobodan... Biti samo svoj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2014
Datum unosa: Subota 15.03.2014, 07:44, Naslov:
Niko ne komentarise :confused: ?
____________________
Biti isti... Biti poseban... Biti slobodan... Biti samo svoj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 15.03.2014, 19:32, Naslov:
....ja sam uglavnom naucila da se sve desava tad kad bi i jedino trebalo da se desava i da nekog "drugog" vremena i nema Vrlo srecna svi smo se mi u neko vreme rodili i decu svoju rodili u odredjenom trenutku....i to je to...ko zna sta mi u svojim glavama zamisljamo kao idealno...i kad bi nam tacno nesto odgovaralo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2014
Datum unosa: Nedelja 16.03.2014, 18:57, Naslov:
Zveko, kakva filozofija :p
Salim se Osmeh
____________________
Biti isti... Biti poseban... Biti slobodan... Biti samo svoj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 16.03.2014, 22:50, Naslov:
pa to je istina Vrlo srecna život je kratak i nema tu mnogo manipulisanja, svaka dobra prilika mora da se iskoristi Vrlo srecna naravno, idealno vreme za trudnoću je, kada je žena pre svega zdrava, zrela i spremna za porodicu...a svaka žena ima neko svoje takvo vreme, mi smo sve različite Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 16.03.2014, 23:51, Naslov:
Vecina zena (medju kojima sam i ja) to "idealno vrijeme" uslovljava nekim dogadjajem. Ztrudnit ću kad obavim...i sad lista po prioritetima. Bojim se da meni ne bude ono: Ljudi planiraju a Bog se smije...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 17.03.2014, 17:59, Naslov:
Idealno vreme: cim se udas Osmeh ne mislim da treba cekati da se sve u zivotu sredi pa da se krene sa porodicom. To sve ide nekako u hodu, i ako neke stvari ne mogu da ti se dese (ili te zaobidju), nema nikakve veze jel imas dete ili ne. Da sam cekala da mi se sve u zivotu poklopi i da sve obavim sto sam zamislila, ne bih jos pocela da radjam, ili mozda tek sad. Svasta sam uspela da obavim u trudnoci i periodu nakon porodjaja, cak mi je beba bila jos veca motivacija da sto pre "odradim" neke stvari. Tako da, ako ste nasle srodnu dusu i zivite zajedno, nista ne cekajte, sta god da vam neko prica o deci ne moze da vam objasni tu radost i srecu koju oni donose. Odjednom morate da odrastete (ako do tog trenutka niste) i shvatite da vas zivot ima smisla i da nikad vise necete biti sami Osmeh tek kad postanete roditelji mozete da shvatite toliku radost i srecu koju vam pruzaju deca.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2014
Datum unosa: Ponedeljak 17.03.2014, 18:16, Naslov:
Postujem, ali dok sve ne pripremim, nema ni stvaranja porodice. zavrsila sam skolu, zaposlila se, kupila auto... Jos da moj dragi zavrsi kucu-ne volim zajednicu, i tek onda moze porodica. Do tada nista!!
____________________
Biti isti... Biti poseban... Biti slobodan... Biti samo svoj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 18.03.2014, 09:50, Naslov:
Meni nekako nije lako da se odlucim za taj korak. Jako bih voljela imati svoju malu bebicu u narucju ali me strah da nikad onda necu zavrsiti fax. Naime, bas sam zaglibila, polazem sad ispite iz druge godine a trebala sam vec zavrsiti.. Bojim se da onda nece biti nista od faxa...Znam da je samo volja potrbna i znam (u teoriji) da se sve moze kad se hoce, bez obzira na djecu, samo sto je naravno teze...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 17.03.2014
Datum unosa: Sreda 19.03.2014, 10:44, Naslov:
Samo još da nađemo "srodnu dušu". Bez toga nema ništa. Mada, ako to bude potrajalo možda i razmisliti o samohranom roditeljstvu.
____________________
http://www.mojaskolajezika.rs/jezik/kurs-nemackog-jezika

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 20.03.2014, 11:03, Naslov:
Slazem se da treba imati svoj stan i svoje domacinstvo. Nije lose kad zajednica dobro funkcionise, onda ima vise osoba koje mogu sa ti priskoce u pomoc, ako nista drugo bar da pridrze bebu dok ti ne zavrsis nesto, ali tesko je da se svima sve poklopi, lakse je mnogo imati svoj stan, pa makar mali, makar kao podstanar nego se nepotrebno nervirati. To treba svakako resiti pre dolaska bebe. Bambina, kad sam rodila prvo dete nastavila sam dalje studije, i to sam se odlucila za drugi grad. I onda shvatim da sam opet trudna! Pa to je bila tolika motivacija da ja ne mogu da ti opisem Osmeh ucila sam ko luda samo da ne bih morala da se bakcem s tim i sa dve bebe Osmeh ono sto bih sasvim sigurno razvlacila 2-3 god.u tim okolnistima, zavrsila sam za nekoliko meseci! Posle sam sa bebicom islana odbranu rada i bas sam nekako bila ponosna sto sam dovela cerkicu na zavrsni Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 20.03.2014, 11:21, Naslov:
Slazem se da treba imati svoj stan i svoje domacinstvo. Nije lose kad zajednica dobro funkcionise, onda ima vise osoba koje mogu sa ti priskoce u pomoc, ako nista drugo bar da pridrze bebu dok ti ne zavrsis nesto, ali tesko je da se svima sve poklopi, lakse je mnogo imati svoj stan, pa makar mali, makar kao podstanar nego se nepotrebno nervirati. To treba svakako resiti pre dolaska bebe. Bambina, kad sam rodila prvo dete nastavila sam dalje studije, i to sam se odlucila za drugi grad. I onda shvatim da sam opet trudna! Pa to je bila tolika motivacija da ja ne mogu da ti opisem Osmeh ucila sam ko luda samo da ne bih morala da se bakcem s tim i sa dve bebe Osmeh ono sto bih sasvim sigurno razvlacila 2-3 god.u tim okolnistima, zavrsila sam za nekoliko meseci! Posle sam sa bebicom islana odbranu rada i bas sam nekako bila ponosna sto sam dovela cerkicu na zavrsni Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 23.03.2014, 16:50, Naslov:
Lijepo iskustvo The Teacher, mozda je to od osobe do osobe, imam osjecaj da bh se ja ulijenila. Ne znam moze li ikad zena biti bas spremna za taj korak? Ne znam je li svima tako ali mweni nije ejdnostavno da se odlucim...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 24.03.2014, 20:15, Naslov:
a vreme leti i ne čeka te da se ti odlučiš Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 26.03.2014, 08:25, Naslov:
Pa dobro ali opet imam fore, bar bi trebalo da bude. Za koji mejsec ce mi 28 Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 27.03.2014, 10:28, Naslov:
Imas imas fore Osmeh samo se opusti Osmeh mada, ne moze to uvek po porudzbini bas Osmeh u prvu si, nikad ne mozes da budes sigurna da si bas bas spremna i da si sve pozavrsavala sto si htela, mnogo toga se resava i sprema u hodu Wink
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 393
Koliko clanova ima idealna porodica?