Odakle smo - gde zivimo sada a gde bi voleli ???

Broj postova: 27
Reg. datum: 12.09.2007
Datum unosa: Sreda 19.09.2007, 06:31, Naslov: Odakle smo - gde zivimo sada a gde bi voleli ???
Pozdrav svima ovde na forumu.
Evo ja cu prva reci: iz Beograda sam, sa Dorcola, zivim na Vracaru, a volela bih da zivim npr. u nekom gradicu u Sloveniji zato sto je moj grad prenaseljen, prljav i bucan .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Sreda 19.09.2007, 06:38, Naslov:
Nemoj u Sloveniju upravo je pod vodom Place
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 19.09.2007, 17:22, Naslov:
Takodje sam iz Beograda mada odavno zivim napolju, a volela bih da zivim na nekom malom, osuncanom ostrvu, u svakom slucaju to moje mesto zivljenja mora da bude negde gde je toplo i gde je more na dohvat ruke, pa makar bilo puno meduza...-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Sreda 19.09.2007, 17:28, Naslov:
Bilo gde, samo da nadjem svoj preko potrebni MIR..
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Sreda 19.09.2007, 23:03, Naslov:
Iz Novog Sada sam. Tu sam rodjena, tu i zivim a verovatno cu tu i ostati... Mastala sam i ja o nekim prekookeanskim gradovima dok sam bila mladja, ali Evropa mi je definitivno in. I to mediteranske zemlje kao sto su Grcka, Italija, Spanija, Portugal.
Cini mi se da smo mi slicnog mentaliteta pa valjda zato...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Sreda 19.09.2007, 23:10, Naslov:
Skoro iz ravnice. Danas ispod planine, a sutra na planini Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 20.09.2007, 01:04, Naslov:
Iz brdovitog dijela srednje Bosne...ali vučem korjene i iz ravnice...vojvođanske...na sve sam ponosna...ali bih voljela da život provedem negdje uz more:-D obožavam topliju klimu....obožavam zvuk talasa...osjećam se mirnija tada...i nastojat' ću da sebi ostvarim taj san...makar se morala udati za nekog Dalmatinca:-D eventualno i Španija dolazi u obzir:-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 20.09.2007, 01:33, Naslov:
Vojvodina, Banat, mali gradic koji je na kraju puta ali pun meni dragih ljudi.
Pakovala sam kofere mnogo puta u zivotu zeleci da odem. Ali, evo me jos uvek ovde. Pustila sam korene. Tesko me je iscupati. Odolevam vetrovima koji i dalje hoce da me odnesu dalje. Sva sam u kontrastima. Volim mir ali i zurbu toplog Mediterana negde uz more...mozda ipak odem jednom bez namere da se vratim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

sin city
Broj postova: 18
Reg. datum: 23.09.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 20:15, Naslov:
Zivim u USA, a voljela bih da sam bilo gdje drugde...
Svidja mi se Italija, Francuska, Grcka, Spanija...
____________________
Sudbina nije stvar slucajnosti, vec je stvar izbora; to nije nesto sto treba cekati vec nesto sto treba postici.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 20:51, Naslov:
Stanujemo na Novom Beogradu, na medji sa Zemunom. Inace smo porodicno starosedeoci Zemuna. Ja sam zbog posla ziveo u Nisu, Pogdorici i Budvi. A sada se trebam preseliti za Novi Sad.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 21:21, Naslov:
Citat:
Sunshine: ali bih voljela da život provedem negdje uz more

O pa ti mozes birati skoro sve obale sveta. Mozda ti se jedino ne bi svidjalo negde uz obale Severnog mora Wink

Hmm, rodjen sam skoro u ravnici, a sada zivim ispod planina... Toliko sam video raznih krajeva ovog sveta da mi je jako tesko odgovoriti gde bi voleo ziveti, a da pri tom ostanem skroman Osmeh Jednom, doduse bio sam jos klinac, sam rekao da ako ne bi ziveo u Slo, birao bi Makedoniju. Stvarno mi je bilo lepo tamo. A onda se odmah postavlja pitanje sta bi tamo radio, kojim bi se poslom bavio... A svi dobro znamo da su to presudna pitanja.
Kada ovako panoramski gledam na Evropu, moram reci da se da jako lepo ziveti u Holandiji. Jako slobodan je zivot i na Islandu...
Mislim da cu jednostavno ostati tu gde sam, u Slo.
A da imam jos jednom 21 godinu, onda bi birao Australiju.
Uglavnom mogao bi ziveti svuda, lako se prilagodjavam i svaka nova sredina predstavlja mi nov izazov i novo iskustvo. Recimo zivot u Africi. Vecina kad cuje za Afriku pomisli na lava, krokodila, slona, zmije i raznorazne ostale opasnosti... ma nije tako, hehehe. Tamo ima toliko lepih kutaka i mesta, pravi raj na zemlji. Mnogi koji tamo dodju kao turisti, kasnije se vrate i ostanu za uvek.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 14
Reg. datum: 11.09.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 21:24, Naslov:
Ja sam iz Celinca, malog grada 15 km udaljenog od Banja Luke. Takodje bih mnogo voljela da zivim na moru. To mi je veliki san. Ali samo san... Ko zna, mozda se i desi to. Sve je u Bozijim rukama. :?
____________________
"Pravo radovanje je radovanje zbog drugih."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 00:17, Naslov:
Citat:
Recimo zivot u Africi


Dajem glas za Afriku. Moj dragi je zaljubljen u Afriku, srce mu je tamo ostalo, pa cemo se mozda jednog dana ipak tamo i skrasiti, naravno ako to bude bilo moguce...
Takodje bih mogla da zivim bilo gde. Doduse neki put je tesko doneti odluku jer se ipak moraju mnoge kockice sloziti. Znam samo da me Evropa sve manje privlaci..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 00:24, Naslov:
Pre nekoliko dana sam, po ko zna koji put, gledala film"Moja Afrika" i ponovo se oduševljavala predelima, bojama i zvucima tog kontinenta. Kolevka čovečanstva iskonski privlači svaki slobodan um magijom neizmerne lepote! Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 03.10.2007, 18:53, Naslov:
Rodjena sam i vec 36 godina zivim u Skopju.
Moja je zelja bila da zivim svuda po malo, ali kako sam stvorila porodicu i solidno se sredila, sve je manje razloga za promenu mesta boravka. Volela bih svuda da prosetam i nadam se da cu moci da posetim sva mesta koja me interesuju, ali nedostaje mi hrabrosti da ostavim sigurnost, da bih potrcala avanturi u zagrljaj.
Pored klime veliki uticaj u odluci za preseljenje, bi imala i toplina ljudi-mestana. (Latinska Amerika, Mediteranske zemlje).
-------------------
Nedavno sam prolazila Slavonijom i mislim da tamo ne bih mogla dugo da zivim. Sve je bilo ravno ko tepsija, i put je bio ravan i horizont je bio ravan______________________________________________ Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 03.10.2007, 19:10, Naslov:
Pa najlepse je ziveti svuda po malo...
Vec pocinjem da malkice zavidim ljudima koji koji su se ukorenili. Kod mene je to suprotno, ne mogu da se skrasim i mesto me ne drzi.. Doduse, kad pogledam oko sebe, vidim da nisam jedina...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 82
Reg. datum: 26.09.2007
Datum unosa: Cetvrtak 04.10.2007, 01:15, Naslov:
iz bosne sam tacnije iz tuzle, sada u "krusevcu gradu", korjeni mi vuku u njemacku gdje bih i volila da zivim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Sreda 10.10.2007, 18:48, Naslov:
Posto sam najverovatnije metereopata, mislim da bih mogla najlepse da zivim u onim delovima sveta gde ima vise sunca, gde je nebo vedro, gde ima puno vegetacije.
Ako znate neko takvo mesto na svetu, posaljite mi adresuVrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 11.10.2007, 01:36, Naslov:
Može i meni da stigne ta adresa? Makar u ovom kišnom periodu. Treba mi azil pun sunca i toplina dok ne stigne prvi sneg. E, onda uživam u zimi i snežnim čarolijama! Jesen me lomi!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 11.10.2007, 02:33, Naslov:
Da bi mogli ziveti gde bi voleli moramo prvo ispuniti jedan od tih uveta:

1. Da ostanes sam
2. Da nađes nekog s avanturistickim duhom
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 411
Koliko clanova ima idealna porodica?