Sta muskarci ocekuju?

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Sreda 18.07.2007, 18:18, Naslov: Pa dobro...
... sta mislite da muskarci ocekuju od (svoje) zene ?

Mi cemo malo pricekati sa odgovorom, a Vi napisite sta mislite da je to sto odlucuje kod nas ? Tvrdim da su nase zelje skromne, pa da vidimo sta Vi mislite o tome.

(P.S.: Ajde pisite malo vise, da Vunici prosirimo sobicu Wink )
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 18.07.2007, 18:41, Naslov:
Pa dobro, nadam se da ce nakon prosirenja metrosi konacno nagrnuti u njenu sobu-Osmeh.

Well,..konkretno on od mene ocekuje pre sveag da imam svoj identitet, da ne budem zena koja zivi samo za svog i zbog svog muskarca...Tolerancija, razumevanje, ljubav... to se naravno podrazumeva...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 18.07.2007, 19:21, Naslov:
Dok si zaljubljen ne ocekujes nista osim ljubavi, a dajes potpuno sebe. Desi se da i svoj identitet izgubis, u najmanju ruku prilagodis njemu. Ma kad si zaljubljen, definitivno ne gledas jasno. Zato se i razocaramo, kad se zavese otvore i zagledamo mane.
Ja sam ocekivala simbiozu, kompaktnost, homogenost, u svakom pogledu i momentu, ma savrsenstvo sam ocekivala verovatno.
A on je od mene ocekivao mislim, prvo druga u njegovim omiljenim aktivnostima, duhovitu osobu koja bi razumela njegove sale i bila uvek nasmejana, obrazovanu osobu koja razume njegov rad, majku koja ume sa decom, zena koja ume da se dotera i lepo da izgleda, naucnika u spavacoj sobi, zenu koja zna da vodi domacinstvo i uz sve to stedljivu osobu.
E, sad desi se negde da omanem, ali ljudi smo, pa niko nije savrsenTuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Niš
Broj postova: 21
Reg. datum: 11.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 19.07.2007, 20:57, Naslov:

Kalina, ako ucinis i pola od toga sto je on ocekivao, veruj mi to je vise nego dovoljno.
____________________
passenger

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 19.07.2007, 21:41, Naslov:
Ja mislim da ocekuju maximalnu toleranciju! Tipa "odem na pivo sa drugarima i vratim se ujutru u 5h, ali moja zena mora to da razume... to sto ja zvizdim i dobacujem svakoj cici ne znaci da bih je odvukao u krevet..." Vrlo srecna
Ocekuju zenu koja je ne menja, ne stari, ne goji.... uvek spremnu za spremanje rucka, peglanje, na koju uvek mogu da se oslone..
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 19.07.2007, 21:44, Naslov:
Uglavnom, zena mora biti uvijek u "stosu" - zena za sva vremena Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Niš
Broj postova: 21
Reg. datum: 11.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 19.07.2007, 21:51, Naslov:

Predrasude......
____________________
passenger

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 19.07.2007, 22:20, Naslov:
Musko objasnjenje o izboru buduce supruge, po preporuci poznatog biznismena Wink kako je testirao njegove tri kandidatkinje-davajuci im po 50.000 eura:
-Jedna je potrosila sve pare na sebe, da mu bude lapa, najlepsa na svetu-pametna zena zna kako da ugodi muskarcu,
-Druga je sve pare potrosila na njega, da on bude najlepsi od svih momaka-pametna zena zna da ceni muskarca,
-treca je sve pare ulozila u biznis koji joj se isplatio triput, tako da je doterala i sebe i njega i ostalo joj je za dalji biznis-pametna zena, razmislja kao muskarac.
Koga je odabrao za suprugu,sta mislite? Heheheh



Pa naravno onu sa najvecim grudima Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 19.07.2007, 22:27, Naslov:
Predrasude Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 21.07.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 02:57, Naslov:
Verujem da ce svaki muskarac da progleda kroz prste umecu u kuhinji i karijeri doticne dame, ako je ona mastovita i vesela u spavacoj sobi... i tolerantna na njegove sitne gluposti...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 22.07.2007, 08:01, Naslov:
Ipak bih voleo da ona vise zna o kuhinji, nego o nasoj mastovitosti i glupostima. Samo neka bude tolerantna i zivahna... Heheheh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 22.07.2007, 16:16, Naslov:
Pa dobro...
Koliko ljudi-toliko ćudi, i verovatno ne postoji ni jedna žena koja bi mogla ispuniti očekivanja svih muškaraca na svetu, pa makar bila i čuvena AJ. Znači, može se pričati samo o odnosu jedan na jedan, a uopštavanja su uglavnom pogrešna.
Ali dobro...
Muškarcu je važno da zna da je voljen. I oni od nas uglavnom i ne očekuju kule i gradove (kao što to mi umemo da očekujemo), njihovi zahtevi su najčešće vezani za male znake pažnje, za sitna ugađanja... Oni očekuju nežnost, koja će im dati opravdanje da bi oni pokazali nežnost, jer oni vole tu igru. Takođe vole i preduzimljivost kod svojih žena u svakoj situaciji, u domaćinstvu, sa decom, u odnosima sa ljudima, pa i u seksu. Predrasuda je da muškarci vole lutkice, koje u stvari više liče na našminkane klade, a koje je potrebno večito vući i animirati. Oni vole da su ponosni na svoje žene, koje takođe uspevaju postići da se i oni osećaju poštovanim, tj. da se žene ponose njima. A najbolje je kad to priznaju i u društvu njegove porodice i prijatelja... Osmeh
Ipak, čini mi se da je u pitanju nešto što bi se moglo nazvati "živom ljubavlju". Da je žena interesantna, da ne dozvoli dosadi da prevlada fluid i strast, da je večito budna i aktivna u vezi, a da muškarcu uvek iznova za otkrivanje nudi neki novi veo kojim krije neku novu tajnu...
Neke najvažnije stvari moraju da se podrazumevaju, ali sitnice ni slučajno ne treba da se podrazumevaju...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 22:04, Naslov:
Pa dobro... to se podrazumeva...Osmeh Osmeh Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 14.08.2007, 01:21, Naslov:
Hahaha, Kalina, nisam ni sumnjala da ti to ne znaš...Osmeh


Dark
Citat:
Ipak bih voleo da ona vise zna o kuhinji, nego o nasoj mastovitosti i glupostima. Samo neka bude tolerantna i zivahna


Ima u tome istine, ako je verovati našim starima koji kažu da "ljubav na usta ulazi". I baš danas sam u jednom ženskom časopisu pročitala da na muškarce izuzetno podsticajno utiče miris tek pečenih kolača i vanile...
Žene, recepte u ruke, i svakako odvojte deo "živahnosti" i za kuhinju...Osmeh
Muškarcima je po tom pitanju sa nama mnogo lakše, svaka njihova kuhinjska delatnost nas prvo šokira, a svakako i razneži... Kad on iseče luk, nama krenu suze radosnice...Osmeh
Ipak je najlepše kad je sve uzajamno. Čak i kad je u pitanju tolerancija za maštovitosti i gluposti...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 14.08.2007, 01:38, Naslov:
Ehe bas sam u DM-u vidjela dekorativne svijece sa mirisom tek pecenih vanili kolacica. Mozda bi ih mogle posluziti veceras za desert, uz neku njeznu muziku uz plamicak svijeca.
Snalazljiva domacica uvijek ima nesto slatko pri ruci.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 14.08.2007, 05:35, Naslov:
Hehe, Tara, to jeste snalažljivost kad umesto kolača poslužiš sveće...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 06.09.2007, 15:23, Naslov:
Evo jednog lepog primera zapitanosti muškarca nad tim šta žena očekuje od njega, i njegove, reklo bi se, pobune zašto ga ona ne razume. Početak Balzakovog romana "Ljiljan u dolu " (prvi deo)...
"... Našto su ti podozriva ona dugotrajna sanjarenja koje me, katkad, odjednom obuzmu usred uživanja? Čemu onaj tvoj ljupki gnev voljene žene kad ponekad zaćutim? Zar se nisi mogla titrati kontrastima moga karaktera, ne raspitujući se za njihove uzroke? Nemaš li i ti kakvih tajni na srcu, pa da bi ih ispovedila, potrebne su ti moje?..."
Iz ovih pitanja može se naslutiti potreba muškarca da zadrži svoj unutrašnji svet za sebe, on čak to isto očekuje od žene. Da li je ljubav - ljubav ako jedni druge cedimo, pokušavajući da svog partnera mikroskopski proučavamo, da se utisnemo u svaku njegovu poru, ćutnju, misao? Da li su žene sklone da zaborave na sve svoje i potpuno se utope u identitet svog muškarca? Da li je to iskrenost? Ili je iskrenije i u vezi ostati svoj, pa da i dve ćutnje, ako se slože, govore o bliskosti, razumevanju, ljubavi?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 30
Reg. datum: 19.08.2007
Datum unosa: Subota 15.09.2007, 03:51, Naslov:
Bolje pitaj sta ne ocekuju? Sto se mene tice, neka ocekuju sta hoce.....ja se ne menjam. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Sreda 17.10.2007, 23:09, Naslov:
Pre svega očekuju da im žena bude verna. A dalje zavisi od muškarca, neko će očekivati da žena radi sve dok se on bavi "višim" stvarima, neko će uživati u deljenju obaveza a neko treći će držati tu ženu kao malo vode na dlanu. Sam koncept braka treba, valjda, da podrazumeva najprostije rečeno "zajedno smo lepši, zajedno smo jači". Ali izgleda mi da često nije tako. Sklona sam mišljenju da svako ima sliku idealnog partnera i traži najpribližnijeg tome. Tako da nema mesta generalizacijama po ovom pitanju.
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 21.10.2007, 17:47, Naslov:
Citat:
maslacak: Sto se mene tice, neka ocekuju sta hoce.....ja se ne menjam Osmeh


Ovo mi nekako poznato zvuci Osmeh I sama sam tvrdila da se necu promjeniti, a danas isto govori i moja kci. Vjerovatno ce jos dugo kruziti ova tvrdnja ali rijetko kome uspije da se barem malo ne prilagodi ili na kraju, zbog svojih dubokih uvjerenja, ostane sam.
Maslacak, ta tvoja tvrdnja me je podsjetila na jednu usporedbu. Malo je crna, a radi se o kuhanju zabe. Zabu stavis u posudu i pstepeno grijes vodu, zaba se prilagodjava. Kad voda zakuha, zaba je prilagodjena Osmeh
Tako to nekako izgleda i sa vezom. Ne mora znaciti da si na kraju kuhan ali da bi se sacuvao neki odnos, covijek je prisiljen naci neki kompromis i polako se prilagodjava razlicitim situacijama u zivotu. Jedino na taj nacin veza moze funkcionirati, inace si u njoj sama Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 282
Koliko clanova ima idealna porodica?