plavuse, ili crnke? :)

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 20:00, Naslov:
Ja sam plava iz samo jednog razloga - plava kosa mi najbolje stoji! Bila sam i crna, i crvena, i smedja, i ljubicasta... svakakva... ali na moj beo ten, pegice i oci plava kosa se savrseno uklapa. Sem toga kao mala sam imala skoro belu kosu Vrlo srecna
Crnke mogu da deluju strastvenije, misterioznije, "opasnije" hehe! U svakom slucaju ozbiljnije nego plavuse. Svetla boja kose podmladjuje.
Mrzim kad vidim blajhane plavuse sa tamnim tenom i zift crnim obrvama!!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 20:11, Naslov:
"Crnke su munja, a plavuse nezni i osvezavajuci letnji pljusak." - rece jedan poznavalac zena i prirodnih plavusa...-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 20:13, Naslov:
Dok se dvoje svađaju, treći koristi!

Brineta Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 20:21, Naslov:
Brinete su onda intermeco...-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 08:22, Naslov:
Ko kaže da plavuše ne mogu biti misteriozne i fatalne? hahaha...mogu,mogu...ja glasam za plavuše Osmeh a sasvim slučajno sam jedna od njih...iz razloga,jer sam probala sve skoro boje,i kao Vuni...imam blijedunjavu put...odgovara mi,ne bih se više vraćala u tamno...najbolji period je bio kada sam bila narandžasta...kosa onako na cent...orangica...hihi.. od sada,pa na dalje i u buduće...JUST BLONDE! :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Petak 10.08.2007, 01:50, Naslov:
plavuse sta se zaista desi, kada muskarci saznaju da niste prirodne plavuse ???????

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 10.08.2007, 02:41, Naslov:
Pa Nawel...kada nas upoznaju..iz aviona je vidljivo da nismo prirodne plavuše :-D a ja dosada nisam srela muškarca u svojoj okolini....kome je to smetalo...štaviše...ovaj khm khm...vole plavuše...naravno,one koje se redovno farbaju,dakle bez porasta....i one koje nisu bijele kao zid :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Petak 10.08.2007, 03:10, Naslov:
sunshine, nisam razumala, tvoj komentar, mislim da nisi shvatila sustinu
moga teksta, bogu hvala nisu sve plavuse iste;........!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 10.08.2007, 04:26, Naslov:
Sad meni, prirodnoj crnki, nije jasno sta je Nawel htjela reci, odnosno sta te uopce zanima. Da li mislis da se plavuse prepoznaju i po kom drugom znaku, osim po narastku Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 10.08.2007, 05:13, Naslov:
Iskreno,ni ja nisam dobro shvatila šta Nawel želi da pita....pa sam odgovorila na onaj dio na koji sam mislila da se prvenstveno odnosi...a to je boja kose :-D

Nawel..ajde please preformuliši pitanje....ili pojednostavi ga...ipak ima nas ovdje umjetnih,hehehe ;-)
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Petak 10.08.2007, 06:18, Naslov:
kao sto znate, ja sam strankinja, ne znam dovolno srbski da se bolje izrazim, moja najbolja drugarica je prava plavusa od glava do pete, ako zazumete sta hocu da kazem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 15.08.2007, 22:33, Naslov:

Sjajno je biti plavusa. Ljudi vrlo malo ocekuju, pa ih je zato vrlo lako iznenaditi.

(Pamela Anderson)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 16
Reg. datum: 10.04.2008
Datum unosa: Cetvrtak 10.04.2008, 12:14, Naslov:
pa sve su..ko da je bitna boja Tralalalala za mene nije sta znam ajd plava posto sam ja plava kad vec moram Tralalalala
____________________
MeNe Da SkEnJaS MoRaS SrAnJe Da DoKtOrIrAs

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 10.04.2008, 22:47, Naslov:
Ja onako generalno plavuse zamisljam kao nezne, daleke, nedostizne lepotice koje imaju nesto vilinsko u sebi (tako sam zamisljala vile kao mala Osmeh), a crnke su mi nekako misteriozne, opasne, pune snage...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Petak 11.04.2008, 09:03, Naslov:
hehehe,mene drugarica zeza da licim na vilu Raviojlu zato sto imam dugu plavu kosu...mi jesmo nezne u principu ali imas i opasnih plavusaOsmeh
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

sr.mitrovica
Broj postova: 18
Reg. datum: 11.03.2008
Datum unosa: Petak 11.04.2008, 11:20, Naslov:
pa ja ne znam sta bih rekla... Brinrta sam, a prirodno tamno smedja...
Svako treba da zna da nosi to sto ima. Zene Treba da znaju istaci vrline i prikriti mane, to je umetnost... A muskarac ako zeli ozbiljnu vezu, nece mu biti bitna boja kose( to mi je tako povrsno). Evo npr. Isidora Bjelica, izuzetno ruzna zena, koju kad sat vremena slusas kako prica,vise ne vidis tu ruznocu zato sto je beskrajno zanimljiva i pametna. Crnka moze uz dobrog frizera za sat vremena postati plavusa i obrnuto, a pamet,originalnost i harizma to daje Bog.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 11.04.2008, 13:00, Naslov:
ja se farbam u plavo i nebi menjala boju jer mi plavo naj bolje stoji a ti vicevi o plavusama nemaju smisla jer nemoze boja kose da odredi tvoj iQ oduvek su plavuse bile pozitivne dok su crvenokose i crnke bile vecinom vestice ali u danasnje vreme zena u svom zivotu menja boju kose tako cesto da ustvari zaboravi njemu prirodnu boju zato treba da pitam jel se pitanje odnosi na prirodnu boju ili farbano!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Petak 11.04.2008, 14:41, Naslov:
Znate ono, Bog ne da svakom sve. Ima dosta lepih devojaka koje su glupe. Sve su plavuse lepe (to je moje misljenje) i jesu glupeOsmeh. Verovanje u to (da su plavuse glupe) je isto kao i verovanje u horoskop - horoskop kazuje za veliki broj ljudi istu sudbinu, sad, ko veruje... Tako za sve plavuse kazu da su glupe. Isto i za levoruke. Ne mora da znaci da su svi natprosecno inteligentni. Imam inteligentnu drugaricu i druga koji ne zna da sastavi recenicu.
Znam da tema nema naziv "Da li su plavuse pametnije", ali sam samo htela odgovoriti madame.
Mi ne odlucujemo o tome ko je lepsi, jer mi njih predstavljamo. Samo mislim da su plavuse simpaticnije od crnki, da crnka moze biti privlacnija. U svemu ima izuzetaka.

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Subota 12.04.2008, 11:57, Naslov:
To su stereotipi,
ima pamenih crnki a ima i pametnih plavusa,
to sto neko ima plavu boju kose ne znaci da je glup.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Subota 12.04.2008, 14:05, Naslov:
Rodjena sam sa bebi plavom, takoreci belom kosom.
Ranije sam se farbala u plavo, pa u crveno, pa opet u plavo. Sad sam smedja jer nisam htela da se farbam u trudnoci a i sad dok dojim necu se farbati!
Inace, mislim da boja kose nama veze ni sa lepotom ni sa inteligencijom... Prosto, o necemu moraju da se pricaju vicevi!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 94
Koliko clanova ima idealna porodica?