Zasto otici iz Srbije

• 1
Broj postova: 1
Reg. datum: 17.01.2015
Datum unosa: Subota 17.01.2015, 13:24, Naslov: 101 Razlog zasto treba otici iz Srbije
Mislim da nije tesko popuniti listu...

www.neobavezno.com

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1354
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 17.01.2015, 20:35, Naslov:
a zasto otici iz Srbije? ja bih imala argumente za ostajanje Vrlo srecna

Blog

Broj postova: 2651
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.01.2015, 16:20, Naslov:
Složila bih se sa Zvekom Osmeh

Blog

Broj postova: 51
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Utorak 20.01.2015, 12:37, Naslov:
Nemam nista protiv da se jednog dana odselim u drugu zemlju ako bih videla da bi mi negde bilo bolje. Ne mislim na novac, ima tu i drugih stvari.

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 22.01.2015, 22:31, Naslov:
Heh interesantno postavljena tema. Ima razloga da se ostane, tesko je otici i ostaviti sve svoje, svoju porodicu, kulturu, prijatelje, nacin zivota... S druge strane nisam ni protiv toga da covek istrazi i neke druge mogucnosti, da vidi da li bi mu negde odgovaralo vise... Npr. poznajem ljude koji imaju jako lep zivot u insotranstvu i koji nikad ne bi mogli da imaju tako nesto ni blizu da su u Srbiji, a s druge strane nemaju mnogo bliske rodbine da bi ih vezivala ovamo i njima sasvim ok.
Zaista nije lako trenutno u Srbiji. Mnogo je tesko doci do posla, a i ako imate posao, troskovi zivota (pogotovu ako imate decu) su toliki da su sanse da sami dodjete do stana/kuce prkaticno nikakve. Ne poznajem nikog ko je u stanju da ustedi nesto od plate, osim ljudi koji rade a nisu ozenjeni/udati i zive sa roditeljima.

Blog

Broj postova: 51
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Utorak 08.12.2015, 13:45, Naslov:
Ako postoje uslovi da se ode u inostranstvo, negde gde je bolje mislim da treba otici.

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1354
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 29.08.2017, 12:23, Naslov:
..i tako...ja bih i dalje imala argumenata za ostajanje...a moje dete mi saopstilo da su ga zvali da radi u inostranstvu...i videcemo sta ce odluciti...:O

Blog

• 1

Pravilnik ponasanja na forumu