Koji je pravi trenutak za prekid braka?

Broj postova: 637
Reg. datum: 14.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 11:47, Naslov:
Pricala sam snjim, kaze da shvata da je pogresio, ali da sam i ja kriva, da je i njemu falila ljubav, to ne moze reci jer sam ja stalno bila uz njega. Navodno sad ce se vise truditi da aktivnije provodimo vreme zajedno. Ne znam, bojom se da prvih mesec dana bude tako a posle opet po starom!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 11:23, Naslov:
ufff ova temaa davno je bila otvrana,i drago mi je zbog toga...a sada sam ja u slicnoj situaciji samo malo laksoj ego kod biksi mi nismo u braku ali zajedno smo 1,5 godinu...mislilm da je ljubav nestala,da ipak to nije to,da on nije taj za ceo zivot....usput javio se bivsi decko kojeg sam obozavala i morala da ostavim i tada sam upoznala mog sadasnjeg decka a trazila sam samo utehu, ali je to preraslo u nesto vise....a osecanja prema onom bivsem decu sve su jaca i jaca....nama je i onda bilo divno u vezi samo su nam se putevi razisli...sta da radim..kako da ostavim,ili da li da ostavim deckaaa...znam da me voli i zato ja nemam srca da mu to kazem...a opet moje misli drugom putuju.....sta da radim onaj decko ceka na mene vec 2 godine i znam da me voli ali polako gubi strpljenje....sta ako ga izgubim mozda izgubim ljubav mog zivota.....tako mi je teskooo... Tuzna
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 11:51, Naslov:
Uh, meni je to bilo najteze kad treba sa nekim da raskinem, a znam da ce ga to jako povrediti. Tako je bio slucaj sa bivsim muzem, nisam znala kako da mu kazem da nema vise ljubavi. Medjutim, on je to sam skontao po mom ponasanju. Bila sam dosta hladna, nije bilo vise nicega, bukvalno smo ziveli kao cimeri. Ni to njemu nije odgovaralo pa mi je predlozio razvod koji sam ja cekala.
Ne znam sta bih ti rekla, mozda da budes iskrena sa njim.
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 11:55, Naslov:
pokusala sam jednom vec....rekla sam sve sta mi smeta kod njega,sve mane kojih sam se setila...on je dosao do mene placuci,tresao se....i reko da to nije razlog za raskid...obecao je da ce se promeniti...i promenio se...kako da ga ostavim...ne zelim da pati....a ovaj decko ne zeli da me deli....zeli da raskinem sto pre je mucim oboje....STA DA RADIMMM KAKOOO TO DA URADIM...
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:05, Naslov:
Heh, znas kako je moj bivsi decko raskinuo samnom? Hteo je raskid ali nije hteo da bude on "kriv" za to, pa je trazio moju najmanju greskicu da bih ja ispala kriva i tako se zavrsilo Wink
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:07, Naslov:
ali ja ne zelim da bude takooo...zelim da razume da ja ni on nismo krivi da je moje srce samo prestalo da ga voli.....ne zelim da bude krivaca....
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:09, Naslov:
Znam lepa moja, ali na kraju veze uvek neko ostane povredjen i protiv toga ne mozes!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:12, Naslov:
Sanja,e ovako...Isprichacu ti svoju situaciju,a ti izvuci pouku..Mozda ti pomogne..
Bila sam sa jednim dechkom jakooo dugo i sve njegove mane su vremenom pochele da mi smetaju,nisam osecala da je ona taj za ceo zivot,i razmishljala sam kako da ga ostavaim...Chak sam i slagala da sam ga prevarila,a nisam..Ni tada nije hteo da me ostavi,bilo mi je jako teshko jer je bio toliko divan prema meni..U medjuvremenu sam upoznala dechka koji je bio moja srodna dusha,i druzila sam se sa njim nekih mesec dana i odluchila da po svaku cenu ostavim ovog sa kojim sam!Rekla sam mu da je kraj i da mozemo ostati samo prjatelji...Tada sam se prepustila ovom drugom...Bilo je prelepo,godinu dana...Sve sa njim je bilo divno,bila sam na sedmom nebu,ali taj dechko imao je jednu veliku manu preko koje ja ne mogu da pedjem,mnogo je lagao...Njega mi je bilo josh teze da ostavim,ali sam shvatila da ne mogu da zivim u lazima,i da se zaludjujem njegovom lepotom,i njegovim fantastichnim umecem u krevetu(ustvari to je postalo jedino shto me je privlachilo kod njega),hemija...Shvatila sam da pored sebe treba da imam nekog ko je vredan,pametan i iskren u svemu...Reshila sam da se pomirim sa bivshim i jedva sam uspela!I dalje smo zajedno i planiramo buducnost zajedno..Volim ga i ne znam da li bih sada mogla da zamislim zivot bez njega..Ali,uvek cu se kajati shto sam ga toliko povredila jer vishe nije isti kao shto je bio..Postao je hladniji,redje vodimo ljubav,manje mi poklanja paznju,a ja ga ipak volim...Ustavri volim ono shto je bio nekada i sada prelazim preko svega samo zato jer se kajem..Borim se i trudim se da nam uspe..I dalje se nadam da ce biti kao nekad...
Mozda priche nisu iste,ali sushtina je jedna: Dobro razmisli shta zelish u svom zivotu i sa kim zelish da ga podelish.Uzmi papir i napishi i od jednog i od drugog sve vrline i sve mane,pa vidi ko ti vishe odgovara.Nemoj da slushash samo svoje srce,vec poslushaj i svoj razum! Znam da ti je teshko,ali morash sama sebi da pomognesh,ne moze to niko drugi uraditi umesto tebe... Zelim ti da istrajesh i pre svega budesh srecna!Javi shta je bilo... Frendovi Tjesi Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:16, Naslov:
neka nestanem sa ovog sveta...tako bi bio bolje za sve...nadam se da bar onda niko ne bi morao da pati.....Tuzna(((((((
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:22, Naslov:
Ne lupetaj! Svako u svom zivotu prodje kroz neshto slichno...Moja prva prava veza koja je trajala 3 godine,nije uspela,dechko me je ostavio bez razloga....Htela sam i da se ubijem,ali sam shvatila da niko nije vredan moje patnje i mog zivota... Sada se zahvaljujem Bogu shto sam uspela da istrajem i shto sam upoznala nekog ko je milon puta bolji od njega...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:25, Naslov:
Neko mora da bude povredjen,lepo Biksi kaze...Bolje da ga ostavish ako ga ne volish,nego da ga zavlachish...Neka ima svoj zivot,a ti svoj..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:35, Naslov:
Cek' i ja da se oglasim....i ja sam bila u slicnoj situaciji pre par godina.Sa deckom sam bila u vezi 4 godine,sve super...i bam pojavi se moja prva ljubav...koji se tada spremao za vojsku.Krene tu zivkanje na ispracaj...ja ne odem...zvao me je kad je krenuo u kasarnu...ja odem da se pozdravimo.Godinu dana mi je svaki dan pisao,u pismima zamisljao mene i njega kako gajimo decu,imamo malu kucicu...i ja padnem na sve te pricice.Isstripujem se da ja njega nikada nisam prebolela,da zelim ponovo da budem sa njim...da je on ustvari onaj pravi...nije nista bilo izmedju nas jer sam na vreme malo bolje razmislila i shvatila sta bi uradila.Mislim da je kod tebe u pitanju trenutna situacija i da zato mislis da ga jos volis.Cini ti se da si srecna...ali znaj da je sreca ustvari trenutak...tacnije trenuci koje dozivljavamo u zivotu.A iskreno mislim da si jos uvek mlada da bi razmisljala o nekome na nacin da li je "za ceo zivot".Nemoj se ljutiti na mene,mozda sam malo surova u odgovoru,ali samo zelim da ne napravis gresku i ne pokajes se.Jedno kajanje ti ne gine sigurno....u zivotu postoje mnoga iskusenja na koje nas onaj gore stavlje.I nista nije slucajno.Sve ima svoj razlog...glavu gore i sta god da uradis znaj da moras biti odgovorna za sve posledice.To da ce jedan da pati je sigurno....nemoj da dozvolis da pati troje!Ljubim te i glavu gore...moras ti da doneses odluku.Jeste teska ali je jedna od mnogih koje ce te cekati na putu odrastanja!!!Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:40, Naslov:
Citat:
neka nestanem sa ovog sveta...tako bi bio bolje za sve...nadam se da bar onda niko ne bi morao da pati.....


Jesi sigurna u ovo sto si napisala?...mislim da bi onda mnoooogo vise ljudi patilo.
Tjesi
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 12:47, Naslov:
Sanja me uvek odushevi svojim odgovorima!!!! Pravi moderator za ovu temu,nema shta! Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 13:04, Naslov:
NIKOLINa Sanja, ja mislim da je gora situacija da budes sa nekim u vezi gde nema emocija sa tvoje strane, da je ostala samo navika i bliskost koja je dosla vremenom...nego da lepo mu objasnis to i raskines. Zamisli da je obrnut slucaj, da on odrzava vezu a i nije do usiju zaljubljen u tebe i misli na drugu, mnogo los osecaj zar ne?
Inace ti da smatras da je tvoj bivsi pravi, bas onaj pravi i da nista u toj vezi ne bi falilo ti bi vec odavno ostavila sadasnjeg i bila sa njim jer se pravi ne propusta. Ali ocigledno postoji neka sumnja da to opet nece stimati ili da ce doci do razilazenja kao prethodni put, ali sve vredi pokusati i da bude tako...uopste nije strasno i da budes sama na kraju krajeva. Meni mnogo bolja opcija, da ostanem sama, nego da budem u vezama u kojima nema ljubavi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 13:09, Naslov:
A shta ako ti je stalo i do jednog i do drugog? Ako si zbunjena emocijama?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 15:40, Naslov:
Onda mislim da bi najbolje bilo da malo bude sama...da sredi misli i emocije!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 17:55, Naslov:
Pametno je ovo sto Sanjakis kaze.
Daleko od toga da smatram da treba biti sebican, gledati samo na sebe, ali ako ne zelis da povredis sadasnjeg decka ocigledno je da ces povrediti sebe. To upravo radis.
Ja nisam imala ovakvu situaciju da sam se lomila izmedju dva muskarca, ali jesam bila u vezi u kojoj nisam bila srecna, a nisam imala hrabrosti da raskinem.
Veruj mi, bolje je biti sam i kvalitetno to vreme provesti, nego biti nesrecan sa nekim.
Naravno, ti si ta koja mora da odluci sta ce. Mi smo ovde da ti damo ideje za razmisljanje i da se molimo da ces doneti odluku koja ce te ciniti srecnom.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 17:59, Naslov:
Zaboravih nesto... a, mislim da je neko to ovde vec i napisao. Mozda ti sada sve to sa bivsim deckom izgleda bajkovito, ali seti se da ste vec jednom raskinuli. Seti se razloga. Pravog, a ne "putevi su nam se razisli".
Imam neku teoriju da kada konac jednom pukne moze da se ponovo zaveze, ali uvek ostaje cvor. To je lepo Jekalina opisala, nakon pomirenja on nije isti, a ona zbog osecaja grize savesti prelazi preko stvari preko kojih inace ne bi ni pomislila da predje.
Zato, nek nam je Bog svima u pomoci.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 18:46, Naslov:
hvala svima na odgovorima..hvala zaista...ali ja nemam vise snage..nemam snage da razmisljam o zrtvama i svemu....sve me boli......boli me srce.....nestajem u svemu........
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 368
Koliko clanova ima idealna porodica?