Psovka

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 17:15, Naslov:
Citat:
I znate sta mi je uvek bilo interesantno? Muskarci, svi od reda koja znam, kazu da im je slatko kad devojka koja vazi za finu i kulturnu nesto opsuje

hehe Marijance zamisli da i ja cuh skoro nesto slicno i slatko se nasmejah...
Desi mi se da opsujem, ali stavrno jako retko Mir
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 21:05, Naslov:
Retko,samo bas kad me nesto iznervira,ali ne mislim ovde na ljude vec tako na neke stvari...kad me nesto nece pa nece,i ne opsujem nesto bas kocijaski,vec onako blago Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 22:21, Naslov:
joj, ovo radim kad sam sama u autu, Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 23:02, Naslov:
Uh,ne podnosim psovke a i govorim ih samo i iskljucivo u sebi! Nikada nisam volela psovke,a valjda je to i do vaspitanja...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 23:16, Naslov:
Ne psujem i ne volim psovke......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 23:18, Naslov:
Ja licno nevolim psovke,al kad se nesto iznerviram
znam reci j....... mali mis!!!
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 09.10.2009, 13:29, Naslov:
Paaaa....umem dobro da psujem,ali kad eksplodiram...onda ni sama ne znam odakle izvlacim psovke...Samo nekada sa bliskim ljudima u sali opsujem,ali vodim racuna...ne volim devojke koje psuju dok razgovaraju sa nekim....poznavala sam jednu takvu kojoj je posle svake trece reci dolazila psovka(tipa...pu...i k...ac,jeb...i se,nab...em te...i tako to).Stvarno je ruzno...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 09.10.2009, 13:34, Naslov:
Svima nama se otrgne nekada neka opaska,neka psovka...pa zar mi nismo Balkanci Vrlo srecna...ma koliko to ne volimo,ipak umemo opsovati kada smo mnogo iznervirani...to vise prilici muskarcima,iako je ruzno i kada oni to rade.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 30
Reg. datum: 15.07.2008
Datum unosa: Utorak 10.11.2009, 14:44, Naslov:
Psovka kao rec izgovorena sebi u bradu nije strasna niti nedopustiva ali ako se upotreblava u svakj prilici kao hobi i sklonost onda tu ima problema..mozes biti obrazovan ali ne i kulturan i obrnuto.A koje psovke najcesce koristis molicu...?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 10.11.2009, 14:47, Naslov:
znam da ne valja da se psuje, ali bas umem da opsujem dok vozim, nije za prezentaciju ovde, Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 10.11.2009, 17:31, Naslov:
Ma svako po malo psuje,i to je isto sastavni deo zivota,neko vise ,neko manje,ja bas kad se iznerviram znam da opsujem Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Subota 01.05.2010, 22:44, Naslov:
Ne psujem ni misha a kamoli sta drugoOsmeh Nisam tako vaspitana i nije u mom vokabularu uopste, kad me neko iznervira ja mu kazem da bih ga udavila najradije ili nesto slicno.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 11:29, Naslov:
Mislim da svako psuje,makar malo...Samo shto ljudi imaju potrebu da pred drugima budu "fini"... Ja psujem...Posebno dok vozim... A ovde ne psujem jer pravila ne dozvoljavaju Wink Vrlo srecna Shalim se,stvarno,ovde nisam ni imala potrebu da psujem...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 11:51, Naslov:
Eh sad Jekalina, potrebu si imala, da li se je iskoristila necu da komentarisem. Osmeh
Ja jako retko psujem, jednostavno moji roditelji su me tako vaspitali, tj iako znam da oni psuju ispred mene nikada nisu...bar dok nisam napunila odredjeni br godina, a i tada im se desilo da im "omakne". Kada sam bila mala vazilo je ako izustim neku psovku ispred tate, njegova ruka ce to uraditi isto ali preko mojih usta. Ali to je bila pretnja koja se nikada nije dogodila. Ne znam koliko je praviljna za vaspitavanje dece, ali kod mene je delovala.
Sada psujem i to onako samo krenem, npr kada radim nesto pa mi ne ide, sama za sebe opsujem, kada mi se pokvari kompjuter Ljuta ...
Cak me kod decka nerviralo kada opsuje nesto ispred mene, da li je u pitanju utakmica ili sl, ne daj Boze da mu izmakne kada se svadjamo. On nije mogao da veruje u pocetku da je to mene izludjivalo, ali polako se navikao i on smanjio psovke.
Psovke su nekako postale sastavni deo svakodnevnog govora. Cujemo na ulici, televiziji, cak su nam neke simpaticne pa im se smejemo, a onda deca od nas vide pa i ona pomisle kako su ruzne reci u stvari smesne i bezazlene. Nista mi se to ne svidja ali protiv toga ne mogu. Jedino mogu ja sama da kontrolisem svoje psovke i svoju decu jednog dana da vaspitam da ne psuju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 12:00, Naslov:
1.Nisam imala potrebu da psujem na temama ili na chetu,a na pp,redovno u razmenjivanju komentara koristim "ruzne" rechi ali u smesnom kontekstu,uglavnom...
2.Teshko je decu nauchiti da ne psuju..Evo ovako...Celu osnovnu shkolu nisam ni znala shta je psovka i pred roditeljima nikada u svom zivotu nisam opsovala,jer kako kazesh,tako su nas vaspitali,ali vremenom,u drushtvu pochnesh da koristish prvo slabije,pa posle i jache psovke...I to ostene u rechniku i samo je pitanje umesh li i mozesh li da kontrolishesh da ne izlete u pogreshnom momentu.Smatram da ne postoji osoba koja nikada nije izgovorila ni jednu ruznu rech!Nema shanse!Ja svoje psovke najvishe koristim u saobracaju...Odlika svakog nervoznog vozacha Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 22:13, Naslov:
Ja psujem. Ali najjace mi je kada hocu da opsujem, nalazim se u novo drustvo ili u drustvu zenske osobe koje ne poznajem dovoljno dugo kako bih psovao, zbunim se, i pocnem da trokiram, ne znam sta sam hteo da kazem i sve to. Onda se slatko nasmejem, napusim sebe i nastavim dalje. Generalno, mnogo je ruzno psovati, iskreno. Ja se trudim da maximalno izbegavam da psujem...
Moj otac npr mnogo psuje, a uglavnom koristi onu *** Boga sto mene izludjuje. Milion puta smo se posvadjali zbog toga ali on nikako da se opameti... Ruzno je psovati stvarno, ali "jbg" srbi smo ! Osmeh xD
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 22:45, Naslov:
Paaa..Sramni
Naravno da psujem....ono bas kad planem...a to je retko,i to jako...
Mrzim ljude kojima je svaka druga rec psovka.. Heheheh
A i ponekad mi se desi da ospujem onako sebi u bradu..kad vozim..ne znam..to je tako..iznerviraju me ovi ..kako lose voze...pa onda... Oklagija
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 24.07.2010, 11:18, Naslov:
Ja nikako ne psujem jer mi se to ne sviđa i mislim da ne pristaje nikome posebnom ženskim osobama. Neprijatno mi je i kad neko u mojoj blizini psuje. Nema mi ništa ružnije kad neko opsuje Boga ili bilo šta vezano za njega. To mi je Ljuta e onda bih ga... u top stavila.. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 17:26, Naslov:
ne psujem nikad,i ne volim psovke...
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kragujevac
Broj postova: 34
Reg. datum: 07.07.2010
Datum unosa: Subota 07.08.2010, 11:57, Naslov:
Ja psujem dok vozim. Sama naravno. A moje dete ima jednu dobru psovku koju svi koristimo. Kada se naljuti kaze "Ide u persum"!
____________________
emadora

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 87
Koliko clanova ima idealna porodica?