Malo obavestenje

  • 1
Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2007, 06:58, Naslov: Malo obavestenje
Nažalost, moram vas izvestiti da zbog ozbiljnog problema zdravstevenog karaktera, ja ću svoj boravak ovde svesti na što manji učinak.Do daljeneg.
Sve je u redu, samo mi je akumulator otišao u majčinu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2007, 07:10, Naslov:
Ne brini, druže. Tu smo i čekamo te.
Želim ti brzo ozdravljenje i sve najbolje!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2007, 07:11, Naslov:
Nerv, nedostajaces nam, ali znaj da te tvoji virtuelni drugari cekaju bas na ovom mestu...

Zelim ti sto uspesniji oporavak....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2007, 16:06, Naslov:
Drzi se, Nerv!! Mada... sad se nesto razmisljam oko one Skode... hmmm... Osmeh Ali ipak si mi drazi TI!!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 29.06.2007, 02:04, Naslov:
Napuni akumulator Nerv i sve najbolje za tvoj rodjendan :-P

Profil

Posaljite privatnu poruku

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 05:36, Naslov:
Nervozni,pa gde si nam ti?
Jer si bolje?Hm,sta se to zbiva stobom nesto si nas napusto...smrc,,,,?
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 06:27, Naslov:
Tu sam, počeo sam da se vraćam lagano.
Imao sam tehnički kvar na akumulatoru,

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 06:51, Naslov:
Nerv, napisala sam ti recept za punjenje akumulatora Wink Kupi palice i put pod noge Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 07:23, Naslov:
Misliš da je to rešenje?Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 08:19, Naslov:
Ja bi na tvom mjestu sigurno to prvo probala. Posto sama koristim te palice kod uspona, znam da bez njih vise ne bi napravila ni korak.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 14:57, Naslov:
Nerv, negde moras sigurno poceti.
Sam najbolje znas o cemu si razgovarao sa doktorom. Prvo pitaj njega. Svaka lagana fizicka aktivnost je sigurno dobrodosla.
Sam znas da sve ovisi od tebe. Onaj visak kila moras smanjiti. Kao ekspert za pravilnu iskranu tocno znas da zbog toga neces biti gladan.
Doslovce cepi se protiv svake sekirancije. Izbegavaj sve ono sto ti dize tlak, pa makar to bili samo razgovori o necemu sto ti se ne svidja. Sve ono sto sam imao priliku procitati od tebe + sve ono sto nisi napisao, zavrsilo je upozorenjem. I to sto ti se desilo je prvo upozorenje. Ako ne promenis nacin svog zivota bolje biti ne moze.
Nisi ni jedini. Znam za puno takvih slucajeva. Jedan decko, doduse par godina stariji od tebe, kupio je psa i sada uvek kad ima vremena seta sa njim. I to mu dodje kao jako dobra terapija i rekreacija, psihicka i fizicka. Njegov kardiolog je sve vise zadovoljan kada dodje na pregled - znam to jer se licno znamo i pricamo o tome.
Promeni svoj zivot i okreni ga za 360 stepeni - pa ne tako da se vratis na isto, vec u spirali.
Nerv, nema problema - probleme napravimo ljudi sami Wink
Srecno i sve najbolje!
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 15:57, Naslov:
Dark ti je dao odlican savet! Ja imam psa i znam koliko mi energije odlazi trceci za njim Osmeh Te otmi mu krpu, te otmi mu papucu, te daj mu vodu, granule, prosetaj ga, iscesljaj ga... Setnja je zaista lekovita za oboje, on uziva njuskajuci sve i svasta (da ne govorim kako ne propusta ni jedno drvo da na njega digne nogu, heh), a ja malo provetrim glavu, izadjem na vazduh, protegnem noge...
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 17:34, Naslov:
I ne samo to da provetris glavu, Vunice Osmeh Vec duze vremena znaju da pas jako dobro oseti sve promene u zdravlju gospodara i cak ga upozorava na njih...
Recimo, gledao sam na Discovery-ju pricu jedne epilepticarke. Uvek joj prije epileptickog napada dodje njen pas, od kojeg se ne rastaje, i njuskom ju pocne gurati u nogu. Ona brzo popije tabletu i legne. Vec godinama nije imala napad jer ga je pomocu psa uvek sprecila.
Kako je dosla do tog saznanja? Na pocetku nije znala odakle promena kod psa i uvek je njegovo cudno ponasanje zavrsilo epileptickim napadom...
Vec dugo istrazivaju pozitivno dejstvovanje zivotinja na coveka. Psa, delfina etc.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 17:49, Naslov:
Dobro de, provetrim i glavu i vunu Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 17:54, Naslov:
Dobro de, poznate su mi varijante provetravanja Wink
Zasto mislis da svaki automehanicar natera auto u breg :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 05:55, Naslov:
Hvala Vam na svim savetima, u svakom slučaju.Apsolutno sam svestan, svega što me je zadesilo, i verujte mi da menjam način i sistem života.Kako i na koji način, ja bih sada mogao da filozfiram na tu temu, ali da menjam 99% navika, menjam.Svestan sam činjenice da je sasvim moguće da me samo ne stane i da me nema.
A ne ide mi se.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 09:40, Naslov:
E to zadnje ti je dobro Osmeh
....Danas smo ovde, sutra ko zna gde smo,,,,
Nesmes se opterecivati i prisvajati tudu nesrecu. Ne znamo kome sta i kako pisano. Jedna moja poznata ima neverovatan procenat zacepljenja krvnih sudova-klinicki slucaj, pa ziva je, zahvaljujuci genetici-jaki krvni sudovi. A drugi slucaj jedne osobe koja govori kao da joj med tece iz usta, i o kojoj nikad niste culi da se nekad u zivotu iznervirao, zbog potisnutog stresa i nervoze preziveo je infarkt-a covek se zdravo hranio.
Znaci puno faktora utice na nase zdravlje, mozemo se cuvati s jedne strane, a da nas strefi s druge...
Tako da Nervozni za pocetak-bez nervoze, i malo vise pozitivnih misli.
Ostavi pokojnike, tamo gde su otisli, ne zaboravljaj ih, ali nemoj traziti odgovor na -zasto bas on, dali cu i ja, kad, kako.... potrebniji si zivima nego pokojnicima. Zato ispuni misiju zbog koje si prvenstveno roden-radost roditeljima... Osmeh i ostalima Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 13.05.2009, 20:01, Naslov:
Epa devojke imam i ja jedno obavestenje danas sam dobila sudbonosni poziv od sutra pocinjem da radim tako da ce moje prepodnevne aktivnosti da se smanje do daljnjeg. Kazem do daljnjeg zato sto mi je i posao donekle vezan za net tako da cu vam se i odande javiti kad kad. Mnogo sam srecna i jedva cekam da pocnem.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 234
Koliko clanova ima idealna porodica?