Razlika u godinama!

Broj postova: 150
Reg. datum: 28.02.2009
Datum unosa: Subota 14.03.2009, 18:20, Naslov:
ja ipak nisam pristalica velike razlike u godinama.oseti se to kad se dostignu neke godine.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 124
Reg. datum: 14.02.2009
Datum unosa: Nedelja 15.03.2009, 03:54, Naslov:
Mm je stariji od mene 12 godina. I super smo se nasli. Ja sam nekako uvek bila ispred svojih vrsnjakinja (jbg, zayeban zivot te nauci svemu ranije), tako da sam se s muzem nasla na istom nivou razmisljanja.
Ne bih ga dala ni za sta na svetu! On je mozda prosao vise od mene, ima vise iskustva, ali kod nas je to pozitivna stvar- nema potrebu da divlja i mladalacki se izivljava, da vija sojke okolo (kao sto sam imala slucajeva), niti da se neozbiljno ponasa.
Znate kako obicno kazu- da devojke traze muzeve koji ce biti slicni njihovom ocu... tj. da im budu zastitnici. Ja sam oca imala, bolje da nisam... moj muz je sve sto moj otac nije bio- kucevan, pun razumevanja, odan suprug i divan, predivan otac.
Citala sam malo prethodne postove... nesto na fazon "on kad ostari, a ja jos mlada, pa se razboljeva, pa mu svaki cas nesto fali"... Samo da kazem: Pa sta? Koji je motiv biti bracnoj zajednici, ako razmisljas na takav nacin? Ne znam sta nosi dan, a sta noc, o tome ne razmisljam previse... ali, za ne daj Boze, ja sam tu za svog muza... isto kao i on za mene... nikad se ne zna.... Setimo se samo one cuvene "I u dobru i u zlu" Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Nedelja 15.03.2009, 10:33, Naslov:
Januar super si ovo napisala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 15.03.2009, 22:17, Naslov:
januar Ole
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.03.2009, 09:20, Naslov:
Ja sam vec odgovorila na ovu temu na prvoja
strani,i opet kazem bitna je ljubav a ne godine!!!!!
Mir Mir
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Petak 01.05.2009, 22:41, Naslov:
10 god ali mi ne osecamo razliku,on je detinjast a ja sam malo ozbiljnija pa se izjednacimo nekako Vrlo srecna
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 01.05.2009, 23:08, Naslov:
Jedino ljubav je bitna, nista drugo ali ipak nisam za prevelike razlike u godinama, bitan je mentalni sklop. Mi smo dosta zrelije, po nekom pravilu barem i mislim da je pozeljno da muskarac bde stariji toliko koliko je potrebno da bude na nasem nivou.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vojvodina
Broj postova: 3
Reg. datum: 03.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 04.05.2009, 00:33, Naslov:
Moj muz je od mene mladji 2.god.i naravno da se ne oseti...nemam nista protiv velike razlike...ako se dvoje vole...
____________________
Zelela bi da sam suza,da se rodim u tvom oku,da klizim niz tvoje lice,i umrem na tvojim usnama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 04.05.2009, 09:54, Naslov:
mm je stariji od mene 8 god i potpuno se slazem sa januar
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 08.05.2009
Datum unosa: Petak 08.05.2009, 21:37, Naslov:
e ljudi ovako... imam problem i treba mi savet tj. da cujem vase misljenje. Imam 18 god. i decka koji ima 16 god. Zajedno smo 16 meseci a vec duze imamo probleme. Naime on mene puno voli ali je zaista ljubomoran. Nasa veza se zasnivala na visokom stepenu medjusobne tolerancije... medjutim on je poceo previse da me gusi zahtevima, mislim stvarno pa mi nismo u braku... neprestano ga interesuje gde sam, s kim sam ,sta radim. ako sam otisla na neki rodjendan ko je sve tamo koliko ima momaka? mislim stvarno nije u redu. jutros du me drugarica i drug povezli u skolu kolima jer je taj drug polozio vozacki pa aj sad da svi vidimo kako on vozi, ja sam mom decku poslala poruku 5 min. ranije da me neceka nego da produzi u skolu pa cemo se tamo videti. objasnim mu situaciju. on se strasno naljuti. rekao je da ga ja smatram klincem jer on nema kola da me vozi, da sam ga ispalila kako ovo kako ono, da ja volim da se vozikam kolima itd. stvarno nije u redu. ovakve i slicne svadje vec duze traju i ja vise stvarno nemam snage da se svadjam oko istih stvari. rekla sam mu veceras da ne zelim da se vidimo 7 dana da se odmorim malo jer nemam snage vise, da li sam ispravno postupila? sta vi mislite ??? sta u buduce da radim?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Subota 09.05.2009, 11:22, Naslov:
Draga moja djurdjevakkk ti si starija od njega dve godine.U sustitni to nije nikakva razlika ali da vi imate npr.35 i 33 godine.U tvom slucaju to je velika razlika jer je on tek sada usao u pubertet,a ti mila moja izlazis iz njega.Muskarci su nezreli i veruj mi da nikada ni neodrastu....Moj savet ti je da dobro razmislis za ovih sedam dana pa ako shvatis da to vise nije to mozda bi trebala da ga pustis da nadje neku devojcicu kojoj ce njegovo ponasanje imponovati i koja ce zajedno sa njim da odraste.A ti nadji nekoga ko je tebi dorastao i ko moze da razume tvoje godine,jer veruj mi da on to nikada nece.A kada dodje do tog stadijuma razumevanja uglavnom bude kasno.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Petak 15.05.2009, 13:48, Naslov:
Meni se čini da muškarci, uglavnom , nikad ne odrastu! Zurka

Iz puberteta većina pređe u klimaks ( čast izuzecima-njih moraš tražiti sa mikroskopom) Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 15.05.2009
Datum unosa: Nedelja 24.05.2009, 11:55, Naslov:
on je stariji od mene osam godina

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 31
Reg. datum: 10.05.2009
Datum unosa: Nedelja 24.05.2009, 20:33, Naslov:
Moj muz je od mene stariji 11 godina. Veliki deo naseg drustva nije bio ubedjen u nas brak, zbog tako velike razlike. Ali ja nikad nisam obracala paznju na to. Lep zivimo, jer jedno drugo popunjavamo, ja ucim od njega, a ponosna sam na to kad on uci od mene.
Imamo idealan brak jer se volimo, razumemo i postujemo, mozda bas zbog te vece razlike u godinama.
Pazim ga i mazim, a i on mene
Poljubac
Imamo veliku zelju da krunisemo nasu dugogodisnju ljubav sa slatkim bebicama Bebica Bebica , koje vec dugo zeljno ocekujemo....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 7
Reg. datum: 14.08.2009
Datum unosa: Petak 14.08.2009, 22:58, Naslov:
Po meni je razlika do deset godina sasvim normalna, ali preko toga ni dan...
____________________
Moj zivot je inat onima koji me mrze...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 00:23, Naslov:
Moj decko je mladji od mene 4 godine, ali to se ne primeti. Dobro se slazemo, divan je prema meni. Verovatno zato sto je dete razvedenih roditelja i sto je prosao svasta u zivotu , pa ga je taj zivot naterao da bude takav kakav jeste. Bas zbog roditelja tezi da on jednog dana bude dobar muz i otac.
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Tuzla
Broj postova: 110
Reg. datum: 04.08.2009
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 01:03, Naslov:
ovo sve sto je biksi82 napisala je kod mene ista situacija potpuno samo sto smo u braku 2 mjeseca,hahahahhahaha i fakat se ne primjeti nista.....
____________________
Buljiti u sunce......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 01:15, Naslov:
Kao da smo i mi u braku kad zivimo zajedno nekoliko meseci Osmeh
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Tuzla
Broj postova: 110
Reg. datum: 04.08.2009
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 01:19, Naslov:
pa imamo isto onda iskustvo znas kako je biksi82 i razumijes me i mozes vjerovati da to funkcionise,zato sto su se nekad svi cudili kako mi to ko mlad je ne zreo,al imo zivot ko tvoj momak,i bas je zreo ma znas razumijes,hahahah
____________________
Buljiti u sunce......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 01:20, Naslov:
Ni mene niko nije razumeo! Hvala Bogu da nas jos ima da se razumemo! Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 141
Koliko clanova ima idealna porodica?