Godine prolaze, a.....sta mislite?

  • 1
Broj postova: 1
Reg. datum: 06.05.2015
Datum unosa: Sreda 06.05.2015, 11:52, Naslov: Godine prolaze, a.....sta mislite?
Zanima me...sta devojka moze da pomisli o nekom ko ima 25 god, a - nije ni malo drustven, povucen je, stidljiv, nikad nije izlazio da "luduje", nikad nije imao devojku niti bilo sta sto ide uz to, nikad nije prisao devojci, nema drugarice, nije peder, nije zaposlen, tetura se sa faxom, normalno izgleda, deluje kao da mu je sport jedino interesovanje i ambicija, a uspeha tu nema nikakvih...? Prvo znam da ovo neka devojka ne moze odmah da zakljuci ali recimo da zakljuci sta bi pomislila kako bi taj izgledao u njenim ocima?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 11.05.2015, 20:58, Naslov:
Zavisi od devojke i od toga sta vidi u drugim ljudima. Ako nije sklona zakljucivanju naprecac onda ce se verovatno potruditi da upozna tog momka i onda odluciti da li joj se to svidja ili ne. S druge strane, ako je zacrtala sebi da su joj bitne odredjene stvari u zviotu i nece nista drugo, onda se verovatno ne bi ni trudila da upozna nekog blize ko od starta ne odgovara njenim merilima. Decko koji nije zavrsio fax i nema posao a nema uspeha u sportu kojim se bavi - na prvi pogled deluje malo lenjo, ali mozda je taj isti decko imao nekih problema u zivotu zbog kojih nije mogao da se fokusira ni na ucenje ni na trazenje posla, mozda je imao bolesnog clana porodice, mozda nije imao podrsku roditelja, stotinu stvari je moglo da se desi...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Subota 30.05.2015, 05:58, Naslov:
Kao sto je teacher rekla, sve zavisi od tipa devojke. Na primer meni obrazovanje jako znaci i sama pomisao da decko studira ga automatski uzdize u mojim ocima. Ja bih ga licno videla kao prosecno ambicioznu, malo povuceniju osobu koja je jos mlada, i koja jos uvek ima dosta toga da uradi pred sobom, a sport je definitivno plus. Takodje, to sto ne voli da luduje bi bila jos jedna pozitivna osobina. Naravno tu su i drugi faktori, energija koju taj decko prenosi, "aura", fizicki izgled, itd.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 195
Koliko clanova ima idealna porodica?