Sta (ne) volite da vidite na muskarcu?

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 22:42, Naslov: Sta (ne) volite da vidite na muskarcu?
Volim da vidim neobicnu frizuru (cirokanu, neke pramencice mozda) ali nikako one repove pozadi! Negde sam procitala da se ta frizura zove BIZONKA Bljak Produzena verzija "popularne" tarzanke.

Volim da vidim diskretan srebrni nakit - sat, prsten, mindjusa sa cirkonom na mladjima... Nikako prsten sa pecatom, krst od 10cm oko vrata i debela zlatna harmonikaska narukvica Heheheh

Svidja mi se lezerniji stil, strukirane kosulje, pripijene majice (ali ne providne
Bljak ), lanene pantalone. Sto se obuce tice dopada mi se ona koja je nesto izmedju patika i cipela, i samim tim pogodna za sve prilike.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 23:50, Naslov:
Dakle ovako:

- "bizonku", bas kao i Vuni Bljak
- veliki stomak (posebno u mladjim godinama)
- masnu kosu
- bele carape
- cackalicu u ustima
- zlatnu kajlu oko vrata
- neukusnu tetovazu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 00:06, Naslov:
Ne volim loš miris!Ne volim zarozanost ali ne volim i previse picnutog muškarca.
Sve što deluje na njemu veštački, isforsirano i prepotentno-od odeće do stava .
Ne volim kad se pravi pametan ,a nije!
Slazem se i s tvojim mišljenjem ,Woony! Za frizuru mislim da je sve ok ,ako taj tip to ume da nosi, iako se ja u principu oduševljavam sa lepom , negovanom dužom kosom !Uvek se okrenem za tipom koji ima lepu dugu kosu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 14
Reg. datum: 11.09.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 02:01, Naslov:
Maculi: Citat:
Uvek se okrenem za tipom sa lepom i dugom kosom...

Ja takodje volim da vidim dugu kosu kod muskaraca. Ja sam se i zaljubilla u jednog takvog. Mnogo lijepo mu stoji duga kosa! Osmeh :grin:
____________________
"Pravo radovanje je radovanje zbog drugih."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 02:07, Naslov:
Moze da ima dugu kosu ali pod uslovom da je cista i negovana. Nista gore od duge masne kose, bljak..

Jaooo a sta kazete na procelave muskarce koji 3 dlake teraju preko cele glave?! E to mi je tako grozno! Nemam nista protiv celavih, to je cista genetika i na to se ne moze uticati, ali onda on treba da bude u skladu sa tim a ne da kobajagi zamaskira taj nedostatak.
Ili recimo ofarba sedu kosu! Sedokosi muskarac ume vrlo sarmantno da izgleda, zaista nije potrebno da menja boju kose a da se iz aviona vidi da je vestacka.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 02:52, Naslov:
UAAA za ofarbanu mušku kosu!Grozno!Simpatičniji su mi ćelavi nego ofarbani!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 14
Reg. datum: 11.09.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 02:58, Naslov:
Slazem se sa vama za ovo ofarbanu kosu, masnu,...
Stvarno je bljak!!!
____________________
"Pravo radovanje je radovanje zbog drugih."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 13
Reg. datum: 02.09.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 03:56, Naslov:
dlake.........................................

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:12, Naslov:
E sad dlake... na grudima ok, ali ne bih volela da mi decko depilira noge! Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:15, Naslov:
Vuni, neki muskarci imaju i dlakava ledja-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:18, Naslov:
Haha jao da...hajde dobro, neka depilira ledja i grudi, ali noge nikako! Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:25, Naslov:
Ma nije dobro kad je muskarac gladak ko riba, moze se izmigoljiti Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:28, Naslov:
Vuni, a ruke? Sta ako ima mnogo dlakave ruke?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 04:29, Naslov:
Kod vune to mora biti sve podrezano na pravu dimenziju Osmeh Vazno je da mu dlanovi nisu dlakavi i jako hrapavi Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 06:30, Naslov:
Da za: velike i jake ruke sa lepim i nežnim dlanovima!!!
Ni previše rundavi a ni glatki "kao riba"....Ledja bez dlaka, molim!Ostalo moze...
Bilo bi dobro da sad mozemo da nacrtamo tog "idealnog tipa" tako da mu svaka od nas doda ili oduzme po nešto! Bilo bi zanimljivo videti krajnji rezultat...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 19:34, Naslov:
Dobra ideja, maculi Osmeh

Znaci kosu smo apsolvirali, dlake takodje.. na redu su obrve. Posto i one spadaju u dlake znaci li to da nas idealan muskarac treba da ih cupa i oblikuje? Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 21:16, Naslov:
Nope! Ne volim muškarce sa savršenim obrvama...osim ako su mu spojene...onda ne bi bilo zgorega da ih malko rastavi:-D

Ja ne volim neuredne nokte! Moraju biti fino podrezani...čisti...po mogućnosti bez zanoktica:-D

Nikakvo zlato da ne nosi po sebi...eventualno nešto srebrno,ali diskretno...kajle ne.

Ne volim ružne i neuredne cipele vidjeti na muškarcu...to mi govori mnogo o njemu. Naravno...ništa pozitivno:-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 08.10.2007, 18:33, Naslov:
Hej cure ako ovako nastavite, kad se sve sto ste rekle primeni na muskarcu, dobicete ZENU. Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Znate li onaj vic- Kad je bog stvorio muskarca i zenu. Pogleda bog muskarca, pa zadovoljan svojom kreacijom kaze mu:-Ti si savrsen. Pa pogleda zenu i razocarano komentarise:- Ti ces morati da se sminkas......Vrlo srecna
Inace, da odgovorim konkretno na pitanje, ne volim da vidim upadljiv nakit- lance, prstenje. A da, ne volim da vidim kako imitira stil Majkl Dzeksona-Crne cipele i BELE carape.Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 08.10.2007, 18:44, Naslov:
Citat:
A da, ne volim da vidim kako imitira stil Majkl Dzeksona-Crne cipele i BELE carape.

Znaš kako se kaže za ovu kombinaciju- crni kabriolet sa belim presvlakama Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 08.10.2007, 18:56, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Nisam znala, ipak presvlake neka zadrzi neka druga...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 260
Koliko clanova ima idealna porodica?