Sta vas nervira?

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 22:20, Naslov: Sta vas nervira?
Dakle, moje dame, sta je ono sto vas kod suprotnog pola dovodi do ludila? Bljak
Jesu li to prljave carape svuda po stanu, dlake na lavabou, neke cudne navike?

Mene nervira kada moj dragi ostavlja case i solje gde stigne iako na stolu uvek imam 2-3 podmetaca, pa mi ostanu otisci u obliku krugova! Stalno ga opominjem i konacno je poceo da spusta case na podmetac 8) Mada nekad i zaboravi, hehe!
Nervira me i ono njegovo cuveno odlaganje "za sutra".
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 04:36, Naslov:
Ogovaramo malo? Pa može...Osmeh
Dok nismo počeli zajednički život ja pojma nisam imala kakvu ulogu u životu mogu imati poklopci. Znači mm otvara sve što se otvoriti može, a ne zatvara apsolutno ništa. Pasta za zube, šamponi, pena za brijanje, dezodoransi, sve je to redovno otvoreno, a poklopci svud unaokolo. Takođe i poklopac od Nes-kafe, posuda za šećer, flaše... Jedno vreme sam sistematski zavrtala i poklapala, jedno vreme sam pokušala sa teoretisanjem o isplativosti zavrtanja čepova, a onda sam sa ekonomičnosti prešla na hemijske reakcije, onda sam zvocala o svom gubljenju vremena dok sve ispozatvaram, a onda sam prestala da gubim vreme baveći se poklopcima. Tu i tamo začepim ponešto, ali je kod nas uglavnom sve otvoreno... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 05:10, Naslov:
Mene nerviraju mrvice od kruha, nepospremljeni nozevi i kruh koji je neko zaboravio staviti na svoje mjesto. Nikad mi nece biti logicno zasto je lakse staviti upotrebljenu casu na ormaric kad bi jednostavnije bilo sloziti je u masinu. Tako je ne bi vidjela i ne bi se imala na sta ljutiti :-?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 16:57, Naslov:
Hahaha e Darst bas si me slatko nasmejala sa tim "ali je kod nas uglavnom sve otvoreno.." Vrlo srecnaVrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 18:28, Naslov:
@ Darstellerina
Citat:
Ogovaramo malo? Pa može...

A da vam mi malo vratimo? Moze? :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 19:59, Naslov:
Naravno da može, komentarišemo mane svojih partnera, a ne pol uopšteno... Zato nema potrebe da se štreckaš, Dark, u smislu "imperija uzvraća udarac"... Osmeh Iako je lepo da si dobrovoljac na barikadama za odbranu muške časti...Osmeh
Jednom je neko rekao:"Više volim ženu sa ženskim manama, nego sa muškim vrlinama." Da li i ti tako misliš?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 20:29, Naslov:
@ Darstellerina
Citat:
"Više volim ženu sa ženskim manama, nego sa muškim vrlinama." Da li i ti tako misliš?


Apsolutno Darst. Dodao bi jos jednu misao jedne poznate muske osobe iz estradne scene:

Citat:
Ako znas pazljivo slusati zene bice ti lakse na svetu.
Wink


____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 20:53, Naslov:
Ne izbegavaj odgovore, Dark! Osmeh
Nije valjda da nemaš nikakvih zamerki?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 21:17, Naslov:
Aha, ti bi sada da mi se fucka za most i da ko bajagi zaplivam medju opasne ribice. Za sada biram laksi put :-P
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 21:42, Naslov:
Dok Dark ne odluci kojim ce putem, da odgovorim koja me sitnica nervira: uvek isprska ogledalo u kupatilu posle umivanja, pranja zuba i sl. Ljuta

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 21:51, Naslov:
@ baladi
Citat:
...uvek isprska ogledalo u kupatilu posle umivanja, pranja zuba i sl.

Jer moramo sve napraviti na brzinu. Dok ste vi u stanju biti u kupaoni citav sat nama na kraju ostane samo 5 minuta. A to jos nije sve. Kad dodje red na nas vama se obicno jaaaaako zuri, jer cete zbog nas zakasniti... Zlocica

*********************

Kada nesto napravite i onda na kraju kazete: "Uvek moram sve sama!" Zlocica

Ovo je samo za uverturu Zloca
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 02.07.2007, 08:01, Naslov:
He, he... Dobar pokušaj, Dark!
Ali neće moći! Mi ovde pričamo o svojim partnerima, vrlo konkretnim, sa konkretnim manama, a ti, reklo bi se, generalizuješ...
Što će reći, ili si ti delio kupatilo sa kompletnim ženskim rodom (a ja te eto nisam u svom sretala Osmeh), ili si rešio da nas malo podbadaš...
Pa kad već devojka nešto uradi sama, pohvali je bar prvi, nemoj čekati da ona i to mora sama da učini... ;-) Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 02.07.2007, 16:05, Naslov:
He, he... Dobar pokusaj, Darstellerina!
Moci ce, moci. Vi ovde pricate o svojim partnerima, vrlo konkretnim, sa konkretnim manama, a ja, rekao bi, generalizujem upravo zbog toga jer nisam delio kupatilo sa kompletnim zenskim rodom vec citao iste knjige kao ti i dosao do zakljucka da neke sablone i te kako vaze Wink Ili si resila da me malo podbadas Osmeh
Pa kad vec devojka nesto uradi sama, zasto bi je hvalio, mogu joj to vratiti, pokazati i dokazati na hiljadu i vise drugih nacina. -----

Ok, konkretno:
Desi se da tamo u kupaoni odjednom nema neceg sto je bilo. I tocno znamo gde bi moralo biti! I kad pitamo gde je, kazete: "U mojoj tasni (torbici) je." Tek tada dodje do muke. Posto u tom vasem neophodnom dodatku svakog izlaska, koji ovako usput, ima barem 2 kg, imate mali milijon za zivot neophodnih sitnica, normalno, ne mozemo pronaci obicnu pincetu sa kojom zelimo iscupati dlaku iz nosa. ... Na kraju dodjete, i bez da pogledate u taj cuveni sezam vasih tajni izvadite ono sto nam treba...
A u vezi onih poklopca Wink pena za brijanje uvek jos izlazi - pa ako stavimo poklopac odmah, uprljamo ga - i onda je na kraju sve lepljivo i ne izgleda bash lepo. Recimo da oni cuveni poklopci imaju neku funkciju u trgovini i na putovanju, ali u kupaoni ne. A paste za zube su po obicaju vec napravljene da nije potrebno nista poklopiti... Zasto uopce terati sve na cisto. Ipak su to prostorije nase (ili zajednicke) intime pa malo slobode nije na odmet.
No, ne na kraju, i kod "nas" je sve vise manje otvoreno... Bljak
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 02.07.2007, 17:21, Naslov:
Dark
Citat:
Pa kad vec devojka nesto uradi sama, zasto bi je hvalio, mogu joj to vratiti, pokazati i dokazati na hiljadu i vise drugih nacina. -----


Možda si ti objektivno u pravu, ali to je greška sa ženske strane gledišta (ima i toga u knjigamaOsmeh)... Tu smo takođe slične vama. Još nisam srela muškarca koji je nešto skuvao npr. a da nije poželeo da mu neko pohvali i trud, i rezultat. Isto je i sa nama, ako uradimo nešto, želimo čuti i pohvalu. Samo su muškima reči nekad problem, pa zamišljaju da će delima nadoknaditi sve. A ženama je verbalizacija osećanja itekako bitna, mada je istina da u tome nema prevelike logike... Osmeh Znaš, kada neko učini nešto, angažuje se od srca, potrebno je naglasiti da smo to uočili, inače ispada da se to što je učinjeno jednostavno podrazumevalo. Svaka dobra akcija je za pohvalu...
Priznajem da su ženske torbe misterija, svima drugima osim toj ženi. Veruj mi da se ni ja ne bih snašla u tuđoj ženskoj torbici. Svaka od nas ima neki svoj sistem, neku tajnu mapu snalaženja u gomili "neophodnih" stvari. To je vrlo ličan, kreativni haos, i nemoj da te neuspeh obeshrabruje. Jednostavno zamoliš da ti "iskopa" šta ti treba, zahvališ joj, i dakako, pustiš je malo da likuje nad svojom snalažljivošću... Tebe ništa ne košta, a njoj lepo...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 02.07.2007, 18:11, Naslov:
Da se i ja pozalim.
Mene nerviraju knjige koje nisu na svom mestu. Gde god je moj muz legao ili seo, ostavljena je otvorena knjiga. Nisu to male knjige vec one od kojih kad te udari s jednom , padas u nesvest Sokirana , one strucne, programerske.
Ja bas volim kad je sredena kuca, ali njemu razbacane knjige ne smetaju.
Ko je meni kriv sto meni to smeta Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 02.07.2007, 18:26, Naslov:
He, he, Kalina... Kod nas te knjige nisu problem... Svi ih tako ostavljamo, pa i ja... Osmeh Ne znam, po meni to nije nered. To mi je nekako utisak da se u kući živi, i nekako me je to nerviralo kod moje majke koja se neprekidno trudila da izbriše sve "znake života" u kući. Sve stvari su imale svoje mesto i najvažnije je bilo da se svakoj akciji zametne i najmanji trag. Tu sam ja tolerantna, knjige čekaju da se nastavi sa čitanjem, šah čeka da se završi partija, pa i igračke mogu sačekati sledeću inventivnost...
Problem mi je jedino što uz tu knjigu zateknem i neispražnjenu pepeljaru... E, sa tim se već ne slažem...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 05.07.2007, 23:04, Naslov:
Nervira me sto pusi!!! I rekao je 100 puta da ce prestati, sto i uradi na mesec dana i onda opet pocne! A time se opet vracamo na ono prvo - njegovu neodgovornost i vecito odlaganje.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 05.07.2007, 23:28, Naslov:
Joj, devojke, ja se vas već pomalo bojim...Osmeh Što ste oštre...
Ja evo i pušim, i ostavljam knjige po kući... I muž čita i puši... Ali bar ne obećavamo da ćemo prestati, što znači da baš nismo neodgovorni....Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 05.07.2007, 23:57, Naslov:
E pa to je resenje. Ako obecavas 100 puta pa ne uradis onda je problem! Ali da on meni kaze "E znas ja ne mogu da ostavim pusenje" onda bih razumela.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 06.07.2007, 00:12, Naslov:
Pa onda mu lepo savetuj šta treba da kaže, pa da mu skratiš muke... Osmeh On se sigurno i trudi više zbog tebe, nego zbog sebe. Ludost je pušenje, ali je lepo da se bar trudio, zar ne?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 96
Koliko clanova ima idealna porodica?