vjenčanja

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 20.03.2010, 11:49, Naslov:
Ja sam se isto vencala samo u opatini...u farmerkama i kosuljici...i patikama...Vrlo srecna....ali tako smo hteli!!On,ja,moji i njegovi....i zdravo-dovidjenja.Posle otisli na rucak i kuci!
E sad crkveno vencanje u Srbiji...ali ne ono ceo dan pa da spadnes s nogu....naravno vencanica,odelce,kumovi...pravac crkva...vencamo se,krstimo i dete istog dana....i predvece u restoran ili neko mesto gde moze celu noc da lumpujemo!Nasa svadba je internacionalna svadba pa je malo teze za organizovati....ali snacicemo se nekako!Neki "drmoguz" ce biti sigurno....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Subota 20.03.2010, 20:27, Naslov:
Nisam josh uvek udata,shto znachi da josh ima nade za venchanje iz snova Vrlo srecna Ali,da ne fantaziram mnogo,predpostavljam da ce to biti klasicno venchanje,opshtina,crkva,pa na lumpovanje,kao i svi koje poznajem..Kada bi bilo samo po mome,to bi verovatno bilo negde na moru,van zemlje,ai,to je ne izvodljivo..Ostavicu fantazije za medeni mesec i reci cu vam samo jedno: Nije bitno gde ste se venchali,vec sa kim!Ako se volite,nema vece srece od toga...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Subota 29.05.2010, 19:01, Naslov:
Ja volim skromna vencanja . Lepo uredjeno i skockano sve , u najuzem krugu porodice . (mada je moja porodica mnoooooooooooooogo velika , posto su mi roditelji razvedeni i imaju po troje dece sem mene) Volela bih da imam lepu vencanicu , vocnu tortu , koktele <3 Da nastanu neke lepe slikice koje cu nekada pokazivati unucima . Naravno vencanje bi bilo u crkvi , a posle toga bi islo porodicno okupljanje . Da Jekalina - bitno je za koga ste se udali Osmeh <3
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Subota 29.05.2010, 19:06, Naslov:
Da ! Zamisljam sve to sa punooooo belog cveca Cvijece Cvijece Mnogo bre volim belo cvece Osmeh
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 164
Koliko clanova ima idealna porodica?