Sta vam znaci nick ?

Broj postova: 25
Reg. datum: 08.07.2007
Datum unosa: Ponedeljak 09.07.2007, 21:52, Naslov: Sta vam znaci nick ?
Ovo ovde sto sam video je najcudniji skup nickova koji sam mogao da vidim na nekom forumu. Jedva da sam uspeo da procitam neke, a kamoli da otkrijem sta znace.
Isto je bilo i sa onim forumom tamo...

Ako ipak zelite da ostanete u ilegali slobodno batalite ovu temu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 09.07.2007, 21:58, Naslov:
Dobrodosao Poluprazan bazen Osmeh

Na ovom forumu ne samo da je cudan sklop nickova (uz tvoj), vec i cudan sklop ljudi koji ga svakodnevno posjecuju. Ima nas iz svih vjetrova, sa svih strana svijeta, koristimo razlicite naglaske ali na kraju ipak svi govorimo istim jezikom i zabavljamo se :-P

Zelim ti mnogo zabave i ugodnih trenutaka u nasem drustvu HaHahahaha

Aha, jos da objasnim znacenje mog nicka. Tara prestavlja najciscu rijeku Evrope, a ujedno i cvrstu planinu. Neki taj pojam povezuju i sa ambalazom. U svakom slucaju, svidja mi se taj sadrzaj i prekrasno ime Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 09.07.2007, 22:10, Naslov:
Moj je nick, jedno lepo ime. Nije moje ime, ali mi se dopada.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 09.07.2007, 23:14, Naslov:
Blago sam intervenisala na jednoj nemačkoj reči, dodavši joj a na kraju. Slobodan prevod bi bio- izvođač umetničkih (glumačkih) radova...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 00:48, Naslov:
Čuvar plaže na Kumodraškom potoku, u zimskom periodu, kome kasni regres za topli obrok za Februar 2006.
To sam ti ja.
Dakle, moje srednje ime je Nervozni, jer sam i sam poprličino veliki nervčik. A ovo Disident je posledica izbacivanje sa ''onog foruma'' koji svi spominjete.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 00:56, Naslov:
Wooneetza - ili kako bi se na engleskom napisala Vunica Vrlo srecna

Pocelo je odavno, zezamo se decko i ja pa jedno drugom "Kofo jedna...vuno..."... onda od milja on postade Kofica, ja Vunica... tako smo se i registrovali na nekim on line igricama.

____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 01:29, Naslov:
Moj nick nije originalan. Preuzeo sam ga pre 17 godina od jednod decka iz nekog stranog foruma koji se je bavio istim sportom i imao i neke druge meni slicne navike. DaRk znamo sta je, a DuDe su jedan instrument ciji zvuk me jako lepo prati, narocito nocu u planinama. A ni u tome nema nikakve misterije. Neki vole odmor na moru, ja u planinama. Posto sam egoist i ne marim puno za drustvene obaveze u smislu "radni covek" obicno takav odmor traje od pocetka 8. pa tamo do kraja 9. meseca, radije vidim da sto duze, pa sam malo DaRk za okolinu.
Nego, Poluprazni, podseti se pa napisi sta je tebe navelo na tvoj nick.

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 01:45, Naslov:
Čekaj, Dark, koji je instrument u pitanju?
Hm, mislila sam da je dude nešto kao dendi, onaj koji oponaša engleski govor i običaje...U kombinaciji sa dark varijantom, sklopila sam neku zanimljivu sliku... Sad ne znam više šta je dude, pa mi teško da vizuelizujem... Mislim da ću zadržati stari utisak, svideo mi se...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 02:22, Naslov:
Baladi znaci "moja zemlja...", a otkud bas taj nick, pa nedostatak inspiracije u trenutku registrovanja..

A otkud poluprazan bazen? Znam da je tamo bio prazan-Osmeh, sad je barem pun do pola-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 15:12, Naslov:
@ Darstellerina
Citat:
Čekaj, Dark, koji je instrument u pitanju?


Sada mi je zao.
Znas, ne verujem u horoskop. Rodjen sam 6.1., jarac, i jednom sam pogledao na netu u neki drugi "horoskop" - Sta ste bili u proslom zivotu? Ne verujem ni u reinkarnaciju i te stvari, ali ovako iz stosa sam pogledao sta sam to bio, pa da vidim Wink Evo, ovako iz glave da ti kazem sta je pisalo:

Rodio sam se davne 1600 i neke godine u Skotskoj. Naucio sam jako lepo igrati na dude. Posto sam bio talentiran i za neke druge stvari, roditelji su mi platili skolovanje u Londonu. Kada sam se vracao kuci, obicno sam uvek na onim Skotskim visoravnima zaigrao na dude, tako da su me moji culi da dolazim. Jednom me je na povratku kuci uhvatila noc i na onim brdima ubio me je medved.

Zanimljivo Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 25
Reg. datum: 08.07.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 15:30, Naslov:
Nema nekog objasnjenja za ovo. Nick nije povezan ni sa cim direktno. Jednostavno kad sam se registrovao vrteo sam razne stvari po glavi i dodjem i do tog. Zamislio sam u glavi sliku ispraznjenog bazena i ta slka mi je bila toliko neobicna da sam to i napisao. Ovo sa polupraznim mi izgleda jos neobicnije kad zamislim u glavi.

Inace jedino sto povezuje mene i ovaj nick je cinjenica
volim bazene i boravak u njima. Mada mi to nikad nije ni palo na pamet kad sam se tako potpisao...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 15:59, Naslov:
Bavio sam se plivanjem, Poluprazni. Moj trener je bio neki Pedja, inace rodjeni Beograjcanin. Jednom sam na nekom susretu u Vinkovcima skocio obucen u bazen, pa su se svi zgrozili, a devojke smijale. No, danas to svi rade... :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 16:59, Naslov:
@Dark
Nema veze, uvrstiću u sliku malo muzike i plesa, iako te stvarno nisam tako zamišljala...Osmeh Mi kažemo gajde, sad mi je jasno...
U svakom slučaju kloni se medveda...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 17:11, Naslov:
Hehehehehe, DaRkGaJdE i triglavski medved Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 10.07.2007, 17:48, Naslov:
Nema mnogo misterije oko mog nick-a...ja sam uvijek nasmijana...od uveta do uveta Bljak to mi je neki zaštitni znak...jednom mi je jedna djevojka rekla da unosim sunce u sumornu sobu punu sivih ljudi...hvala joj...od tada sam Sunshine :cool:
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 06:07, Naslov:
***Cherry***
Visnjica ili tresnjica, kako je kome draze,mada se sa engleskog Cherry prevodi kao Visnja, slicno kao kod vunice, moj decko me od miloste zove tresnjice moja ili visnjice moja itd...A nekako mi je bilo glupo da mi nik bude visnjica pa napisah na engleskom Cherry. Zvezdice su dekoracija... Osmeh
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 00:18, Naslov:
Maculi - tako su me zvali roditelji i brat "kad sam bio mlad".
Nemam pojma odakle im to. Nerviralo me u detinjstvu, a sad mi je simpa.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 48
Reg. datum: 03.12.2006
Datum unosa: Sreda 05.09.2007, 04:36, Naslov:
Omiljeni cvijet - bijeli ljiljan, zato i Lillie. Moze i Lily, isto ti ga dodje hehehe

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 13
Reg. datum: 27.08.2007
Datum unosa: Sreda 05.09.2007, 21:00, Naslov:
prilagodila sam svet sebi...bar onaj deo sveta koji je oko mene 8)
inače...Neprilagodjena sa ONOG foruma :-D alijas Aleksis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 47
Reg. datum: 09.01.2007
Datum unosa: Sreda 05.09.2007, 23:33, Naslov:
Suada je moje ime a u prijevodu znači - sreća, ona koja ima sreće.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 242
Koliko clanova ima idealna porodica?