Koji je pravi trenutak za prekid braka?

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 00:40, Naslov:
Potpuno se slazem sa Marijanom, mislim da bi trebalo neko vreme da budes sama i da polako razmislis o svemu i tada doneses odluku, da te niko ne pozuruje i ne prisiljava u tome. Znas da smo uz tebe i da cemo biti tu sta god ti odlucila Frendovi
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 11:13, Naslov:
znam i zahvalna sam svima na podrsci..i sekoo hvala ti sto uvek mislis na mene hvala sto si uvek tu za meneee.....volim te jakooooooooo
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 12:13, Naslov:
A znate shta je najchudnije u svemu? Shto se ovakve stvari deshavaju cheshce zenama nego mushkarcima! Zene sa mnogo vishe emocija ulaze u celu prichu... A mushkarac kada voli,voli jednu i u to je siguran!Kada mushkarac prevari,prevari bez emocija,ako misli na drugu,odluchi se u momentu ,bez razmishljanja da ce ikoga povrediti... E u tome je razlika... Zena ne moze da misli na drugog,a da je ne grize savest... Mislim
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 12:50, Naslov:
joj to mi je i najgore od svega u ovom trenutku ja sam ta koja najvise pati...a o tome i nerzmisljam ja brinem za druge...a sta je samnom...svi mi govore kao sta mi je nisam vise onako heppy,vesela,nasmejana uvek....kazu mi mnogi da cu jos vise patiti ako budem pokusavala drugima da ugodim druge da ne povredim..tada cu sebe najvise i povrediti...al sta cu sad...Tuzna
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 12:52, Naslov:
Glavu gore i misli na sebe!!! Svaki chovek,ma koliko mislio na druge,najvishe voli sebe,to nam je u prirodi! Morash da mislish na sebe,ako zelish biti srecna!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 12:59, Naslov:
Draga moja Sanjice da ti kazem nesto iz iskustva....isto sam tako stalno razmisljala o drugima,da ugodim drugimada oni budu srecni,a sebe sam uvek stavljala na poslednje mesto...i nikada nisam bila srecna,ali stvarno srecna!Nemoj da dozvolis da dodjes u situaciju da te nesto uzasno povredi da bi to shvatila i okrenula list....okreni ga na vreme.
Dacu ti jedan primer...kad me je muz zaprosio i kada smo poceli da pricamo o tome da ja dodjem da zivim ovde gde sam sada,moja glavna preokupacija je bila da ne povredim svoje roditelje jer sam jedinica,da oni ne pate...a onda sam sela i razmislila i dosla do zakljucka da ako ostanem da bi ucinila mojim roditeljima(mami ponajvise) ja cu ceo zivot patiti i kajati se....presekla sam i evo me sada...srecna sam,gradim nesto svoje...nedostaju mi moji ali nista u zivotu ne moze da bude savrseno i perfektno.Kada to shvatimo bicemo srecniji!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 13:04, Naslov:
Ole Mir Sreca
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 139
Koliko clanova ima idealna porodica?