Odakle smo - gde zivimo sada a gde bi voleli ???

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 23.04.2009, 05:40, Naslov:
Ja sam iz Peci, sada zivim u Svedskoj, a san mi je da opet slobodno setam svojim rodnim gradom, i da se moja deca kao sto sam nekad ja igraju u Peckoj Patrijarsiji.
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.04.2009, 10:59, Naslov:
Joj anna srce mi se steglo Place ,nadam se da ce ti se ostvariti san Osmeh ,
ja sam iz nisa,tu sam rodjena, ali nisam bas odusevljena
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 99
Reg. datum: 08.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.04.2009, 11:43, Naslov:
Ja sam iz prelijepe Bijeljine ,cuvene po Etno selu a imate poziv da dodjete u goste i da vidite lepotu ovog malog seoceta , nemoze se opisati mora se dozivjeti.Inace Bijeljina je veliki grad ,ravnicarski pun zelenila ,inace nas park u centru grada je najveci u staroj bih a cetvrti u staroj jugi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 22.07.2009, 17:12, Naslov:
Iz Beograda sam. Zivela sam dugo u Africi, a imala sam i srecu da mnogo proputujem (Evropa, USA, Australija).
Sve bih volela da vidim, u svakojake kutke Zemlje da zavirim, ali bih volela da mi baza bude u mom voljenom gradu.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 22.07.2009, 23:07, Naslov:
Ja sam iz Krusevca,i zivela sam na selu...pamtim svoje dvoriste,mamu kako cupka po cvecu,zaliva...ispijanje kafica sa drugaricama iz komsiluka...zelenilo...pamtim snegove...ulicne kuce i mace...traktore...bezbroj takvih slika mi je pred ocima...i patim sto vise nisu stvarne,vec su samo secanja.Sada zivim u Becu,sa muzem,on je tu rodjen,zivimo u stanu,i jos uvek nemam nijednu prijateljicu,ili bar poznanicu...samo njega kog volim...A Bec je veliki grad,a moja mastanja mala,i tesko mi je...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 22.07.2009, 23:26, Naslov:
Draga Mikaca,moja mama je rodom iz Bijeljine(Velika Obarska),i sestra i ja nikad nismo letovanja provodile na moru,vec samo u prelepoj Bijeljini.Tako da ja znam samo za jedno more koje se zove banja Dvorovi Osmeh .Bijeljina je prelepa,ljudi su fantasticni.A,moj Krusevac najlepsi Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.07.2009, 11:05, Naslov:
Tini.ti bas mi je zao... Iz svake tvoje recenice se vidi da si tuzna, potistena i nostalgicna.
Ali, daj i Becu sansu! Tu je covek kojeg volis. Budi srecna zbog toga.
I daj sebi vremena. Upoznaces ljude. Ako je dragi tu rodjen bar ces za pocetak upoznati njegove prijatelje, a vremenom ces sigurno izgraditi i neko "svoje" prijateljstvo. A, tek kad pocnes nesto da radis... Sve ce izaci na dobro.
Samo misli pozitivno i glavu gore!!!
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

KRUSEVAC
Broj postova: 22
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.07.2009, 11:19, Naslov:
Ja sam rodjena u cirihu i tamo sam zivela do skoro..Sad sam u krusevcu....i svidja mi se grad!!Ali nedostaje mi cirih..Sve je ovde drugacije....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.07.2009, 12:54, Naslov:
Na ulasku u grad sedela je starica.
Pridje joj covek I upita je: “Kakvi su ljudi u ovom gradu?”
Starica odgovori pitanjem: “Kakvi su bili ljudi u gradu iz kojeg dolazis?”
“Uzasni, zlobni, ljubomorni, prevrtljivi. Srecan sam sto sam napustio grad u kojem zive takvi ljudi!”- rece joj covek.
“Iste takve naci ces I u ovom gradu” – rece mu starica I on produzi dalje.
Nedugo zatim naidje jos jedan covek I isto pitanje postavi starici.
“Dobar dan starice. Kako ste? Kazite mi kakvi su ljudi u ovom gradu u koji dolazim.”
“A, kakvi su bili ljudi u gradu koji si napustio? – opet upita starica.
“Divni, posteni, casni, pravi prijatelji koji su se pomagali kad je trebalo. Zao mi je sto sam napustio grad u kojem takvi ljudi zive!”
“Ne brini, iste takve ljude naci ces I u gradu koji je pred tobom.” – odgovori starica.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.07.2009, 13:07, Naslov:
...ziv se covek na sve navikne...ja cu se navici,znam,samo ce trebati puno vremena i da PRIHVATIM...Mada,nista ne vredi ako se ja sama ne potrudim...ovako,moje su misli,moja je glavica negde tamo u maminom krilu...Marijana,cini mi se da sam i ja tu staricu srela...ali sam verovatno nepoverljivo odreagovala na njen odgovor!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.07.2009, 16:39, Naslov:
Moj san na ovim prostorima je Novi Sad a globalno Barselona....san snova, grad u koji se zaljubite na prvi pogled.
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 23.07.2009, 20:18, Naslov:
Joj, kada procitam sve ove zivotne price, bude mi malkice lakse sto sam i ja udajom uvela drasticne promene u svoj zivot. A na prvom mestu je promena grada (i drzave), prijatelja i kompletnog nacina zivota za koji sam znala...

ALI, ljubav moga muza je moj MOTIV i zato potpuno razumem svaku od vas koja iz istog razloga pati za svojim rodnim krajem i najblizima.
Tini.ti, samo polako... bices i sama iznenadjena koliko ce ti lepih stvari Bec pruziti, ako prihvatis. Najvaznije je da si sa covekom koji te voli. (bar ja za sebe to mislim)
Stojim ti na raspolaganju za bilo kakvu utehu i razgovor - preko privatnih poruka, da bar savetima utesimo jedna drugu.

Veliki OSMEH ohrabrenja!
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 24.07.2009, 08:58, Naslov:
Tini ti ti si jedna pozitivna osoba i sigurna sam da imas puno ljubavi i da volis iskreno jer si sve ostavila zbog ljubavi a kada dajes ljubav i dobrotu to se sve jednom nagradi i vrati.......tako da ces ti vrlo brzo se snaci i uzivati.....srecno
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 08:47, Naslov:
Mala Atina-Novi Sad.Zivim u najlepsem delu grada,najveci "Bulevar".

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.08.2009, 17:43, Naslov:
E a moje mesto je VRNJACKA BANJA , jer je rodni grad, a volim i Kraljevo. Zivim u Svajcarskoj i ne volim je nesto mnogo. Jeste sredjena, ali nije moja. Sanjam da se vratim medju svoje!
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 04.09.2009
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 22:01, Naslov:
iz NS sam, ali bih volela da zivim daleko odavde...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 22:03, Naslov:
Evo jos jedna dama iz NS,dobro nam dosla
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 22:53, Naslov:
Posto ne mogu da zivim vise tamo gde mi je bio dom sada mi je svejedno gde sam
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 22:58, Naslov:
Citat:
Posto ne mogu da zivim vise tamo gde mi je bio dom sada mi je svejedno gde sam


...bas svejedno...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 23:03, Naslov:
Iako uspomene zabole i secanja treba misliti drugacije......sunce je svugde za nas,vetar,pev ptica i gde god osecas Boga i njegovu lepotu si srecan......ma gde god se nalazio......jer sve ti moze biti oduzeto ali tvoj mir u dusi i ljubav nikada
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 227
Koliko clanova ima idealna porodica?