Prilazak muškarcima?

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 06.12.2008, 13:19, Naslov:
Ja sam moga dragog upoznala u vozu,a prva sam mu se obratila sa pitanjem zna li nesto otpevati,jer je celo vreme lepo pevao,a sedeli smo u istom kupeu. Kasnije smo prvo bili mesec dana prijatelji i nekako spontano se poceli zabavljati.Niko nikoga nije pitao,ali se videlo da se svidjamo jedno drugom.Obe ste u pravu do nekle.Ali sta je sa cinjenicom da se neka dama svidja nekom tipu a njega sramota da joj prvi pridje,nju nije?Zasto propustiti zivotnu sansu.Vise nije vazno ko ce prvi prici,vazno je da se uspostavi kontakt i da to potraje kao na primer nas brak.Sada 10.12 ce biti 20godina kako smo u braku.Zaista nije vazno ko je inicijator zabavljanja,bar ja imam takvo misljenje.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Subota 06.12.2008, 13:53, Naslov:
Ja nisam nikome nikada prva prišla ali to da djevojke prve priđu muškarcu mi je normalno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 06.12.2008, 16:19, Naslov:
Lepa prica Danka zaista.......ja sam po prirodi stidljiva pa je moj muz meni prisao....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Subota 06.12.2008, 19:34, Naslov:
Mislim da treba svako na svoj nacin da potrazi svoju srecu...jer ja sam svoju nasla bez namigivanja i provokativnog oblacenja sasvim skromno (u duksu i patikama) .......stidljiva ,mlada i neiskusna.....ali sam ga nasla.......vazno je da se nadje ,a nije vazno kako....i vazno je da sam jos uvek srecna snjim........sve ostalo mi je nebitno Cool

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Subota 06.12.2008, 21:06, Naslov:
Moj decko je meni prisao prvi...inace ja nikada ne prilazim muskarcima...za one devojke koje prve prilaze mislim da su hrabre.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 15.06.2010, 17:24, Naslov:
Pa nisam nikada direktno nekom prisla tipa da mu odmah kazem...."E svidjas mi se"...ali indirektno jesam....ali tek toliko da mu zagolicam mastu i pokrenem ga....e onda se povucem i cekam da vidim sta ce se desiti.....uvek "namestim" situaciju da izgleda spontano....ne mislim lose o devojkama koje prilaze muskima,ali ne volim one previse nametljive i one koje misle da izazovnim ponasanjem i nekim "izazovnim" komentarima mogu zavesti nekoga...to mi je tako bljak.Gledam vecinu ovih grkinja...u stanju su da sede i oblizuju se da bi ti dale do znanja da im se svidjas...to mi je bas fuj!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

K.M.
Broj postova: 24
Reg. datum: 16.05.2010
Datum unosa: Sreda 16.06.2010, 07:44, Naslov:
Danas je takvo vreme da nije cudno da zena pridje muskarcu,mada se ja licno ne slazem sa tim...u redu je da SE DA neki znak i sto kaze Sanja da mu se zagolica masta,ali da mu ja pridjem.....NIKADA to ne bih dozvolila sebi,zna se ko treba to da uradi,a ako je stidljiv muskarac,znaci da nije za mene jer ja ne volim stidljive osobe Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 16.06.2010, 11:50, Naslov:
Pa zivimo u takvom svetu,da po nekim nepisanim pravilima uvek je mushkarac taj koji prilazi zeni... Ne mislim da je loshe da zena pridje mushkarcu ako joj se dopada,ali isto tako,za mene stidljivi mushkarac i nije mushkarac... Volim mushkarce koji imaju svoje "JA" i drze do sebe.Da nisu isfolirani macho tipovi Heheheh od toga se jezim.. Mushkrac mora da ima neshto u glavi da bi sa njim vodila razgovor,a ne samo izgled.Izgled je neshto shto nas moze privuci na prvi pogled,ali nas ne moze zadrzati,bar je kod mene tako.. Licho,ne secam se da sam nekom mushkarcu prishla,ali jako sam volela da flertujem,i nije mi bio problem da prva zapochnem flert(a pod tim podrazumevam i sam kontakt ochima ili osmeh),ali direktan i otvoren prilaz mushkarcu mi se nije desio..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 236
Koliko clanova ima idealna porodica?