S.E.X. :)

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Utorak 30.10.2007, 16:34, Naslov:
Mozda zavisi od toga da li neki muckaju glavom, a neki i preteraju Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 30.10.2007, 20:46, Naslov:
Čovek pripada životinjskom carstvu, klasi sisara i to je to! Čista biologija! Ostalo smo sami iskomplikovali...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 30.10.2007, 21:14, Naslov:
Citat:
maculi: Meni se voajerstvo , ekstremnosti , svingeri i još mnogi ...nikada nisu svidjali i nikada neće

Ni ja nisam pristasa tih slobodnih gibanja ali me njihovo ponasanje ni malo ne smeta. Sve je odluka pojedinaca, pa ako su oni njima zadovoljni zasto bi si mi radili probleme zbog njih.
Covijek je cudno bice i njegovo ponasanje je i u sexualnosti ovisno od njegove intelektualne zrelosti, odnosa do zivota i stupnja samopouzdanja.
Cak i kad bi doslo do evolucijske pojave, da je bolje imati vise partnera odjednom, morali bi nas odgajati vec od malih nogu na taj nacin.
Bas me zanima da li i ti ljudi, koji prakticiraju sve te aktivnosti, odgajaju djecu na taj nacin.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Sreda 31.10.2007, 08:43, Naslov:
A iz kog aspekta bi zapravo htele obraditi ovu temu?
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 20:57, Naslov:
Iz kog aspekta? Pa, pretpostavljam si svih mogućih... Ova tema je nepredvidiva, puna zaokreta i iznenađenja baš kao i sama tematika...Osmeh
Može se shvatiti ozbiljno, može i kao opuštencija, kako kome odgovara. Upravo se o tome i radi, zar ne?
Mene zanima kako tumačite razliku između seksa i bluda? Da li su to sinonimi ili dva potpuno odvojena pojma?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 21:13, Naslov:
Mogu biti sinonimi ako partneri u svojoj sexualnoj aktivnosti koriste metode, tehnike, pa cak i pomagala za koje oba partnera smatraju da im gode. Blud bi za mene bio u slucaju da jedan od partnera forsira uvodjenje nekih radnji koje bi drugom partneru bile odvratne.
O bludu bi mogli govoriti i kad bi se te sexualne aktivnosti odvijale pred djecom ili na javnim mjestima.
Uostalom, ima toliko razlicitih ukusa cak i na tom podrucju da ne mozemo govoriti o bludu ako nam se ne svidjaju sadisti, mazohisti i svi ostali "cudaci" koji na svakakve nacine upotpunjuju svoju seksualnu aktivnost.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 11.11.2007, 22:53, Naslov:
A tek fetiši!!! I oni koji se uzbudjuju gledajući samo pojedine delove tela ( na primer nožne prste...) ili visoke potpetice, mrežaste čarape...I ako nema tu vizuelnu stimulaciju, ništa od seksa...Meni je to prilično nastrano iako i žene često imaju neki fetiš. Nekad je to bodi majica pripijena uz muško telo, nekad uske farmerice, bokserice....Da li je i to fetiš ili samo nešto što nam je lepo na njemu? Gde su granice?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 00:44, Naslov:
Seks je dobrovoljan, a blud je kad je tu neko povredjen ili fizicki, ili psihicki.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 06:23, Naslov:
Tako i ja nekako mislim, da je bludno sve ono što nije dobrovoljan čin jednog od aktera. Ali zašto se onda kaže protivprirodan blud? Taj se termin koristi i u Krivičnom zakonu. To valjda znači da postoji i prirodan blud, i da je on ok. Hm, to je valjda kad se tuku, a vole Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 06:39, Naslov:
Hehehe, cini se da je tako. Svasta ljudi rade i to stvarno jeste ok dok im je na volju.
Kad su fetisi u pitanju, maculi, ni tu prica nije tako jednostavna. Svi mi imamo neke svoje slabosti ili nam se nesto posebno svidja. Stvar je u tome da to "nesto" ne bude jedini razlog da imamo seks, nego samo jedan od podsticaja. Prolupanost je kad neko odbaci svo bogatstvo seksualnog zblizavanja zarad neke pojedinosti koja ga pali.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 06:46, Naslov:
Citat:
Darstellerina:Taj se termin koristi i u Krivičnom zakonu.


Ja bi i tu nasla odgovor Osmeh Cim je doslo do Krivicnog zakona, znaci da je neko bio povredjen i obratio se sudu Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 07:36, Naslov:
Zavisi sa kog se aspekta tumaci blud. Sa stanovista religije blud je i seks van braka, za konzervativce, blud je sinonim za cesto menjanje partnera. Nemam jasnu definiciju o tome sta bi trebalo da bude blud...Postoje ipak ponasanja koja su zaista neprirodna i devijantna poput nekrofilije, sodomije, pedofilije, i sl., pa bih ih nazvala bludnim :-?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 22:15, Naslov:
Znate sta, za sve one koji zele uzivati u trenucima u dvoje izasla je knjizica sa uputstvima za Ljubavne igre. Cinjenica je da rutina i dosada nakon odredjenog vremena moze ugroziti opojnu strast ljubavi.
Eto, zato predlazem da se za novogodisnje praznike nagradite knjizicom u kojoj cete naci savjete za budjenje strasti, ljubavne napitke i hranu koja ima ucinak afrodizijaka.
Sastavite uznemirljiv jelovnik za vecer u dvoje i opet zacinite svoju vezu. Poletite na krilima ljubavi i provjerite da li je to blud ili samo ono sto oboje usrecuje i opusta.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 22:24, Naslov:
Mislila sam da ću i ovu novogodišnju noć kao do sad provesti u društvu. Ako kupim knjižicu-čini mi se da ću dva puta zaključati vrata i ostati s mužem!!!
Šalu na stranu-probati nešto novo što oboma odgovara može biti samo još jedan pozitivan impuls u braku! Zašto da ne?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 17.11.2007, 21:40, Naslov:
Imas pravo maculi, nije to sala, vec je sex vrlo vazan element svake veze.

Kazu da je kvalitetna spolnost rezultat ucenja, strpljenja, dobronamjernosti, a prije svega - iskrenosti. Prvo do partnera, a i do nas samih.
Ako smo svojim spolnim zivotom nezadovoljni, moramo razmisliti o tome i porazgovarati s partnerom.
Razmislimo da li imamo kakve psihicke ili fizicke probleme. Razmislimo kakav je bio odnos do tijela i spolnosti u nasoj porodici dok smo odrastali.
Kakvo je bilo nase prvo spolno iskustvo. Kako smo se tada osjecali.
Kako na spolnost gledamo danas, kada osjecamo najvecu zelju i uzitak. Na kojem mjestu ili trenutku dana.
Razmislimo kakva bi bila nasa idealna eroticka situacija, pri tome dozvolite svojoj masti da vam pomogne naci slobodnu put, a realnost neka vas pri tome ni malo ne ogranicava.
Budimo svjesni da nikada necemo biti idealni i da nema smisla cekati da se to desi. Svako tijelo sposobno je dati i primati uzitke i jedino to se broji.

Ne zaboravite da ste vi vase tijelo i da je najveca sreca upoznati se.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 17.11.2007, 22:09, Naslov:
Eto, tako mi u komsiluku razmisljamo Wink

Vidi, vidi ti moju komsinicu. Muz na putu, a ona o sexu Osmeh

Ono sto je po meni najbitnije za ocuvanje veze je sposobnost budjenja i odrzavanja strasti i paziti da sva krevetna aktivnost ne postane rutina, t.j. procedura koja uvek istim pokretima vodi k orgazmu. Jedino dovitljivost i stalno trazenje neceg novog, bez kocnica i osecanja srama, da priznamo i otkrijemo partneru svoje zelje (ma kakve one bile), odrzavat ce vezu u kondiciji.
Nije na odmet posetiti i neki od sex shopova. Tamo je obicno guzva, a po obicaju svi kazu da traze neki poklon u smislu stosa za neki rodjendan ili drugu prigodu Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 00:29, Naslov:
Tara:
Citat:
Kazu da je kvalitetna spolnost rezultat ucenja, strpljenja, dobronamjernosti, a prije svega - iskrenosti.


Ako jos dodamo mastovitost i budnost o kojoj prica DaRkDuDe, mislim da smo dobili dobru osnovu za nesto sto je dobro, a moze i da traje.
Hehe, ta pomagala stvarno mogu biti super, ali je nekad dovoljno nacrtati jednu liniju na telu, pa da masta vec krene. Wink Mislim crtu... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 00:37, Naslov:
Citat:
Vidi, vidi ti moju komsinicu. Muz na putu, a ona o sexu

Pa i muž na putu sigurno razmišlja o tome. Kako će biti kad se vrati....
Razdvajanja uvek pomažu da se raspiri strast!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 00:39, Naslov:
Dejane, u tebi izgleda čuči neotkriven umetnik( u crtajnu )...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 00:46, Naslov:
Citat:
Dejane, u tebi izgleda čuči neotkriven umetnik( u crtajnu )...

Otkriven je, otkriven... samo je selektivan Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 363
Koliko clanova ima idealna porodica?