Sta vas nervira?

jagodina
Broj postova: 9
Reg. datum: 06.08.2007
Datum unosa: Utorak 07.08.2007, 05:13, Naslov:
koliko god mi razglabale-bez njih se ne moze...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 30
Reg. datum: 19.08.2007
Datum unosa: Subota 15.09.2007, 03:55, Naslov:
NIsta ne vraca na svoje mesto, ne baca praznu ambalazu nego samo vrati, ostavlja haos u kupatilu, izuje se na sred hodnika, uporedjuje moju kuhinju sa kuhinjom njegove mame (GRRRRR), od skora ne slusa sta pricam....i tako dalje i tako blize Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 11.01.2007
Datum unosa: Subota 15.09.2007, 05:30, Naslov:
E sad da vam i ova jos koji dan `debela` Osmeh kaze jednu istinu. I MM radi sve te sitne gluposti, pravi nered, ignorise vrata i poklopce, kesice i omote od slatkise obavezno samo `vrati` gdje je i nasao, ni slucajno u kantu... itd. Ali kad on ne bi sve to radio mislim da mi ne bi bio zanimljiv ( iako stalno gundjam zbog toga ) i bilo bi mi strasno dosadno bez tih njegovih nepozeljnih radnji, i jako bi mi nedostajao njegov skrusen izraz lica i : joj izvini, zaboravio sam ! Tad mi je tako sladak, kao neki djecacic Osmeh)) I pored sveg izludjivanja ja ne zelim da ga mjenjam... To vam je moja filozofija Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Subota 15.09.2007, 05:46, Naslov:
Pa moja jaca polovina ne radi nista sto me izludjuje! Ponekad se zablentaci u tv ili racunar pa me ne slusa i to me nekad kad sam hipersenzitivna nervira.
Inace me nervira kad neko maze bilo sta nozem za hleb!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 15.09.2007, 17:30, Naslov:
Sitnice koje me kod njega nerviraju su zaista nebitne i uspevam da se izborim s tim.Racunam da otprilike toliko i ja njega ponekad nerviram-pa smo na istom!Da je sve idealno, ne bi bilo zanimljivo!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.05.2008, 21:45, Naslov:
Citat:
E sad da vam i ova jos koji dan `debela` kaze jednu istinu. I MM radi sve te sitne gluposti, pravi nered, ignorise vrata i poklopce, kesice i omote od slatkise obavezno samo `vrati` gdje je i nasao, ni slucajno u kantu... itd. Ali kad on ne bi sve to radio mislim da mi ne bi bio zanimljiv ( iako stalno gundjam zbog toga ) i bilo bi mi strasno dosadno bez tih njegovih nepozeljnih radnji, i jako bi mi nedostajao njegov skrusen izraz lica i : joj izvini, zaboravio sam ! Tad mi je tako sladak, kao neki djecacic )) I pored sveg izludjivanja ja ne zelim da ga mjenjam...


Ole
Potpuno se slazem, i potpuno se isto osecam! Osmeh

Nemanja hleb ne stavi u kesu pa se on osusi, umrlja pastom pola kupatila kad pere zube, ambalazu od slatkisa ili ostavi na stolu, ili vrati tamo gde su slatkisi stajali... Ali onda kad pokoji put uradi "kako treba" (odnosno kako ja volim), onda mi sav ponosan kaze: "Vidis kako sam stavio hleb u kesicu. Je l' tako dobro?"
Onda mi bude s jedne strane krivo sto mnogo gundjam, s drue strane drago sto je upamtio sta mu pricam i postupio kako sam ga zamolila (vise stotina puta Vrlo srecna), i onda ga grlim i ljubim i hvalim, pa da tako i nastavi. Osmeh
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 60
Reg. datum: 08.08.2008
Datum unosa: Petak 29.08.2008, 18:20, Naslov:
Nervira me kada me pita gde su mi kosulje,gace ili carape a gle chuda one vec deset godina stoje na istom mestu.......
____________________
[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.org/as1clomNw360010Nzc3ODVkenw2N3p8TGp1YmF2IG5hanZlY2EgaW1h.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 28.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 04.09.2008, 08:12, Naslov:
Nervira me sto je uzasno lenj da upamti gde se sta nalazi. Kad cujem da pitanje pocinje sa A GDE JE...? kosa mi se digne na glavi. I strasno mi smeta sto ne ume sa parama. U stanju je da ode da kupi dve stvari koje su neophodne i dvestodvadesetdve potpuno nebitne i nepotrebne, a racun za struju stoji na komodi i ceka da ga odnesem u postu. Uh!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 05.09.2008, 22:50, Naslov:
Pitanje je da li bih ovu danasnju pricu trebala da napisem pod posebnom temom? Ne mogu da kazem da me nervira, ali me je zapanjilo...
Posto imam bebu, onda je moje kretanje vrlo ograniceno, posebno bez malise... Kod moje tetke u neposrednoj blizini se otvorio novi frizerski salon i ja odlucim da bebca pricuva tetka dok se ne osisam...
Odem, sednem, doticna mlada gospodjica mi opere kosu, i pocne sisanje... Najljubaznije pita kako cete, ja kazem kratko, jer mi je tako najprakticnije... I vidim ona secka pomalo, ja rekoh slobodno nek sisa krace, njoj kao zao moje kose !!! Dodjosmo do siski, i ja rekoh nemoj samo da mi ih ravno iseces, kao pod lonac, nego malo leprsavo i stepenasto... I ona meni kaze "bojim se'!
Kako to mislis? Pitanje? Sokirana
Pokusam da se priberem, i da joj pomognem da me osisa, kazem uzmi reckave makaze... Ona kaze, nema ih, obili su im lokal, pa jos nisu nabavili Sokirana
Nekako ispetljasmo,ona mi prosui kosu i ja odoh...
Dodjem kod tetke, ona mi dopravi zulufe...
Dodjem kuci, muz me pita jesi li se sisala, posto mi je par mm samo kraca kosa? Ja mu ispricam sta se desilo, on se pita sta sam ja uopste platila? Neugodno mi je

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 05.09.2008, 22:52, Naslov:
Ups! Pitanje nije bilo sta nas nervira uoste,vec kod nasih muskih?
Ma kod mog muskog me nista ne nervira, sjajan je! 'Baba i deda su blizanci."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 05.09.2008
Datum unosa: Petak 05.09.2008, 23:00, Naslov:
A, sta ste vi od njih ocekivale??? da su pedantni i vredni, bili bi nam dosadni...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 05.09.2008
Datum unosa: Petak 05.09.2008, 23:04, Naslov:
Znate sta mene nervira? sto se ja nerviram oko njega, vise nego sto bi trebalo...
Najbolje je kad se ne bih trzala ni oko cega, pa da vidimo ko ce duze da izdrzi Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 11.09.2008
Datum unosa: Petak 12.09.2008, 02:15, Naslov:
Nervira me kad ne istrese pepeljaru pre nego sto legne, nego je poklopi mojom knjigom, a to uzasno smrdi. Kazem mu da to ne radi, on kaze: Dobro! I sutra pepeljaru poklopi mojim senkama za oci Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 9
Reg. datum: 10.09.2008
Datum unosa: Subota 13.09.2008, 21:54, Naslov:
Uh tesko pitanje Osmeh Mislim da mi najvise smeta njegov egoizam, mozda i jos ponesto ali na kraju ipak znam da ga obozavam Osmeh
____________________
www.myspace.com/exoticmaya

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 14:01, Naslov:
Jedino me iznervira al` po neki put kad prati skupstinske sednice.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 14:50, Naslov:
Cigarete, ovaj grad,prljav zid koji ceka da ga ocistim, neki ljudi, kada je previse hladno napolju, kada se neko folira, upaljac, jutarnje budjenje, Pink televizija, reklame na radiju u sred pesme, nesporazumi, prebrzo donosenje zakljucaka, sestra,daljinski za tv koji je uvek daleko, emocije, kablovi, greske, komsije, starost, gradski autobus, zuta boja, Evropa....sve su to sitnice koje me NERVIRAjU!!! Lud Vrlo srecna
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 16:16, Naslov:
Ala ti imas malo sitnica koje te nerviraju,plasim se da se ne razbolis od tolikog nerviranja.Sta ce biti sa tobom kad ostaris Pitanje? Sta te licno nervira kod dragog Pitanje? Heheheh
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Obrenovac
Broj postova: 31
Reg. datum: 05.10.2008
Datum unosa: Sreda 08.10.2008, 23:43, Naslov:
Mrzim sto voli da se svadja gore od bilo koje zene!!!!!! Ljuta

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 01:01, Naslov:
Nervirame kad me neko za neku glupost bar sto puta pita.I nervira me kad me neko izbaci iz takta.
Ljuta

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 01:50, Naslov:
Oni su nas slatki greh bez kojeg se ne moze.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 98
Koliko clanova ima idealna porodica?