farba za kosu?

beogard
Broj postova: 2
Reg. datum: 11.02.2007
Datum unosa: Nedelja 11.02.2007, 21:31, Naslov: farba za kosu?
Da li mozete da mi predlozite kvalitetnu farbu za kosu?Treba mi crvena nijansa(rubin crvena ili mozda i malo tamnija).

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1
Reg. datum: 27.02.2007
Datum unosa: Sreda 28.02.2007, 00:41, Naslov:
Najbolja i najkvalitetnija farba za kosu je HELENTON,ima da se kupi u lilly parfimerijama ,sadrzi vitanim c i slilikon tako da daje prirodan,svilenkasti i visoki sjaj,ima veliku paletu boja a narocito crvenih nijansi .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 44
Reg. datum: 05.12.2006
Datum unosa: Sreda 28.02.2007, 16:53, Naslov:
Hmm ja sam se odlucila da ne farbam kosu. Jednom sam imala plave pramenove, a jednom sam htela ofarbati kosu u svetlije. Umesto toga kosa mi je bila narandzasta ! ! ! Osmeh Frizerka je rekla da je to zbog nekig crvenih pigmenata u mojoj kosi. Nisam shvatila da je to mogla da mi uradi. Zbog toga sam odlucila da zadrzim moju tamno smedju boju kose. Makar je prirodna, a i ne izgleda nimalo lose uz plave oci, cini mi se.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 4
Reg. datum: 10.03.2007
Datum unosa: Nedelja 11.03.2007, 01:53, Naslov:
pa ne znam, ja se farbam garnierovim farbama 100% kolor,
meni su super te farbe, mojoj kosi odgovaraju.. sad sve zavisi kakva je tvoja kosa...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 2
Reg. datum: 10.05.2007
Datum unosa: Petak 11.05.2007, 04:05, Naslov:
Palette,definitivno...Jako su se poboljsale u zadnje vreme,dobro hvataju a ispiraju se minimalno....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 05:22, Naslov:
Farbam se Palettovom farbom godinama. Poslednji put sam uzela onu sa aloe verom protiv narandzastog tona i stvarno deluje! Konacno da nemam zuckaste odsjaje u pepeljastoj kosici Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 06:08, Naslov:
Wella boje za kosu su odlicne!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 06:24, Naslov:
Najviše vjerujem u Palette...i njima se farbam u prosjeku svakih 20 dana...ne znam,kosa mi se navikla na ovu farbu,neki kažu da je prejaka..kad ju moja tanka kosica izdrži,može i ostalima:-D
Probala sam ja i Garnier,i Annyer...ali mi ne odgovaraju,brže se ispiru i nisam navikla na njih:-(
Vuni,koji broj je ta tvoja sa aloe verom? E,i koji broj inače koristiš?:-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 16:13, Naslov:
Gago premila, zelis da ti odam moju najskriveniju tajnu kako bi i ti bila prelepa kao i ja?? Hmm... ne znam... nisam sigurna da zelim da ti kazem....ne bi ti bio prvi put da me imitiras... Vrlo srecna

Ranije sam koristila A10 a ova nova mislim da je 219. Probaj, meni je stvarno ubilo narandzasti odsjaj koji me je izludjivao.

____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 17:53, Naslov:
Pokušavam:-( želim da budem lijepa kao ti...slažem kockice...nadam se da ću nekada dostići barem dio tvoje božanstvenosti:-D nada umire zadnja :-(:-(

Hmm,meni je A10 prejaka...tvojoj vuni možda odgovara...mene taj jači hidrogen zeza...ja C10 koristim...a probat' ću 219...meni se dešavalo da mi boja ispadne extra...da vuče da sivo,da ne izgledam kao pile Osmeh a onda se opet pojavi žućkasti odsjaj...ali,reče mi moja frizerka da je to od laka za kosu...poslije par špricanja požuti malo...pa izgledam kao pile:-D:-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 18:38, Naslov:
Ja sam davno koristila C10 ali je A10 bolja jer vise izvuce i bude pepeljasto. Jedino sto koren ima pomalo taj nesrecni ridji ton. Probaj 219 pa mi javi kako je ispalo Osmeh Ja lak ne koristim uopste..

P.S. Nadam se da ti nece uspeti pa cu opet ja biti lepsa od tebe hihihi! Bljak
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 18:40, Naslov:
Dream on,dream on!:-D:-D kad se bude organizovao Miss foruma...bolje da se odmah natječeš za pratilju,jer miss ću biti JA:-D sa prelijepom,jednakom bojom,bez žućkastih dodataka... JER JA TO ZASLUŽUJEM! hahahaha:-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 25.09.2007, 18:43, Naslov:
Ti si rodjena s tim (zuckastim odsjajem) Vrlo srecnaVrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 26.09.2007, 03:19, Naslov:
Da bi se izbegao žućkast odsjaj , u boju uvek stavite malo crne farbe za kosu.Ali, malo...
Crvenu boju ćete "ubiti" ,ako želite preći u plavuše ,ako uzmete boju koja sadrži zeleni pigment!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 24.01.2008, 21:47, Naslov:
Ja koristim keune i prezadovoljna sam.
Boja se ne ispira,ubija crvenkasti pigment.Pozeljno bi bilo ukoliko ste u mogucnosti da koristite i njihove ampulice prilikom farbanja.
Stite krajeve i kosa je svilenkastija.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Subota 09.08.2008, 12:35, Naslov:
Pre 7 dana sam prvi puut koristila farbuu za kosu. Ranije sam isla kod frizerke i ona bi mi sve to zavrsila ( bojenje, sisanje, feniranje) tako da nikad nisam brinuula kako ce ispastii i td. Nisam koristila farbuu vec neke prelive ( ne znam ni koja je razlika, ali etoo ) Osmeh

Prosle sedmice odlucim da onako na brzinu, promenim boju, frizerka je bila na odmoru i ja to onda preuzmem na sebe, kupim garnijer farbu sa maslinovim uljem, crno - teget nijansa ( prirodno sam svetlo smedja) i sestra me ofarba. NIje nestoo posebno izasloo, cak mislim da mi i ne stoji ova boja, ali imam i velikii problem sto mi se boja ispiraa pri svakom pranjuu. Peskiri su mi dobili plavo - teget nijansuu. Haos!
Nemam strpljenja da cekam svog frizera da dodje s odmora vec mi hitno treba pomoc. Ne znam sta da radim hocee li to stalno tako sa farbama i kako bih mogla da maloo nabaciim svetliju nijansuu, ( mislim moze li odmah farba preko farbe )
Hvala!
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 09.08.2008, 13:17, Naslov:
I ja sam koristila Garnier farbu za kosu, i imala sam problem sto se puno ispirala. Takodje bih volela da nadjem farbu koja se ne ispira ovako. Mada nisam sigurna da li smem da se farbam posto dojim bebu? Zna li neko nesto o tome?
Mislim da bi morala makar malo da sacekas izmedju dva farbanja, bolje je za kosu.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2007
Datum unosa: Sreda 13.08.2008, 13:41, Naslov:
Ja koristim blans vec godinu ipo,samo izrastak izblajham i posle stavim neki preliv. U stvari to sve moja frizerka radi. I sad sam odlucila da pokusam da izvucem plavu boju farbom. Uzela sam keune 1517,cula sam da je ok a i da probam pa sta bude. Inace sam izrazito crna sa crvenim pigmentom. Trebala bih sad ovih dana da je probam,pa cu javiti kakva je farba.
____________________
www.extrasrbija.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Subota 16.08.2008, 00:12, Naslov:
Ja se farbam u plavu boju vec 10 godina i nema koju boju nisam probala.
Vec duze vreme koristim igoru 11/1 i jako sam zadovoljna.
Andrianna dobro pazi keune ide u razmeri 1:2 tacnije 1 farba a 2 hidrogena.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2007
Datum unosa: Sreda 27.08.2008, 19:27, Naslov:
Inace ako nekog zanima,boja je prelepa ali je izrastak zut... i to bas zut...Sve je frizerka odradila kako treba ali nece pa nece...Verovatno cu se satirati,ili nesto tako....jos nisam smislila
____________________
www.extrasrbija.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 260
Koliko clanova ima idealna porodica?