Gde si bio sinoc?

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 22.12.2006, 15:36, Naslov: Gde si bio sinoc?
"Gde si bio sinoc?"

Zasto ih nervira ovo pitanje???
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 44
Reg. datum: 05.12.2006
Datum unosa: Petak 26.01.2007, 20:09, Naslov:
Zato sto muskarci hoce da imaju svoj mir i nikako ne mogu da razumeju nas zene kad ih stalno nesto zapitkujemo i stalno nesto hocemo da pricamo i stalno nesto hocemo da znamo. Jos nisam muzu postvila ovo pitanje jer jos nigde nije sinoc bio bez mene.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 14
Reg. datum: 04.02.2007
Datum unosa: Nedelja 04.02.2007, 16:45, Naslov:
Bio je 'sinoc bez mene', ali moj je po tom pitanju retka vrsta- uvek kaze i ne nervira se kad mu postavim to pitanje

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 11
Reg. datum: 13.02.2007
Datum unosa: Utorak 13.02.2007, 20:29, Naslov:
Muskarci vole slobodu i ne zele nikome da polazu racune. Reci ce vam gde je bio ako ga to lepo pitate, kroz opusten razgovor (i naravno, ako ste i vi spremni da mu odgovorite na isto pitanje). Ali ako ga sacekate i "s vrata" ga pitate "Gde si bio", naravno da ce se iznervirati. Pa i ja bih tako reagovala.Osmeh
____________________
"Zivot bez cilja navodi samo na razmisljanje i tugu, na besmislenu i bucnu raspustenost."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 44
Reg. datum: 05.12.2006
Datum unosa: Sreda 28.02.2007, 16:50, Naslov:
I ja volim svoju slobodu, a nisam muskarac vec zena. Osmeh
Sloboda je svima mila.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 02.05.2007
Datum unosa: Sreda 02.05.2007, 18:19, Naslov:
Nikada ne postavljati pitanje koje ni same ne zelite da vam postave!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 26.05.2007, 23:50, Naslov:
Ovisno je i na kakav nacin se pita. Ja pitam jer me zanima s kim je bio, kako je bilo, a ne zato jer nemam povjerenja u njega i on to zna. Zato nikada ni njegova reakcija na takvo moje pitanje nije negativno interpretirana.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Utorak 29.05.2007, 03:34, Naslov:
Slažem se sa Tarom.
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 29.05.2007, 05:38, Naslov:
A sta ako on nije siguran da imate poverenja u njega? Vi ga pitate iz najbolje namere, a on odmah...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Utorak 29.05.2007, 05:41, Naslov:
Tada morate oboje porazgovarati, temeljno!
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 29.05.2007, 06:54, Naslov:
Nista bez razgovora. Svi znamo da je napad najbolja obrana i muskarci to bogato koriste Osmeh Ako im objasnimo da nam ne smetaju njihovi izlasci, jer i oni moraju imati svoj licni zivot iako su u vezi, vjerovatno ce nam sljedeci put sami bez slabe savjesti ispricati gdje su bili i kako su se proveli.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 29.05.2007, 11:06, Naslov:
Ja uvek dam precizan odgovor na to pitanje i svima lepo.Nema tenzije, nema ljutnje, mada zaista imamo i više nego fer plej odnos i poverenje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 31.05.2007, 17:17, Naslov:
Obicno nemam razloga da postavljam takva pitanja a ako sam u situaciji da ga postavim, dobijem odgovor.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

novi pazar
Broj postova: 39
Reg. datum: 08.05.2007
Datum unosa: Petak 01.06.2007, 20:24, Naslov:
'Nikada ne postavljati pitanje koje ni same ne zelite da vam postave!!!'
ja, takodje, mislim da je vazan nacin na koji se to pita. ima dana kad me interesuje gde i sa kim je bio samo onako,kako se proveo...ali ima i dana kada me stvarno interesuje,a to lepo srocim,upakujem u uobicajen razgovor i sve bude dobroOsmeh onda kada se postavimo sa velikom znatizeljom i ljutnjom...onda se sve pretvori u dugu polemiku ( samo da navedem MALI detalj-ja mu verujem)Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 17:19, Naslov:
Kako je jepo, i eto, pomalo čudno, što se ispostavlja da smo skup veoma tolerantnih osoba, u skladnim vezama... Kada sam pročitala vaše postove, prosto mi došlo da vam oponiram, čisto zbog ravnoteže...Vrlo srecna
Ali ne mogu, pošto smo i mm i ja izraziti "slobodnjaci", pa "sinoć" nikad nije problem...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2007, 17:28, Naslov:
@ The Teacher
Citat:
"Gde si bio sinoc?"
Zasto ih nervira ovo pitanje???

Postoje neke stvari koje jednostavno moramo znati o osobama koje volimo, sa kojima zivimo ili smo samo u vezi (to vazi tako za Veneru kao za Mars).
Nikada me nije nerviralo takvo pitanje jer znam u kakvom kontekstu je bilo postavljeno. Svejedno, u eri mobitela nemoguce je ne znati gde je osoba koja ti je draga.
Drugo je ako je takvo pitanje postavljeno kao da smo time nesto krivo napravili pa se moramo sada opravdavati. To sigurno smeta i nervira. Ali onda je u pitanju vec nesto drugo, mnogo bitnije. Da li mozemo uopce voleti osobu u koju istovremeno nemamo temeljnog poverenja? Gde je tu ljubav? Da li smo uopce pravilno izabrali ili mozda imamo sami neke fobije koje treba leciti. (Opet vazi za obe strane.)
A postoje i potpuno neduzne stvari o kojima jednostavno (momentalno) ne zelimo pricati Wink - (I to vazi za obe strane.)
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

sabac
Broj postova: 7
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Subota 09.06.2007, 07:49, Naslov:
Uh,postavljala sam ga s` pocetka veze,tj. braka.A,sada nikuda ne ide bez da mi se prethodno javi kuda ide.Mislim da je to o snovna kultura kada neko zivi zajedno,bez obzira da li je to ljubavni par!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 11.06.2007, 19:12, Naslov:
U pravu si, obaveštenost o životu partnera je svakako bitna, ali mi se čini da smo mi ovde to pitanje tumačili iz ljubomorne konotacije, a ne kao prirodnu, normalnu zainteresovanost. Što Ammy kaže, važan je ton kojim se to pitanje postavlja...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 11.06.2007, 21:24, Naslov:
Ja sam uvijek voljela da kroz priču saznam gdje je bio,šta je radio, s kim je bio? Osmeh da ne budem policajac...onako....kad im se da malo prostora..sami kažu...ponekad i više nego što treba ;-)

Uostalom..tačno je....ja ne volim da me se provjerava...i stavlja pod lupu...pa se trudim da budem fer i korektna...i prema njemu...ko god on bio,haha...ali ako me jednom izigra...uhh... loše po njega :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Nedelja 17.06.2007, 03:39, Naslov:
Uh... ja ne znam gde je ON bio sinoc ali znam da je Sunshine bila sa mnom Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 261
Koliko clanova ima idealna porodica?