Ugovoreni brakovi

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 12.03.2010, 11:11, Naslov:
Po meni to nije normalno i van svake je pameti! Tako razmishljam jer ne poznajem nikog ko je imao slichnu situaciju,jednostavno,nisam odrasla u takvoj okolini,pa stoga to ne smatram prihvatljivim za bilo koga...
Ljudi koji su tako vaspitavani od malena,verovatno podrzavaju to..
Mada,opet ne mogu da shvatim ni to..To je lishavanje slobode i prava na sopstveni izbor,a pre svega uskracivanje ljubavi!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Petak 12.03.2010, 14:43, Naslov:
Ugovoreni brakovi?...... Sokirana zar to ima jos?ne verujem,bar ne u nasim prostorima,to je bilo nekad,danas su ljudi sa naprednim shvacanja.
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 12.03.2010, 20:24, Naslov:
Meni ovo nije nepoznato,jer dolazim sa sela...jeste da je to nekad davno bilo...ali i sada se zadesi neki slucaj...u okolini...Ali,najcesce,ako decko ili devojka ne mogu sami naci partnera...Iz neke koristi,finansija,to ne...ali,ukoliko je npr.decko jako stidljiv,ne izlazi,nikad curu nije imao,onda dodju strine tetke...nadje se cura...i tako... Bebica
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 71
Koliko clanova ima idealna porodica?